Niedziela, 7 marca 2021

imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty

RSS

Kultura

Lenk i Winiarski wskrzeszą Elvisa

09.01.2015 10:07 | 0 komentarzy | ż

Już dziś koncert noworoczny pod patronatem prezydenta Raciborza i starosty Raciborskiego. Widzów czeka podróż muzyczna od muzyki rozrywkowej poprzez filmową aż po klasykę. Usłyszymy m.in. utwory z repertuaru Elvisa Presleya, Glenna Millera, Stevie Wondera,  Eurythmics czy G.F. Händla.

Lenk i Winiarski wskrzeszą Elvisa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Są jeszcze bezpłatne wejściówki na koncert noworoczny pod patronatem Starosty Raciborskiego i Prezydenta Raciborza, jaki dziś o godz. 18.00 odbędzie się w Raciborskim Centrum Kultury. Będzie tanecznie i muzycznie.

Podczas koncertu noworocznego na scenie zaprezentują się zespoły artystyczne działające na co dzień w Raciborskim Centrum Kultury. Wystąpią m.in. Zespół Skaza - grupa balet jazz pod kierunkiem Manueli Krzykały i Denisa Chorego, Młodzieżowa Orkiestra RCK pod dyrekcją Henryka Krótkiego, Zespół Perspektywa, z którym pracuje Alicha Ploch-Burda, a także tancerze z zespołu tańca towarzyskiego MAG-DANCE.

Widzów czeka podróż muzyczna od muzyki rozrywkowej poprzez filmową aż po klasykę. Usłyszymy m.in. utwory z repertuaru Elvisa Presleya, Glenna Millera, Stevie Wondera, Eurythmics czy G.F. Händla.

Na scenie nie zabraknie też pokazów tanecznych, a na finał - niespodzianka w wykonaniu wszystkich uczestników.

Bezpłatne wejściówki dostępne są w Raciborskim Centrum Informacji przy ul. Długiej 2 oraz w kasie Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 21.

źródło: RCK, fot. Library of Congress - no copyrights

Ludzie:

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.

Ryszard Winiarski

Ryszard Winiarski

Starosta Raciborski