JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Drużyny juniorów starszych i młodszych inaugurację nowego sezonu piłkarskiego mają zaliczoną. W rozgrywkach Podokręgu Racibórz i Rybnik rywalizować będą 82 zespoły, które podzielono na 13 grup. Pierwsze spotkania są zawsze wielką niewiadomą, dlatego zapraszamy do cotygodniowej analizy wyników, tabel i zapowiedzi.
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (31.08/03.09.2014)
Górki Śląskie – Rafako Racibórz 2:3 (1:1)
Nędza – Ruda Kozielska (pn 17:00)
Zawada Książęca – Rudy (śr 17:30)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rafako Racibórz | 2 | 6 | 6:2 |
2. | Nędza | 1 | 3 | 4:0 |
3. | Zawada Książęca | 1 | 3 | 4:1 |
4. | Ruda Kozielska | 1 | 0 | 0:3 |
5. | Górki Śląskie | 2 | 0 | 3:7 |
6. | Rudy | 1 | 0 | 0:4 |
Zapowiedź III kolejki (07.09.2014)
Rudy – Górki Śląskie (nd 11:00), Ruda Kozielska – Zawada Książęca (nd 11:00), Rafako Racibórz – Nędza (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (31.08.2014)
Syrynia – Nowa Wieś 6:0 (4:0)
Pstrążna – Lubomia 0:5 (0:2)
Czernica – Kornowac 4:2 (2:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Lubomia | 2 | 6 | 13:0 |
2. | Syrynia | 2 | 6 | 13:3 |
3. | Kornowac | 2 | 3 | 5:4 |
4. | Czernica | 2 | 3 | 7:9 |
5. | Pstrążna | 2 | 0 | 0:8 |
6. | Nowa Wieś | 2 | 0 | 0:14 |
Zapowiedź III kolejki (07.09.2014)
Kornowac – Syrynia (nd 11:00), Nowa Wieś – Pstrążna (nd 11:00), Lubomia – Czernica (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (31.08.2014)
Studzienna – Pietrowice Wielkie 3:6 (1:3)
Bieńkowice – Cyprzanów 1:2 (0:1)
Krzanowice – pauza
Wynik zaległego meczu I kolejki (25.08.2014)
Krzanowice – Pietrowice Wielkie 1:0 (0:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 2 | 3 | 6:4 |
2. | Cyprzanów | 1 | 3 | 2:1 |
3. | Krzanowice | 1 | 3 | 1:0 |
4. | Bieńkowice | 2 | 3 | 4:4 |
5. | Studzienna | 2 | 0 | 5:9 |
Zapowiedź III kolejki (07.09.2014)
Cyprzanów – Studzienna (nd 10:30), Krzanowice – Bieńkowice (nd 11:00), Pietrowice Wielkie – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (31.08.2014)
Zawada – Rogów 2:2 (1:1)
Turza Śląska – Olza 1:0 (1:0)
Chałupki – Zabełków 1:7 (1:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Turza Śląska | 2 | 6 | 4:1 |
2. | Rogów | 2 | 4 | 4:2 |
2. | Zawada | 2 | 4 | 4:2 |
4. | Zabełków | 2 | 3 | 8:4 |
5. | Olza | 2 | 0 | 0:3 |
6. | Chałupki | 2 | 0 | 1:9 |
Zapowiedź III kolejki (07.09.2014)
Rogów – Turza Śląska (nd 11:00), Zabełków – Zawada (nd 11:00), Olza – Chałupki (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki I kolejki (31.08.2014)
Gołkowice – Skrzyszów 2:7 (1:1)
Orzepowice – Grabownia-Golejów 11:4 (3:0)
Czerwionka – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Orzepowice | 1 | 3 | 11:4 |
2. | Skrzyszów | 1 | 3 | 7:2 |
3. | Czerwionka | 0 | 0 | 0:0 |
4. | Gołkowice | 1 | 0 | 2:7 |
5. | Grabownia-Golejów | 1 | 0 | 4:11 |
Zapowiedź II kolejki (07.09.2014)
Grabownia-Golejów – Skrzyszów (nd 10:00), Orzepowice – Czerwionka (nd 10:00), Gołkowice – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki I kolejki (31.08.2014)
Wielopole – Kamień 4:1 (1:1)
Jejkowice – Ochojec 4:2 (0:1)
Radziejów-Popielów – Bełk 2:8 (1:1)
Rymer Rybnik – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 1 | 3 | 8:2 |
2. | Wielopole | 1 | 3 | 4:1 |
3. | Jejkowice | 1 | 3 | 4:2 |
4. | Rymer Rybnik | 0 | 0 | 0:0 |
5. | Ochojec | 1 | 0 | 2:4 |
6. | Kamień | 1 | 0 | 1:4 |
7. | Radziejów-Popielów | 1 | 0 | 2:8 |
Zapowiedź II kolejki (03.09.2014)
Radziejów-Popielów – Wielopole (śr 17:00), Bełk – Ochojec (śr 17:00), Kamień – Rymer Rybnik (śr 17:00), Jejkowice – pauza.
