JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie młodzi piłkarze w Orzepowicach, Radlinie i Pszowie, gdzie mecze zakończyły się dwucyfrowymi wynikami. W kilku innych pojedynkach, również padły niespodziewane rozstrzygnięcia. Zapraszamy do lektury wszystkich rezultatów, aktualnych tabel i zapowiedzi kolejnych spotkań.
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (27/28.09.2014)
- Górki Śląskie – Zawada Książęca 1:3 (0:3)
- Nędza – Rudy 2:4 (2:2)
- Rafako Racibórz – Ruda Kozielska 1:1 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rafako Racibórz | 6 | 16 | 15:5 |
2. | Nędza | 6 | 12 | 18:8 |
3. | Ruda Kozielska | 6 | 10 | 13:10 |
4. | Zawada Książęca | 6 | 9 | 11:16 |
5. | Górki Śląskie | 6 | 3 | 11:18 |
6. | Rudy | 6 | 3 | 6:17 |
Zapowiedź VII kolejki (05.10.2014)
Rudy – Zawada Książęca (nd 11:00), Rafako Racibórz – Górki Śląskie (nd 11:00), Ruda Kozielska – Nędza (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (27/28.09.2014)
- Nowa Wieś – Lubomia 3:6 (3:2)
- Syrynia – Czernica 1:0 (1:0)
- Pstrążna – Kornowac 1:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Syrynia | 6 | 18 | 31:3 |
2. | Lubomia | 6 | 15 | 22:8 |
3. | Czernica | 6 | 9 | 25:12 |
4. | Kornowac | 6 | 7 | 11:12 |
5. | Nowa Wieś | 6 | 3 | 8:27 |
6. | Pstrążna | 6 | 1 | 1:36 |
Zapowiedź VII kolejki (04/05.10.2014)
Nowa Wieś – Syrynia (sb 11:00), Kornowac – Czernica (nd 11:00), Lubomia – Pstrążna (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (28.09.2014)
- Pietrowice Wielkie – Krzanowice 4:1 (4:1)
- Studzienna – Bieńkowice 2:0 (0:0)
- Cyprzanów – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 5 | 12 | 24:7 |
2. | Krzanowice | 5 | 10 | 5:5 |
3. | Cyprzanów | 4 | 5 | 4:4 |
4. | Studzienna | 5 | 4 | 8:11 |
5. | Bieńkowice | 5 | 3 | 6:20 |
Zapowiedź VII kolejki (05.10.2014)
Pietrowice Wielkie – Studzienna (nd 11:00), Cyprzanów – Bieńkowice (nd 11:00), Krzanowice – pauza.
Juniorzy starsi – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (28.09.2014)
- Rogów – Olza 4:0 (1:0)
- Zawada – Chałupki 3:2 (1:1)
- Turza Śląska – Zabełków 2:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rogów | 6 | 16 | 16:3 |
2. | Zawada | 6 | 14 | 15:8 |
3. | Turza Śląska | 6 | 9 | 8:8 |
4. | Zabełków | 6 | 6 | 13:13 |
5. | Olza | 6 | 4 | 5:12 |
6. | Chałupki | 6 | 3 | 6:19 |
Zapowiedź VII kolejki (05.10.2014)
Olza – Turza Śląska (nd 11:00), Zabełków – Chałupki (nd 11:00), Rogów – Zawada (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (28.09.2014)
- Czerwionka – Gołkowice 7:0 (2:0)
- Orzepowice – Skrzyszów 15:0 (6:0)
- Grabownia-Golejów – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 4 | 12 | 37:2 |
2. | Orzepowice | 4 | 9 | 32:16 |
3. | Skrzyszów | 4 | 6 | 21:27 |
4. | Gołkowice | 4 | 3 | 8:23 |
5. | Grabownia-Golejów | 4 | 0 | 11:41 |
Zapowiedź VI kolejki (05.10.2014)
Grabownia-Golejów – Orzepowice (nd 11:00), Skrzyszów – Gołkowice (nd 11:00), Czerwionka – pauza.
