Wtorek, 2 marca 2021

imieniny: Heleny, Henryka, Halszki

RSS

Patrol

Pijany kierowca BMW wjechał w zaparkowanego forda

10.06.2014 09:05 | 3 komentarze | ż

Raciborscy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który spowodował kolizję drogową mając w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Pijany kierowca BMW wjechał w zaparkowanego forda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wczoraj (09.06.14) około godz. 20.00 dyżurny raciborskiej komendy został powiadomiony o kolizji drogowej, do której doszło na ulicy Żorskiej w Raciborzu. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci drogówki. Jak wstępnie ustalili policjanci, samochód marki BMW uderzył w prawidłowo zaparkowanego Forda, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

- W wyniku podjętych na miejscu czynności oraz informacji uzyskanej od poszkodowanego właściciela forda raciborscy stróże prawa ustalili, iż kierującym samochodem był 30-letni mieszkaniec Raciborza. Wkrótce mężczyzna został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie niemalże 2,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności - informuje podkom. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.