SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Energetyk ROW Rybnik pozwolił Zagłębiu Sosnowiec na objęcie pozycji nowego lidera. Jastrzębie pokonało na wyjeździe Odrę Opole, a Pniówek Pawłowice w samej końcówce stracił komplet punktów z rezerwami Piasta Gliwice. Forteca Świerklany przeskoczyła Drzewiarza Jasienicę, natomiast Unia Racibórz przywiozła cenną zdobycz z Podlesianki Katowice. Zapraszamy do lektury.
II liga
Wyniki XXVII kolejki (25/26.04.2015)
- Zagłębie Sosnowiec – Energetyk ROW Rybnik 2:1 (0:1)
- Stal Mielec – Rozwój Katowice 3:1 (0:0)
- Puszcza Niepołomice – Nadwiślan Góra 0:0
- Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
- Wisła Puławy – Górnik Wałbrzych 1:1 (1:1)
- Kluczbork – Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)
- Okocimski Brzesko – Limanovia Limanowa 2:0 (0:0)
- Kotwica Kołobrzeg – Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)
- Błękitni Stargard Szczeciński – Znicz Pruszków 3:1 (0:1)
Wynik zaległego meczu XIX kolejki (22.04.2015)
- Wisła Puławy – Błękitni Stargard Szczeciński 5:1 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zagłębie Sosnowiec | 27 | 49 | 47:32 |
2. | Rozwój Katowice | 27 | 47 | 45:32 |
3. | Kluczbork | 27 | 47 | 35:24 |
4. | Energetyk ROW Rybnik | 27 | 45 | 43:29 |
5. | Stal Stalowa Wola | 27 | 45 | 45:32 |
6. | Raków Częstochowa | 27 | 45 | 34:24 |
7. | Znicz Pruszków | 27 | 43 | 38:28 |
8. | Stargard Szczeciński | 27 | 43 | 36:37 |
9. | Stal Mielec | 27 | 42 | 39:34 |
10. | Siarka Tarnobrzeg | 27 | 38 | 32:33 |
11. | Wisła Puławy | 27 | 35 | 40:41 |
12. | Legionovia Legionowo | 27 | 34 | 36:35 |
13. | Nadwiślan Góra | 27 | 31 | 36:46 |
14. | Okocimski Brzesko | 27 | 28 | 21:35 |
15. | Puszcza Niepołomice | 27 | 27 | 28:38 |
16. | Kotwica Kołobrzeg | 27 | 25 | 35:41 |
17. | Górnik Wałbrzych | 27 | 21 | 21:44 |
18. | Limanovia Limanowa | 27 | 16 | 19:45 |
Zapowiedź XXVIII kolejki (30.04/03.05.2015)
Rozwój Katowice – Legionovia Legionowo (cz 17:00), Limanovia Limanowa – Błękitni Stargard Szczeciński (pt 15:00), Energetyk ROW Rybnik – Kotwica Kołobrzeg (pt 17:00), Nadwiślan Góra – Stal Mielec (pt 17:00), Raków Częstochowa – Okocimski Brzesko (pt 17:00), Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice (pt 17:00), Stal Stalowa Wola – Zagłębie Sosnowiec (sb 13:00), Znicz Pruszków – Wisła Puławy (sb 19:00), Górnik Wałbrzych – Kluczbork (nd 17:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XXVIII kolejki (25.04.2015)
- Odra Opole – Jastrzębie 0:1 (0:1)
- Pniówek Pawłowice – Piast Gliwice II 3:3 (1:0)