Juniorzy starsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (27/28.09.2014)
- Kamień – Radziejów-Popielów 3:3 (1:1)
- Jejkowice – Bełk 6:2 (3:2)
- Ochojec – Rymer Rybnik 2:6 (1:4)
- Wielopole – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 6 | 18 | 45:9 |
2. | Jejkowice | 6 | 15 | 25:14 |
3. | Wielopole | 6 | 12 | 19:10 |
4. | Ochojec | 6 | 5 | 13:18 |
5. | Kamień | 6 | 5 | 10:22 |
6. | Bełk | 6 | 4 | 12:27 |
7. | Radziejów-Popielów | 6 | 1 | 10:34 |
Zapowiedź VIII kolejki (01.10.2014)
Bełk – Radziejów-Popielów (śr 16:00), Kamień – Wielopole (śr 16:00), Ochojec – Jejkowice (śr 16:00), Rymer Rybnik – pauza.
Zapowiedź IX kolejki (05.10.2014)
Wielopole – Radziejów-Popielów (nd 11:00), Rymer Rybnik – Kamień (nd 11:00), Ochojec – Bełk (nd 11:00), Jejkowice – pauza.
Juniorzy starsi – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (28.09.2014)
- Rój – Marklowice 2:3 (1:1)
- Wilchwy – Baranowice 1:0 (0:0)
- Radlin – Jankowice 11:0 (7:0) mecz zakończony w 70 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
- Rogoźna – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wilchwy | 6 | 15 | 20:9 |
2. | Marklowice | 6 | 15 | 18:7 |
3. | Rój | 6 | 10 | 19:10 |
4. | Radlin | 6 | 9 | 25:18 |
5. | Rogoźna | 6 | 9 | 19:15 |
6. | Baranowice | 6 | 4 | 11:17 |
7. | Jankowice | 6 | 0 | 2:38 |
Zapowiedź VIII kolejki (01.10.2014)
Baranowice – Jankowice (śr 16:00), Radlin – Marklowice (śr 16:00), Rogoźna – Wilchwy (śr 16:00), Rój – pauza.
Zapowiedź IX kolejki (05.10.2014)
Marklowice – Jankowice (nd 11:00), Baranowice – Rogoźna (nd 11:00), Wilchwy – Rój (nd 14:00), Radlin – pauza.
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (27/28.09.2014)
- Wodzisław Śląski – Ikar Racibórz 6:0 (2:0)
- Unia Racibórz – Czyżowice 2:0 (0:0)
- Jastrzębie – Energetyk ROW Rybnik 0:2 (0:0)
- Żory – Rydułtowy 5:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 8 | 22 | 46:5 |
2. | Energetyk ROW Rybnik | 8 | 16 | 15:10 |
3. | Czyżowice | 8 | 15 | 15:16 |
4. | Jastrzębie | 8 | 14 | 20:8 |
5. | Ikar Racibórz | 8 | 10 | 15:20 |
6. | Unia Racibórz | 8 | 6 | 23:16 |
7. | Rydułtowy | 8 | 6 | 14:29 |
8. | Żory | 8 | 4 | 7:51 |
Zapowiedź IX kolejki (03/09.10.2014)
Rydułtowy – Energetyk ROW Rybnik (pt 16:00), Ikar Racibórz – Unia Racibórz (sb 11:00), Wodzisław Śląski – Jastrzębie (sb 11:00), Czyżowice – Żory (cz 16:00).
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (28.09.2014)
- Brzezie – Gorzyce 0:9 (0:5)
- Lyski – Kokoszyce 0:7 (0:4)
- Nieboczowy – Kobyla 4:4 (2:2)
- Pszów – Krzyżkowice 14:1 (11:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 8 | 24 | 79:5 |
2. | Gorzyce | 8 | 21 | 64:9 |
3. | Nieboczowy | 8 | 12 | 27:24 |
4. | Kobyla | 8 | 12 | 22:25 |
5. | Kokoszyce | 8 | 9 | 27:33 |
6. | Brzezie | 8 | 8 | 20:43 |
7. | Lyski | 8 | 6 | 20:60 |
8. | Krzyżkowice | 8 | 0 | 9:69 |
Zapowiedź IX kolejki (30.09/01.10.2014)
Gorzyce – Nieboczowy (wt 16:00), Krzyżkowice – Brzezie (śr 16:00), Kobyla – Kokoszyce (śr 16:00), Pszów – Lyski (śr 16:00).