Zapowiedź III kolejki (07.09.2014)
Rymer Rybnik – Radziejów-Popielów (nd 10:00), Wielopole – Bełk (nd 10:00), Jejkowice – Kamień (nd 10:00), Ochojec – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki I kolejki (31.08.2014)
Marklowice – Radlin 5:0 (2:0)
Wilchwy – Rogoźna 4:5 (2:2)
Jankowice – Baranowice 1:5 (0:2)
Rój – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Marklowice | 1 | 3 | 5:0 |
2. | Baranowice | 1 | 3 | 5:1 |
3. | Rogoźna | 1 | 3 | 5:4 |
4. | Rój | 0 | 0 | 0:0 |
5. | Wilchwy | 1 | 0 | 4:5 |
6. | Jankowice | 1 | 0 | 1:5 |
7. | Radlin | 1 | 0 | 0:5 |
Zapowiedź II kolejki (03.09.2014)
Rogoźna – Baranowice (śr 17:00), Jankowice – Marklowice (śr 17:00), Rój – Wilchwy (śr 17:00), Radlin – pauza.
Zapowiedź III kolejki (07/10.09.2014)
Marklowice – Baranowice (nd 10:00), Wilchwy – Radlin (nd 14:00), Rogoźna – Rój (śr 16:30), Jankowice – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki II kolejki (30/31.08.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Rydułtowy 5:0 (3:0)
Unia Racibórz – Ikar Racibórz 0:3 (0:1)
Żory – Czyżowice 1:3 (1:0)
Jastrzębie – Wodzisław Śląski 2:2 (0:1)
Wyniki I kolejki (27/28.08.2014)
Ikar Racibórz – Wodzisław Śląski 0:5 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik – Jastrzębie 2:1 (1:0)
Czyżowice – Unia Racibórz 2:1 (2:0)
Rydułtowy – Żory (mecz został przełożony na 10.09.2014 r.)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk ROW Rybnik | 2 | 6 | 7:1 |
2. | Czyżowice | 2 | 6 | 5:2 |
3. | Wodzisław Śląski | 2 | 4 | 7:2 |
4. | Ikar Racibórz | 2 | 3 | 3:5 |
5. | Jastrzębie | 2 | 1 | 3:4 |
6. | Żory | 1 | 0 | 1:3 |
7. | Unia Racibórz | 2 | 0 | 1:5 |
8. | Rydułtowy | 1 | 0 | 0:5 |
Zapowiedź III kolejki (03.09.2014)
Ikar Racibórz – Żory (śr 16:30), Wodzisław Śląski – Unia Racibórz (śr 16:30), Czyżowice – Energetyk ROW Rybnik (śr 16:30), Rydułtowy – Jastrzębie (śr 16:30).
Zapowiedź IV kolejki (06/07.09.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Ikar Racibórz (sb 13:00), Jastrzębie – Unia Racibórz (nd 11:00), Żory – Wodzisław Śląski (nd 11:00), Rydułtowy – Czyżowice (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (31.08.2014)
Brzezie – Krzyżkowice 9:0 (4:0)
Nieboczowy – Gorzyce 2:7 (0:3)
Kokoszyce – Kobyla 1:4 (1:3)
Lyski – Pszów 0:16 (0:8)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 2 | 6 | 26:2 |
2. | Gorzyce | 2 | 6 | 15:3 |
3. | Kobyla | 2 | 4 | 8:5 |
4. | Brzezie | 2 | 3 | 10:8 |
5. | Kokoszyce | 2 | 3 | 7:8 |
6. | Nieboczowy | 2 | 1 | 6:11 |
7. | Krzyżkowice | 2 | 0 | 2:19 |
8. | Lyski | 2 | 0 | 4:22 |
Zapowiedź III kolejki (03.09.2014)
Krzyżkowice – Nieboczowy (śr 17:30), Kobyla – Lyski (śr 17:30), Gorzyce – Kokoszyce (śr 17:30), Pszów – Brzezie (śr 17:30).