- Polonia Bytom – Czaniec 4:0 (0:0)
- Skra Częstochowa – Swornica Czarnowąsy 0:0
- Polonia Łaziska Górne – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
- Górnik Zabrze II – Grunwald Ruda Śląska 4:1 (1:0)
- Stal Bielsko-Biała – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 5:2 (4:2)
- Ruch Zdzieszowice – Ruch Chorzów II 1:4 (0:2)
- Szombierki Bytom – Górnik Wesoła 2:1 (1:1)
- Skalnik Gracze – Małapanew Ozimek 0:3 (0:2)
Wynik zaległego meczu XXV kolejki (22.04.2015)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Pniówek Pawłowice 2:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 28 | 64 | 62:27 |
2. | Polonia Bytom | 28 | 63 | 64:22 |
3. | Stal Bielsko-Biała | 28 | 59 | 64:21 |
4. | Ruch Zdzieszowice | 28 | 56 | 56:31 |
5. | Jastrzębie | 28 | 50 | 43:31 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 28 | 46 | 51:41 |
7. | Skra Częstochowa | 28 | 43 | 46:30 |
8. | Górnik Zabrze II | 27 | 42 | 51:37 |
9. | Szombierki Bytom | 28 | 40 | 40:31 |
10. | Ruch Chorzów II | 28 | 40 | 45:44 |
11. | Czaniec | 27 | 40 | 29:33 |
12. | Podbeskidzie B-B II | 28 | 37 | 44:42 |
13. | Pniówek Pawłowice | 28 | 33 | 33:42 |
14. | Swornica Czarnowąsy | 28 | 32 | 33:55 |
15. | Grunwald Ruda Śląska | 28 | 31 | 38:52 |
16. | Polonia Łaziska Górne | 28 | 28 | 25:44 |
17. | Piast Gliwice II | 28 | 24 | 42:59 |
18. | Górnik Wesoła | 27 | 23 | 29:46 |
19. | Małapanew Ozimek | 27 | 14 | 19:62 |
20. | Skalnik Gracze | 28 | 11 | 19:83 |
Zapowiedź XXIX kolejki (29.04.2015)
Jastrzębie – Szombierki Bytom (śr 17:00), Swornica Czarnowąsy – Pniówek Pawłowice (śr 17:00), Małapanew Ozimek – Górnik Zabrze II (śr 17:00), Grunwald Ruda Śląska – Polonia Bytom (śr 17:00), Rekord Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice (śr 17:00), Czaniec – Odra Opole (śr 17:00), Piast Gliwice II – Polonia Łaziska Górne (śr 17:00), Skalnik Gracze – Stal Bielsko-Biała (śr 17:00), Ruch Chorzów II – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (śr 17:00), Górnik Wesoła – Skra Częstochowa (śr 17:00).
Zapowiedź XXX kolejki (02/03.05.2015)
Skra Częstochowa – Jastrzębie (sb 11:00), Stal Bielsko-Biała – Ruch Chorzów II (sb 12:00), Górnik Zabrze II – Skalnik Gracze (sb 13:00), Polonia Łaziska Górne – Swornica Czarnowąsy (sb 15:00), Pniówek Pawłowice – Górnik Wesoła (sb 17:00), Ruch Zdzieszowice – Piast Gliwice II (sb 17:00), Małapanew Ozimek – Polonia Bytom (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Odra Opole – Grunwald Ruda Śląska (sb 19:00), Szombierki Bytom – Czaniec (nd 13:00).
