Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 7 (369) Data wydania: 13.02.07

Fotonowinki

Cześć! Nazywam się Kinga Brzączka. Moja mama Małgosia przytuliła mnie po raz pierwszy 5 lutego o godzinie 6.10. Ważyłam wtedy 2950 g i miałam 51 cm długości. Pozdrawiam mojego tatę Krzysztofa. Cała nasza rodzinka mieszka w Wodzisławiu. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja – Krzysiu Ciepły. Przyszedłem na świat 2 lutego o godzinie 9.10. Ważyłem wtedy 2400 g i miałem 50 cm wzrostu. Jestem synkiem Barbary i Konrada z Wodzisławia. Cześć, mam na imię Mateusz. Urodziłem się 8 lutego o godzinie 14.00. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 3700 g i miałem 60 cm długości. Jestem synkiem Mireli i Grzegorza Żaków z Wodzisławia. Jestem córeczką Ewy i Arkadiusza Mikesków z Radlina. Przyszłam na świat 4 lutego o godzinie 12.40. Po urodzeniu ważyłam 2750 g i miałam 48 cm długości. Pozdrawiam moją siostrę Karolinę. Jestem synkiem Ani i Tomka Mularskich z Radlina. Przyszedłem na świat 4 lutego o godzinie 20.30. Po urodzeniu ważyłem 3100 g i miałem 55 cm długości. Pozdrawiam moje siostry Iwonkę i Paulinkę. Dzień dobry, ta kruszynka na zdjęciu to ja - Oliwia. Jestem córeczką Adriany i Przemysława Walczaków z Wodzisławia. Urodziłam się 24 stycznia o godzinie 19.20. Ważyłam wtedy 3360 g i miałam 55 cm długości. Cześć! Nazywam się Oliwier Wieczorek. Moja mama Monika przytuliła mnie po raz pierwszy 3 lutego o godzinie 14.30. Ważyłem wtedy 2750 g i miałem 51 cm długości. Pozdrawiam mojego tatę Wojciecha i brata Mateusza. Mieszkamy w Wodzisławiu. Jestem synkiem Alicji i Mariusza Raczyńskich z Radlina. Przyszedłem na świat 4 lutego o godzinie 3.15. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2550 g i miałem 49 cm długości. Jestem synkiem Ilony i Andrzeja Skoczów z Rybnika. Przyszedłem na świat 7 lutego o godzinie 19.30. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2780 g i miałem 54 cm długości. Pozdrawiam mojego brata Kamila. Cześć! Jestem synem Ewy i Jarosława z Wodzisławia. Urodziłem się 30 stycznia o godzinie 20.35. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3450 g, a długość 57 cm. Jestem synkiem Ewy i Emiliana Zająców z Gołkowic. Przyszedłem na świat 31 stycznia o godzinie 9.15. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3400 g i miałem 53 cm długości. Pozdrawiam moją siostrę Laurę. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja - Dawid Wesołek. Przyszedłem na świat 1 lutego o godzinie 14.42. Ważyłem wtedy 3750 g i miałem 56 cm wzrostu. Jestem synkiem Alicji i Janusza z Raciborza. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja – Artur Greiner. Przyszedłem na świat 5 lutego o godzinie 15.10. Ważyłem wtedy 3650 g i miałem 55 cm wzrostu. Jestem synkiem Katarzyny i Łukasza z Rydułtów. Cześć! Mam na imię Bartosz. Jestem synem Sylwii i Marcina Grillów z Radlina. Urodziłem się 3 lutego o godzinie 3.15. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4050 g, a długość 58 cm. Cześć, mam na imię Bartuś. Urodziłem się 2 lutego o godzinie 20.45. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 3900 g i miałem 60 cm długości. Jestem synkiem Moniki i Leszka Nowakowskich z Wodzisławia. Cześć! Nazywam się Damian Majewski. Moja mama Monika przytuliła mnie po raz pierwszy 3 lutego o godzinie 10.05. Ważyłem wtedy 3900 g i miałem 56 cm długości. Pozdrawiam mojego tatę Przemysława. Mieszkamy w Stanowicach. Cześć, nazywam się Dawid Puterczak. Urodziłem się 4 lutego o godzinie 9.10. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 3650 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Magdy i Remigiusza z Kornowaca. Cześć, nazywam się Julia Kulik. Urodziłam się 3 lutego o godzinie 21.40. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3540 g, a długość 53 cm. Jestem córeczką Agaty i Bartosza z Wodzisławia. Hej, ten maluszek to ja - Jessika Zieleźny. Urodziłam się 5 lutego o godzinie 21.05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 2600 g i miałam 50 cm długości. Jestem córeczką Weroniki i Sławomira z Radlina. Cześć, nazywam się Kamil Lelek Jawor. Urodziłem się 4 lutego o godzinie 19.00. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 3500 g i miałem 55 cm długości. Jestem synkiem Karoliny i Michała z Radlina. Witajcie, nazywam się Klaudia Pietrzykowska. Jestem córeczką Katarzyny i Piotra z Połomi. Przyszłam na świat 4 lutego o godzinie 11.00. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3050 g i miałam 56 cm długości. Przesyłam buziaki mojej siostrze Monice. Hej! Ten maluszek na zdjęciu to ja – Konrad Gawliczek. Przyszedłem na świat 2 lutego o godzinie 4.20. Ważyłem wtedy 3890 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem synkiem Katarzyny i Piotra z Pszowa. Pozdrawiam mojego brata Tomasza. Hej, ten maluszek to ja – Maja Matuła. Urodziłam się 28 stycznia o godzinie 7.45. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3150 g i miałam 54 cm długości. Jestem córeczką Kasi i Krzysztofa z Syryni.