Zapowiedź X kolejki (05.10.2014)
Kokoszyce – Gorzyce (nd 11:00), Nieboczowy – Krzyżkowice (nd 11:00), Brzezie – Pszów (nd 11:00), Lyski – Kobyla (nd 11:00).
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (27/28.09.2014)
- Rafako Racibórz – Gamów 1:4 (0:1)
- Borucin – Kuźnia Raciborska 2:3 (1:2)
- Owsiszcze – Płonia Racibórz 3:0 (1:0)
- Ocice Racibórz – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Gamów | 7 | 18 | 37:10 |
2. | Rafako Racibórz | 7 | 13 | 27:14 |
3. | Ocice Racibórz | 6 | 12 | 20:12 |
4. | Borucin | 7 | 10 | 29:19 |
5. | Kuźnia Raciborska | 7 | 10 | 17:25 |
6. | Owsiszcze | 7 | 5 | 10:18 |
7. | Płonia Racibórz | 7 | 1 | 7:49 |
Zapowiedź IX kolejki (01.10.2014)
Owsiszcze – Rafako Racibórz (śr 16:00), Kuźnia Raciborska – Gamów (śr 16:00), Płonia Racibórz – Ocice Racibórz (śr 16:00), Borucin – pauza.
Zapowiedź X kolejki (04/05.10.2014)
Borucin – Płonia Racibórz (sb 11:00), Rafako Racibórz – Kuźnia Raciborska (sb 11:00), Ocice Racibórz – Owsiszcze (nd 11:00), Gamów – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (28.09.2014)
- Forteca Świerklany – Połomia 5:0 (1:0)
- Ruptawa – Leszczyny 2:2 (1:1)
- Szczerbice – Wodzisław Śląski 6:0 (4:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Szczerbice | 5 | 10 | 23:11 |
2. | Połomia | 5 | 9 | 15:16 |
3. | Leszczyny | 5 | 8 | 17:11 |
4. | Ruptawa | 5 | 7 | 16:21 |
5. | Forteca Świerklany | 5 | 6 | 14:14 |
6. | Wodzisław Śląski | 5 | 3 | 12:24 |
Zapowiedź VI kolejki (05.10.2014)
Połomia – Wodzisław Śląski (nd 11:00), Szczerbice – Leszczyny (nd 11:00), Ruptawa – Forteca Świerklany (nd 11:00).
Juniorzy młodsi – grupa C1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (28.09.2014)
- Dębieńsko – Niewiadom 3:0 (0:0)
- Zwonowice – Czerwionka 6:3 (2:1)
- Palowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Dębieńsko | 4 | 10 | 15:3 |
2. | Niewiadom | 4 | 7 | 20:10 |
3. | Zwonowice | 4 | 6 | 17:13 |
4. | Czerwionka | 4 | 5 | 8:10 |
5. | Palowice | 4 | 0 | 4:28 |
Zapowiedź VI kolejki (05.10.2014)
Dębieńsko – Palowice (nd 11:00), Czerwionka – Niewiadom (nd 11:00), Zwonowice – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa C2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (27/28.09.2014)
- Polaris Żory – Rymer Rybnik 1:3 (0:0)
- Rowień – Mszana 0:0
- Boguszowice – Wilchwy 3:1 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 5 | 13 | 26:11 |
2. | Mszana | 5 | 8 | 19:14 |
3. | Wilchwy | 5 | 7 | 20:15 |
4. | Boguszowice | 5 | 7 | 16:12 |
5. | Rowień | 5 | 7 | 17:15 |
6. | Polaris Żory | 5 | 0 | 8:39 |
Zapowiedź VI kolejki (04/05.10.2014)
Polaris Żory – Wilchwy (sb 10:00), Boguszowice – Rowień (sb 10:00), Mszana – Rymer Rybnik (nd 11:00).
Dlaczego redakcja nie podaje wyników drużyn młodzieżowych grających na szczeblu ŚZPN z naszego regionu?
Gdzie są wyniki senioruw?
Tak dobrze sędziował ,że nie wiadomo za co zawodnik z Lubomi zobaczył drugą żółtą kartkę ;)
Dobra obsada sedziowska na meczu w nowej wsi ojciec sedziuje mecz syna.. tylko mozna sie domyslec jak to wygladalo :)