JUNIORZY MŁODSI
Grupa 1
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 5 | 15 | 57:4 |
2. | Gorzyce | 5 | 15 | 44:6 |
3. | Kobyla | 5 | 10 | 15:13 |
4. | Kokoszyce | 5 | 6 | 18:27 |
5. | Nieboczowy | 5 | 5 | 15:16 |
6. | Brzezie | 5 | 4 | 14:29 |
7. | Lyski | 5 | 3 | 10:45 |
8. | Krzyżkowice | 5 | 0 | 5:38 |
Wyniki V kolejki (13/14.09.2014)
Krzyżkowice - Kobyla 2:3 (0:1)
Brzezie - Nieboczowy 1:1 (1:0)
Gorzyce - Lyski 16:2 (6:2)
Pszów - Kokoszyce 12:1 (9:1)
Zapowiedź VI kolejki (17.09.2014)
Kokoszyce - Brzezie (śr 16:30), Gorzyce - Krzyżkowice (śr 16:30), Lyski - Nieboczowy (śr 16:30), Kobyla - Pszów (śr 16:30).
Zapowiedź VII kolejki (20/21.09.2014)
Krzyżkowice - Lyski (sb 11:00), Pszów - Gorzyce (nd 10:00), Brzezie - Kobyla (nd 11:00), Nieboczowy - Kokoszyce (nd 11:00).
Wyniki IV kolejki (06/07.09.2014)
Nieboczowy - Pszów 1:3 (1:1)
Lyski - Brzezie 4:3 (1:3)
Kobyla - Gorzyce 0:6 (0:2)
Kokoszyce - Krzyżkowice 9:0 (2:0)
Wyniki III kolejki (03.09.2014)
Kobyla - Lyski 4:0 (2:0)
Gorzyce - Kokoszyce 7:1 (6:0)
Krzyżkowice - Nieboczowy 1:7 (0:3)
Pszów - Brzezie 16:0 (8:0)
Wyniki II kolejki (31.08.2014)
Brzezie – Krzyżkowice 9:0 (4:0)
Nieboczowy – Gorzyce 2:7 (0:3)
Kokoszyce – Kobyla 1:4 (1:3)
Lyski – Pszów 0:16 (0:8)
Wyniki I kolejki (23/24.08.2014)
Krzyżkowice – Pszów 2:10 (0:4)
Kokoszyce – Lyski 6:4 (3:1)
Kobyla – Nieboczowy 4:4 (1:1)
Gorzyce – Brzezie 8:1 (2:1)
Grupa 2
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 4 | 10 | 24:6 |
2. | Gamów | 4 | 9 | 23:6 |
3. | Ocice Racibórz | 4 | 9 | 16:6 |
4. | Rafako Racibórz | 4 | 7 | 12:8 |
5. | Kuźnia Raciborska | 4 | 4 | 10:20 |
6. | Owsiszcze | 5 | 2 | 7:15 |
7. | Płonia Racibórz | 5 | 1 | 6:37 |
Wyniki V kolejki (14.09.2014)
Owsiszcze - Gamów 1:3 (0:2)
Ocice Racibórz - Borucin 0:4 (0:3)
Płonia Racibórz - Kuźnia Raciborska 1:7 (0:2)
Rafako Racibórz - pauza
Zapowiedź VI kolejki (17.09.2014)
Gamów - Ocice Racibórz (śr 16:30), Kuźnia Raciborska - Owsiszcze (śr 16:30), Rafako Racibórz - Borucin (śr 16:30), Płonia Racibórz - pauza.
Zapowiedź VII kolejki (20/21.09.2014)
Borucin - Gamów (sb 11:00), Płonia Racibórz - Rafako Racibórz (nd 11:00), Ocice Racibórz - Kuźnia Raciborska (nd 11:00), Owsiszcze - pauza.
