Sobota, 31 października 2020

imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

RSS

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Wolontariusze Szlachetnej Paczki rozgrzewają się przed wielkim finałem

12.12.2014 10:33 | 0 komentarzy | ż

Do tegorocznej Szlachetnej Paczki w Raciborzu zakwalifikowało się 86 rodzin. Dzięki uporze i determinacji liderek Anny Cieśli i Anny Jaśkowiak oraz ciężkiej pracy 32 wolontariuszy udało się znaleźć pomoc dla wszystkich rodzin.

Wolontariusze Szlachetnej Paczki rozgrzewają się przed wielkim finałem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Magiczne zero w bazie pokazało się w środę, czyli na trzy dni przed finałem. Zawdzięczamy to tylko i wyłącznie wielkim sercom naszych mieszkańców, to oni pomogli nam w najgorszych momentach, pokazali nam, że nie jesteśmy w tym sami, kiedy nachodziły nas wątpliwości i zmęczenie, dostawaliśmy kolejny mail, telefon o chęci pomocy - to nam dodawało skrzydeł i przewracało wiarę, że się uda - mówi Anna Cieśla.

Wolontariusze SuperW pracują już od dwóch miesięcy, jednak ostatnie dni przerodziły się w prawdziwą walkę z czasem. - Mamy ogromnie dużo pracy, pakujemy, szykujemy magazyn, który - podobnie jak w zeszłym roku - znajduję się w Szkole Podstawowej Nr 15 w Raciborzu. Czasu jest niewiele, każdy z nas ma rodzinę, obowiązki, lecz zdajemy sobie sprawę, że tylko dzięki determinacji i ciężkiej pracy uda się nam pomóc wszystkim rodzinom -  dodaje Anna Jaśkowiak.

Już w ten weekend obdarowywane rodziny będą mogły cieszyć się z nadchodzących świąt. Do każdej rodziny trafi paczka dostosowana specjalnie do jej potrzeb.

źródło: Szlachetna Paczka Racibórz