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XXI kolejki (25/26.04.2015)
- Górnik Pszów – Jedność Przyszowice 0:3 (0:1)
- Czarni-Góral Żywiec – Bełk 0:4 (0:3)
- Radziechowy-Wieprz – Unia Turza Śląska 2:1 (0:0)
- Krupiński Suszec – Forteca Świerklany 0:1 (0:0)
- Podlesianka Katowice – Unia Racibórz 1:2 (0:1)
- Iskra Pszczyna – Gwarek Ornontowice 3:1 (0:0)
- Gieksa Katowice II – Drzewiarz Jasienica 0:0
- Bojszowy – Szczakowianka Jaworzno 1:1 (0:0)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Szczakowianka Jaworzno – Podlesianka Katowice 1:0, jako walkower 0:3 dla drużyny gości.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 20 | 51 | 60:12 |
2. | Forteca Świerklany | 21 | 42 | 30:19 |
3. | Drzewiarz Jasienica | 20 | 41 | 39:16 |
4. | Krupiński Suszec | 20 | 33 | 33:29 |
5. | Jedność Przyszowice | 20 | 31 | 46:40 |
6. | Gwarek Ornontowice | 20 | 31 | 30:28 |
7. | Bojszowy | 20 | 28 | 23:23 |
8. | Iskra Pszczyna | 20 | 27 | 30:34 |
9. | Gieksa Katowice II | 21 | 26 | 38:29 |
10. | Unia Racibórz | 20 | 26 | 38:55 |
11. | Szczakowianka Jaworzno | 20 | 25 | 30:25 |
12. | Unia Turza Śląska | 20 | 23 | 27:28 |
13. | Radziechowy-Wieprz | 20 | 19 | 28:37 |
14. | Czarni-Góral Żywiec | 20 | 19 | 23:42 |
15. | Podlesianka Katowice | 20 | 15 | 19:42 |
16. | Górnik Pszów | 20 | 11 | 18:53 |
Zapowiedź XXII kolejki (02/03.05.2015)
Bełk – Gieksa Katowice II (sb 11:00), Unia Racibórz – Bojszowy (sb 17:00), Forteca Świerklany – Iskra Pszczyna (sb 17:00), Gwarek Ornontowice – Górnik Pszów (sb 17:00), Szczakowianka Jaworzno – Krupiński Suszec (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Podlesianka Katowice (sb 17:00), Jedność Przyszowice – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Unia Turza Śląska – Czarni-Góral Żywiec (nd 17:00).
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XXI kolejki (25/26.04.2015)
- Buk Rudy – Orzeł Mokre 1:2 (0:1)
- Energetyk ROW Rybnik II – Sokół Orzesze 4:1 (3:0)
- Wyzwolenie Chorzów – Nędza 3:2 (0:0)
- Zabrze-Kończyce – Zuch Orzepowice 1:2 (1:1)
- Wilki Wilcza – Łabędy 3:1 (1:0)
- Urania Ruda Śląska – Tempo Paniówki 3:3 (2:2)
- Wawel Wirek – Rachowice 3:2 (1:1)
- Zamkowiec Toszek – Czarni Pyskowice 1:2 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 20 | 51 | 66:15 |
2. | Nędza | 20 | 41 | 56:20 |
3. | Wilki Wilcza | 20 | 39 | 41:16 |
4. | Wyzwolenie Chorzów | 20 | 38 | 37:19 |
5. | Urania Ruda Śląska | 20 | 36 | 53:34 |
6. | Wawel Wirek | 20 | 33 | 36:27 |
7. | Orzeł Mokre | 20 | 33 | 36:31 |
8. | Zuch Orzepowice | 20 | 28 | 35:47 |
9. | Rachowice | 20 | 27 | 34:36 |
10. | Buk Rudy | 20 | 27 | 28:35 |
11. | Tempo Paniówki | 20 | 22 | 28:31 |
12. | Łabędy | 20 | 21 | 24:27 |
13. | Zabrze-Kończyce | 20 | 21 | 25:47 |
14. | Czarni Pyskowice | 20 | 17 | 36:64 |
15. | Zamkowiec Toszek | 20 | 14 | 18:51 |
16. | Sokół Orzesze | 20 | 5 | 14:67 |
Zapowiedź XVIII zaległej kolejki (28/29.04.2015)
Nędza – Energetyk ROW Rybnik II (wt 17:30), Zuch Orzepowice – Orzeł Mokre (wt 17:30), Łabędy – Buk Rudy (wt 17:30), Wyzwolenie Chorzów – Urania Ruda Śląska (wt 17:30), Zabrze-Kończyce – Wilki Wilcza (wt 17:30), Tempo Paniówki – Zamkowiec Toszek (wt 17:30), Sokół Orzesze – Rachowice (wt 18:00), Czarni Pyskowice – Wawel Wirek (śr 17:30).