Wyniki IV kolejki (06.08.2014)
Borucin - Owsiszcze 5:2 (2:2)
Płonia Racibórz - Gamów 1:7 (0:5)
Rafako Racibórz - Ocice Racibórz 1:4 (0:2)
Kuźnia Raciborska - pauza
Wyniki III kolejki (03.09.2014)
Owsiszcze - Ocice Racibórz 0:3 (0:0)
Kuźnia Raciborska - Rafako Racibórz 0:5 (0:1)
Płonia Racibórz - Borucin 1:12 (1:5)
Gamów - pauza
Wyniki II kolejki (31.08.2014)
Rafako Racibórz – Owsiszcze 2:2 (1:1)
Ocice Racibórz – Płonia Racibórz 9:1 (3:0)
Gamów – Kuźnia Raciborska 11:0 (5:0)
Borucin – pauza
Wyniki I kolejki (23/24.08.2014)
Gamów – Rafako Racibórz 2:4 (1:1)
Kuźnia Raciborska – Borucin 3:3 (2:1)
Płonia Racibórz – Owsiszcze 2:2 (1:1)
Ocice Racibórz – pauza
Nieboczowy NAJELSPSZE !
kiedy to wreszcie chcecie odswiezyc tabele???...
Cudownie że są takie strony
hshhshssh
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
Syrynia ma taki słaby skład o wszystkim dają rade, zobaczymy co pokażą z Rogowami
hehehehe
popatrz se jak wy gracie w gamowie na tabelę dziewczyn
myślisz że jesteś dziewczyną WE i lepiej zagrasz
demonologia jak pietrowice nie umieli na zbierać to nie nasz wina.A po drugie pietrowice nic nie grali na tym meczy wię H*J im w d**E
to co żę grali w 10 nieumieli na zbierać ludzi a na ławce dwóch siedziało i czemu oni nie grali ??
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
po piersze grali w 10 a po 2 gamów ma zawsze szczęście
haha ,,gamuf" górą? Popatrz sobie na tabelę
Gamów - pietrowice 2:1 :) gamó górą !!! a pietrowice to cxxxe
samborowice-syrynia 1-5
gorzyce 2:5 (0:3) ROGÓW !
na jaki mecz przyjadom nowiny ???
Gamów !!!!
Ks "Przyszłość Rogów" 3-1 Krzyżanowice :)
pietrowice - unia 4:4
te stare komentarze by mogli usunac i zamiescic aktulane wyniki a nie po 3 miesiacach beda wyniki 2 kolejki .
LKS Krzyżanowice 15:0 (6:0) LKS Owsiszcze
Nie wiadomo.Nikomu z moderatorów nie chce sie tego sprawdzić,a co dopiero zamieścić na stronce
Kto jest królem strzelców ??
W końcowej tabeli liczy się stosunek bramek?
Krzyżanowice mistrzem wiosny! :D
LKS Chałupki 1:3 (1:2) LKS Krzyżanowice
Bieńkowice 0:3 Przyszłość Rogów (0:0)
LKS Krzyżanowice 3:2(2:1) LKS Bieńkowice
Rogów 1:1 Lubomia (1:0)
krzanowice maja mistrza!!
LKS Krzyżanowice 3:1 (2:0) Silesia Lubomia!!!
NW-Rafako 5:1
Lubomia 4:2 Gaszowice wkradła się literówka widze
NW...
Rogów 10:0 Zawada Książęca
ludzie z podokregu !! sprawdzcie zawodników Unia Racibórz !! W sobote Unia vs Gorzyce (trampkarze strasi ) i w niedziele Unia vs Nowa Wieś (juniorzy młodsi ) to w sobote zawodnik grał połowe w trampkarzach tych zawodnikow było bodajze 2 a w niedziele grali cały mecz !! panowie tak nie wolno !! walkowaer ma byc !! sprawdzcie too !! ;)
Unia Racibórz 0:4 Przyszłość Rogów
KS Stal Kuźnia Raciborska 0:6 LKS Chałupki