Zapowiedź IV kolejki (06/07.09.2014)
Nieboczowy – Pszów (sb 13:00), Kokoszyce – Krzyżkowice (nd 11:00), Lyski – Brzezie (nd 11:00), Kobyla – Gorzyce (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (31.08.2014)
Rafako Racibórz – Owsiszcze 2:2 (1:1)
Ocice Racibórz – Płonia Racibórz 9:1 (3:0)
Gamów – Kuźnia Raciborska 11:0 (5:0)
Borucin – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rafako Racibórz | 2 | 4 | 6:4 |
2. | Gamów | 2 | 3 | 13:4 |
3. | Ocice Racibórz | 1 | 3 | 9:1 |
4. | Owsiszcze | 2 | 2 | 4:4 |
5. | Borucin | 1 | 1 | 3:3 |
6. | Płonia Racibórz | 2 | 1 | 3:11 |
7. | Kuźnia Raciborska | 2 | 1 | 3:14 |
Zapowiedź III kolejki (03.09.2014)
Owsiszcze – Ocice Racibórz (śr 17:30), Płonia Racibórz – Borucin (śr 17:30), Kuźnia Raciborska – Rafako Racibórz (śr 17:30), Gamów – pauza.
Zapowiedź IV kolejki (06.08.2014)
Rafako Racibórz – Ocice Racibórz (sb 11:00), Borucin – Owsiszcze (sb 11:00), Płonia Racibórz – Gamów (sb 11:00), Kuźnia Raciborska – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki I kolejki (31.08.2014)
Świerklany – Ruptawa 2:3 (0:1)
Leszczyny – Szczerbice 2:2 (1:0)
Wodzisław Śląski – Połomia 2:4 (0:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Połomia | 1 | 3 | 4:2 |
2. | Ruptawa | 1 | 3 | 3:2 |
3. | Szczerbice | 1 | 1 | 2:2 |
3. | Leszczyny | 1 | 1 | 2:2 |
5. | Świerklany | 1 | 0 | 2:3 |
6. | Wodzisław Śląski | 1 | 0 | 2:4 |
Zapowiedź II kolejki (07.09.2014)
Wodzisław Śląski – Leszczyny (nd 10:00), Połomia – Ruptawa (nd 10:00), Szczerbice – Świerklany (nd 10:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki I kolejki (31.08.2014)
Niewiadom – Czerwionka 2:2 (1:1)
Palowice – Dębieńsko 1:8 (0:4)
Zwonowice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Dębieńsko | 1 | 3 | 8:1 |
2. | Czerwionka | 1 | 1 | 2:2 |
2. | Niewiadom | 1 | 1 | 2:2 |
4. | Zwonowice | 0 | 0 | 0:0 |
5. | Palowice | 1 | 0 | 1:8 |
Zapowiedź II kolejki (07.09.2014)
Niewiadom – Palowice (nd 10:00), Dębieńsko – Zwonowice (nd 10:00), Czerwionka – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki I kolejki (31.08.2014)
Rymer Rybnik – Mszana 8:1 (5:0)
Rowień – Boguszowice 3:2 (1:1)
Wilchwy – Polaris Żory 10:4 (5:2)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 1 | 3 | 8:1 |
2. | Wilchwy | 1 | 3 | 10:4 |
3. | Rowień | 1 | 3 | 3:2 |
4. | Boguszowice | 1 | 0 | 2:3 |
5. | Polaris Żory | 1 | 0 | 4:10 |
6. | Mszana | 1 | 0 | 1:8 |
Zapowiedź II kolejki (07.09.2014)
Rymer Rybnik – Wilchwy (nd 10:00), Mszana – Boguszowice (nd 10:00), Polaris Żory – Rowień (nd 10:00).