Zapowiedź XXII kolejki (01/02.05.2015)
Nędza – Urania Ruda Śląska (pt 11:00), Sokół Orzesze – Zamkowiec Toszek (sb 13:30), Zuch Orzepowice – Wawel Wirek (sb 17:00), Rachowice – Buk Rudy (sb 17:00), Orzeł Mokre – Energetyk ROW Rybnik II (sb 17:00), Czarni Pyskowice – Wilki Wilcza (sb 17:00), Łabędy – Wyzwolenie Chorzów (sb 17:00), Tempo Paniówki – Zabrze-Kończyce (sb 17:00).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XXI kolejki (25/26.04.2015)
- Dąb Gaszowice – Rafako Racibórz 3:4 (0:1)
- Jedność Jejkowice – Silesia Lubomia 1:1 (0:0)
- Polonia Marklowice – Gwiazda Skrzyszów 3:3 (2:2)
- Naprzód Syrynia – Przyszłość Rogów 0:0
- Naprzód Czyżowice – Rymer Rybnik 2:4 (2:0)
- Tworków – Gołkowice 3:7 (3:2)
- Płomień Połomia – Krzyżanowice 0:0
- Naprzód Zawada – Granica Ruptawa 2:2 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Granica Ruptawa | 20 | 43 | 46:20 |
2. | Rafako Racibórz | 20 | 39 | 39:30 |
3. | Gwiazda Skrzyszów | 20 | 36 | 36:23 |
4. | Rymer Rybnik | 20 | 35 | 39:24 |
5. | Przyszłość Rogów | 20 | 33 | 36:22 |
6. | Silesia Lubomia | 20 | 28 | 35:35 |
7. | Dąb Gaszowice | 20 | 27 | 31:29 |
8. | Jedność Jejkowice | 20 | 27 | 36:36 |
9. | Gołkowice | 20 | 26 | 43:38 |
10. | Naprzód Czyżowice | 20 | 26 | 44:47 |
11. | Naprzód Zawada | 20 | 26 | 23:32 |
12. | Krzyżanowice | 20 | 24 | 29:39 |
13. | Naprzód Syrynia | 20 | 21 | 35:40 |
14. | Polonia Marklowice | 20 | 20 | 26:42 |
15. | Płomień Połomia | 20 | 18 | 29:36 |
16. | Tworków | 20 | 11 | 22:56 |
Zapowiedź XVIII zaległej kolejki (28/29.04.2015)
Krzyżanowice – Polonia Marklowice (wt 17:30), Przyszłość Rogów – Granica Ruptawa (wt 17:30), Gwiazda Skrzyszów – Rafako Racibórz (wt 17:30), Gołkowice – Dąb Gaszowice (wt 17:30), Silesia Lubomia – Naprzód Zawada (wt 17:30), Naprzód Syrynia – Jedność Jejkowice (wt 17:30), Naprzód Czyżowice – Płomień Połomia (wt 17:30), Rymer Rybnik – Tworków (śr 17:30).
Zapowiedź XXII kolejki (02/03.05.2015)
Przyszłość Rogów – Dąb Gaszowice (sb 17:00), Rafako Racibórz – Naprzód Zawada (sb 17:00), Granica Ruptawa – Polonia Marklowice (sb 17:00), Gwiazda Skrzyszów – Tworków (sb 17:00), Gołkowice – Jedność Jejkowice (sb 17:00), Krzyżanowice – Naprzód Czyżowice (sb 17:00), Rymer Rybnik – Naprzód Syrynia (sb 17:00), Silesia Lubomia – Płomień Połomia (nd 17:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXI kolejki (25/26.04.2015)
- Czernica – Borucin 3:2 (2:1)
- Krzanowice – Pawłów 3:1 (1:0)
- Owsiszcze – Buków 4:1 (3:1)
- Ocice Racibórz – Kornowac 4:2 (4:2)
- Cyprzanów – Gamów 4:1 (0:1)
- Raszczyce – Gorzyce 1:3 (1:1)
- Kuźnia Raciborska – Studzienna 2:0 (0:0)
