środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

Zobacz jak w Raciborzu licytowano na WOŚP [ZDJĘCIA]

11.01.2015 21:00 | 0 komentarzy | żet

System alarmowy, pamiątkowy strażacki toporek, pięknie wykonany karmik dla ptaków, gadżety WOŚP i powiatu raciborskiego, płyty z muzyką - to tylko niektóre z przedmiotów, które zostały zlicytowane podczas raciborskiego finału WOŚP. Dzięki raciborskiej aukcj, konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie zasilone kwotą 2 500 zł.

Zobacz jak w Raciborzu licytowano na WOŚP [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

500 zł - to najwyższa kwota jaką udało się wylicytować w Raciborskim Centrum Kultury podczas licytacji przedmiotów przekazanych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za tyle poszedł system alarmowy. Ale cennych i ciekawych przedmiotów było o wiele więcej. Co wylicytowano przy ul. Chopina?

Toporek strażacki za 170 zł, pakiet książek za tyle samo, ręcznie wykonany karmnik dla ptaków wykonanych przez osadzonych z raciborskiego więzienia za 130 zł, płyta Ryszarda Rynkowskiego z autografem za 110 zł - to tylko niektóre przedmioty, które raciborzanie bardzo chętnie licytowali i nie szczędzili portfela. Były też m.in.  gadżety WOŚP (kalendarze, koszulki, kubki, breloczki), gadżety przekazane przez Miasto Racibórz i Powiat Raciborski, a także Bank Spółdzielczy. Wszystko poszło w sumie za prawie 3 tys. zł.

Pani Joanna z Raciborza do RCK przyszła głównie z myślą o tym, że uda się wylicytować ciekawy przedmiot. - W ubiegłym roku zdobyliśmy piękny obraz, który nadal wisi w naszym domu - mówiła. W tym roku pani Joanna wylicytowała karmnik dla ptaków.