- Nowa Wieś – Pietrowice Wielkie 1:3 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Krzanowice | 21 | 53 | 60:21 |
2. | Borucin | 21 | 51 | 81:35 |
3. | Czernica | 21 | 44 | 53:34 |
4. | Kuźnia Raciborska | 21 | 39 | 50:38 |
5. | Raszczyce | 21 | 37 | 60:41 |
6. | Gorzyce | 21 | 36 | 58:38 |
7. | Pietrowice Wielkie | 21 | 30 | 59:44 |
8. | Buków | 21 | 28 | 41:44 |
9. | Ocice Racibórz | 21 | 26 | 36:45 |
10. | Cyprzanów | 21 | 23 | 36:47 |
11. | Studzienna | 21 | 23 | 39:54 |
12. | Owsiszcze | 21 | 22 | 33:45 |
13. | Nowa Wieś | 21 | 19 | 34:41 |
14. | Pawłów | 21 | 17 | 35:75 |
15. | Gamów | 21 | 14 | 30:68 |
16. | Kornowac | 21 | 9 | 23:58 |
Zapowiedź XXII kolejki (02/03.05.2015)
Kornowac – Nowa Wieś (sb 15:00), Pawłów – Raszczyce (sb 17:00), Pietrowice Wielkie – Czernica (sb 17:00), Buków – Kuźnia Raciborska (sb 17:00), Studzienna – Krzanowice (sb 17:00), Borucin – Owsiszcze (nd 15:00), Gamów – Ocice Racibórz (nd 15:30), Gorzyce – Cyprzanów (nd 17:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XX kolejki (25/26.04.2015)
- Boguszowice – Książenice 3:1 (2:1)
- Radlin – Radziejów-Popielów 1:2 (0:0)
- Mszana – Ochojec 0:1 (0:0)
- Chwałowice – Baranowice 5:2 (1:1)
- Łaziska – Rój 4:0 (2:0)
- Rydułtowy – Niewiadom 0:0
- Wilchwy – Dębieńsko 0:1 (0:0)
- Gotartowice – Grabownia-Golejów 2:2 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Łaziska | 20 | 41 | 43:22 |
2. | Radziejów-Popielów | 20 | 39 | 53:28 |
3. | Rydułtowy | 20 | 39 | 40:23 |
4. | Boguszowice | 20 | 36 | 53:35 |
5. | Ochojec | 20 | 35 | 38:30 |
6. | Książenice | 20 | 33 | 57:42 |
7. | Gotartowice | 20 | 32 | 34:29 |
8. | Dębieńsko | 20 | 28 | 40:34 |
9. | Baranowice | 20 | 27 | 41:45 |
10. | Wilchwy | 20 | 25 | 41:45 |
11. | Radlin | 20 | 23 | 30:40 |
12. | Niewiadom | 20 | 22 | 40:50 |
13. | Chwałowice | 20 | 19 | 38:43 |
14. | Rój | 20 | 16 | 25:56 |
15. | Grabownia-Golejów | 20 | 15 | 26:59 |
16. | Mszana | 20 | 14 | 27:45 |
Zapowiedź XXI kolejki (30.04/01.05.2015)
Rydułtowy – Chwałowice (cz 17:30), Niewiadom – Mszana (pt 16:30), Ochojec – Wilchwy (pt 16:30), Grabownia-Golejów – Boguszowice (pt 16:30), Książenice – Radlin (pt 16:30), Gotartowice – Dębieńsko (pt 16:30), Rój – Baranowice (pt 16:30), Radziejów-Popielów – Łaziska (pt 16:30).
Zapowiedź XXII kolejki (03.05.2015)
Baranowice – Radziejów-Popielów (nd 16:30), Chwałowice – Rój (nd 16:30), Boguszowice – Dębieńsko (nd 16:30), Gotartowice – Ochojec (nd 16:30), Wilchwy – Niewiadom (nd 16:30), Radlin – Grabownia-Golejów (nd 16:30), Mszana – Rydułtowy (nd 16:30), Łaziska – Książenice (nd 16:30).
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVIII kolejki (25/26.04.2015)
- Zabełków – Kokoszyce 0:1 (0:1)
- Rogów II – Olza 2:5 (1:2)
- Bieńkowice – Tworków II 4:2 (3:0)
- Nieboczowy – Płonia Racibórz 1:2 (1:1)
- Rzuchów – Wojnowice 5:0 (2:0)
- Chałupki – Czyżowice II 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
- Krzyżkowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 17 | 45 | 58:17 |
2. | Rzuchów | 16 | 36 | 61:34 |
3. | Bieńkowice | 17 | 34 | 46:31 |
4. | Płonia Racibórz | 17 | 28 | 46:43 |
5. | Rogów II | 17 | 28 | 37:34 |
6. | Krzyżkowice | 16 | 24 | 36:32 |
7. | Nieboczowy | 17 | 21 | 32:36 |
8. | Kokoszyce | 17 | 18 | 29:35 |
9. | Czyżowice II | 16 | 17 | 43:48 |
10. | Wojnowice | 16 | 17 | 25:36 |
11. | Olza | 17 | 17 | 34:46 |
12. | Tworków II | 17 | 14 | 34:58 |
13. | Zabełków | 16 | 8 | 24:55 |
Zapowiedź XIX kolejki (02/03.05.2015)
Płonia Racibórz – Kokoszyce (sb 17:00), Wojnowice – Krzyżkowice (nd 14:00), Tworków II – Rogów II (nd 16:00), Rzuchów – Zabełków (nd 17:00), Olza – Nieboczowy (nd 17:00), Bieńkowice - Czyżowice II (nd 17:00), Chałupki – pauza.
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVIII kolejki (25/26.04.2015)
- Babice – Markowice 1:0 (0:0)
- Rudnik – Pstrążna 5:1 (2:1)
- Lyski – Siedliska 3:1 (3:0)
- Kobyla – Brzezie 1:2 (0:1)
- Ruda Kozielska – Adamowice 3:2 (2:1)
- Grzegorzowice – Górki Śląskie 0:2 (0:1)
- Gaszowice II – Zawada Książęca 1:4 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Brzezie | 18 | 39 | 55:21 |
2. | Lyski | 18 | 39 | 62:36 |
3. | Kobyla | 18 | 35 | 66:31 |
4. | Zawada Książęca | 18 | 35 | 43:31 |
5. | Ruda Kozielska | 18 | 30 | 51:37 |
6. | Gaszowice II | 18 | 28 | 51:37 |
7. | Markowice | 18 | 28 | 32:27 |
8. | Adamowice | 18 | 28 | 39:44 |
9. | Górki Śląskie | 18 | 26 | 28:37 |
10. | Babice | 18 | 21 | 27:50 |
11. | Rudnik | 18 | 17 | 45:59 |
12. | Siedliska | 18 | 14 | 26:56 |
13. | Grzegorzowice | 18 | 11 | 32:59 |
14. | Pstrążna | 18 | 10 | 26:58 |
Zapowiedź XIX kolejki (01/03.05.2015)
Górki Śląskie – Siedliska (pt 15:00), Brzezie – Babice (pt 16:00), Markowice – Gaszowice II (sb 17:00), Pstrążna – Grzegorzowice (nd 14:30), Adamowice – Rudnik (nd 15:00), Kobyla – Lyski (nd 15:00), Zawada Książęca – Ruda Kozielska (nd 17:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XVII kolejki (25/26.04.2015)
- Jankowice – Godów 1:4 (1:0)
- Czerwionka – Krostoszowice 6:1 (4:1)
- Rowień – Jastrzębie-Bzie 0:1 (0:1)
- Rogoźna – Zwonowice 6:4 (2:2)
- Palowice – Czuchów 2:1 (1:0)
- Szeroka – Polaris Żory 1:8 (0:2)
- Kamień – Szczejkowice 1:3 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 17 | 51 | 79:13 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 17 | 46 | 72:18 |
3. | Rogoźna | 17 | 37 | 81:38 |
4. | Palowice | 17 | 32 | 52:30 |
5. | Godów | 17 | 31 | 40:26 |
6. | Kamień | 17 | 26 | 48:47 |
7. | Jankowice | 17 | 24 | 56:49 |
8. | Rowień | 17 | 22 | 26:45 |
9. | Polaris Żory | 17 | 18 | 40:49 |
10. | Szczejkowice | 17 | 15 | 27:61 |
11. | Zwonowice | 17 | 13 | 32:63 |
12. | Czuchów | 17 | 13 | 36:73 |
13. | Szeroka | 17 | 11 | 33:68 |
14. | Krostoszowice | 17 | 11 | 38:80 |
Zapowiedź XVIII kolejki (01/03.05.2015)
Zwonowice – Rowień (pt 16:30), Polaris Żory – Jankowice (nd 16:30), Godów – Kamień (nd 16:30), Jastrzębie-Bzie – Czerwionka (nd 16:30), Krostoszowice – Palowice (nd 16:30), Czuchów – Szeroka (nd 16:30), Szczejkowice – Rogoźna (nd 16:30).
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (25/26.04.2015)
- Zawada II – Pawłów II 11:2 (4:0)
- Jankowice – Dzimierz 2:3 (2:0)
- Bełsznica – Pietraszyn 4:1 (2:1)
- Turza Śląska II – Bolesław 3:3 (1:1)
- Borucin II – Czernica II 0:3 (wo)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Dzimierz – Pawłów II 2:2, jako walkower 3:0 dla drużyny gospodarzy.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 11 | 27 | 48:9 |
2. | Turza Śląska II | 11 | 23 | 41:17 |
3. | Dzimierz | 11 | 22 | 29:17 |
4. | Bolesław | 11 | 20 | 29:28 |
5. | Zawada II | 11 | 18 | 25:25 |
6. | Bełsznica | 11 | 13 | 29:39 |
7. | Pawłów II | 11 | 9 | 28:51 |
8. | Pietraszyn | 11 | 4 | 13:43 |
9. | Czernica II* | 3 | 3 | 3:4 |
10. | Borucin II^ | 11 | 9 | 26:38 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
^ Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XIII kolejki (01/03.05.2015)
Bełsznica – Czernica II (pt 14:00), Dzimierz – Zawada II (sb 17:00), Pietraszyn – Bolesław (sb 17:00), Jankowice – Turza Śląska II (nd 15:00), Pawłów II – pauza.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XVII kolejki (25/26.04.2015)
- Dębieńsko II – Ruptawa II 0:11 (0:3)
- Forteca Świerklany II – Szczerbice 8:3 (4:2)
- Jastrzębie II – Kleszczów 4:2 (2:2)
- Leszczyny – Stanowice 0:1 (0:0)
- Skrbeńsko – Chwałęcice 3:1 (3:0)
- Gołkowice II – Bełk II 6:1 (1:1)
- Skrzyszów II – Świerklany 1:1 (1:0)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Forteca Świerklany II – Ruptawa II 1:0, jako walkower 0:3 dla drużyny gości.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 16 | 39 | 82:15 |
2. | Ruptawa II | 16 | 36 | 87:25 |
3. | Gołkowice II | 16 | 35 | 55:27 |
4. | Skrzyszów II | 16 | 32 | 53:34 |
5. | Skrbeńsko | 16 | 30 | 53:26 |
6. | Stanowice | 16 | 30 | 52:37 |
7. | Forteca Świerklany II | 16 | 26 | 55:34 |
8. | Kleszczów | 16 | 20 | 46:51 |
9. | Dębieńsko II | 16 | 17 | 27:78 |
10. | Leszczyny | 16 | 14 | 30:54 |
11. | Szczerbice | 16 | 9 | 44:77 |
12. | Bełk II | 16 | 9 | 18:76 |
13. | Chwałęcice | 15 | 3 | 15:78 |
14. | Świerklany* | 3 | 1 | 2:7 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
Zapowiedź XVIII kolejki (02/03.05.2015)
Stanowice – Skrzyszów II (sb 16:30), Forteca Świerklany II – Świerklany (nd 13:30), Ruptawa II – Gołkowice II (nd 16:30), Bełk II – Skrbeńsko (nd 16:30), Szczerbice – Jastrzębie II (nd 16:30), Kleszczów – Dębieńsko II (nd 16:30), Chwałęcice – Leszczyny (nd 16:30).
Puchar Polski (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu finałowego (22.04.2015)
- Silesia Lubomia – Górnik Pszów 4:2 (2:1)
na przyszly sezon juz wiedza kto awansuje xd
od kiedy stanowice graja w B klasie Rybnik, błąd panowie