Sobota, 19 kwietnia 2014

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

Zaloguj sięRejestracja

Kiedy księża odwiedzą parafian? - plan kolędy 2010/2011

10.12.2010 14:27 27 komentarzy 3 257 odsłony e
W największych raciborskich parafiach znany jest już plan kolędy 2010/2011 (w WNMP rozpoczęła się już 6 grudnia). Podajemy go. Będzie on stopniowo uzupełniany o kolejne parafie, które zakończą jego opracowywanie.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas ».

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

6 grudnia 2010 - poniedziałek (15.00)
1. Wileńska 11 a, 11 b, 11 c, 13
2. Wileńska 10, 12, 14
3. Wileńska 21, 19, 17,15
4. Wileńska 20, 18, 16, 15

7 grudnia 2010 - wtorek (15.00)
1. Ludwika 4, 6, 8, 10
2. Ludwika 16, 14, 12
3. Ludwika 18, 20, 22
4. Ludwika 30, 28, 26, 24

8 grudnia 2010 - środa (15.00)
1. Ludwika 32, 34, 36
2. Opawska 4, 6
3. Opawska 8, 12, 14, 21
4. Opawska 29, 27a, 27, 25, 23

9 grudnia 2010 - czwartek (15.00)
1. Zborowa 5, 5a, 6, 6a, 6b
2. Zborowa 6c, 6d, 6e, Piwna 12, 10
3. Piwna 4, 6, 8, 10
4. Szewska 2, 3, 8, 10, Piwna 2

10 grudnia 2010 - piątek (15.00)
1. Pracy 1, 3, 5
2. Pracy 17, 15, 11, 9, 7
3. Pracy 2, 4, 6, 8
4. Pracy 16, 14, 12, 10, 8

13 grudnia 2010 - poniedziałek (15.00)
1. Odpoczynkowa 2, 4, 6, 8
2. Odpoczynkowa 18, 16, 14, 12, 10
3. Kolejowa 21 a, 21, 19, Sejmowa 4
4. Sejmowa 3b, 3a, 2, 1.

14 grudnia 2010 - wtorek (15.00)
1. Bończyka 22, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 13, Kasprowicza 11, 4
2. Winna 12, 10, 8, 6, 4, 2, Klasztorna 8
3. Pl. Wolności 13, 12, 11b, 11a, 11, 7d, 7b, 7a, 7, 6
4. K. Miarki 13, 11, 7, 5, Lecznicza 2, Różana 6, 3, 1

15 grudnia 2010 - środa (15.00)
1. Kościuszki 2, 2a, 2b, 2c, 3
2. Kościuszki 4a, 4b, 4c, 7a, 7b, 9, 9a
3. Kościuszki 11, 13, 15, 19
4. Kościuszki 48, 46, 44, 42, 40, 21

16 grudnia 2010 - czwartek (15.00)
1. Staszica 4, 6, 8, 9
2. Staszica 17, 15, 13, 11
3. Staszica 18, 19, 21, 23
4. Staszica 31, 29, 27, 26, 25

17 grudnia 2010 - piątek (15.00)
1. Rostka 14, 12, 10, 8, 6
2. Parkowa 7, 8, 9, Jeziorowa 1, 3, Marty 12, 10, 8, 6, 4, 3, 1, Rostka 1, 3, 5, 4, 6
3. 1 Maja 8, Eichendorffa 11, 13, 15, 17, 17a, 19
4. Sienkiewicza 4, 6, 8, Bema 1, 4, 9, 10, 12, 14

27 grudnia 2010 - poniedziałek (15.00)
1. Wojska Polskiego 2, 2a, 2b, 4, 4a, 4b, 6, 6a
2. Wojska Polskiego 18, 16, 14, 12
3. Wojska Polskiego 1, 5, 5a, 5b
4. Wojska Polskiego 7a, 7, 5d, 5c

28 grudnia 2010 - wtorek (15.00)
1. Wojska Polskiego 7b, 7c, 7d, 9
2. Wojska Polskiego 9d, 9c, 9b, 9a
3. Wojska Polskiego 11, 11a, 11b, 11c, 13
4. Wojska Polskiego 23, 21, 19, 17, 15

29 grudnia 2010 - środa (15.00)
1. Wojska Polskiego 20, 22, 26a, 26b
2. Lwowska 1, 3, 5, 7, 9 a, 12
3. Mickiewicza 6, 3, 5, 7, 9, 11, 13
4. Mickiewicza 22, 19b, 19a, 17, 15, 13

30 grudnia 2010 - czwartek (15.00)
1. Browarna 2, 3, 4-6, 5, 7, 8
2. Browarna 9, 10, 12, 14, 16
3. Browarna 22, 20, 18, 16
4. Podwale 14, 7, 5, 3, 1

3 stycznia 2011 - poniedziałek (godz. 15.00)
1. Ogrodowa 5a, 7, 11a, 11b, 11c, 13a
2. Ogrodowa 17b, 17a, 15a, 15, 13a
3. Ogrodowa 17c, 19a, 19b, 23
4. Ogrodowa 33, 29c, 29b, 29a, 27

4 stycznia 2011 - wtorek (godz. 15.00)
1. Ogrodowa 6, 8, 10, 12a, 14a
2. Ogrodowa 22, 20, 16a, 14a
3. Ogrodowa 30, 32, 34, 36, 38
4. Ogrodowa 56, 54, 52, 50, 40

5 stycznia 2011 - środa (godz. 15.00)
1. Długa 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13-1, 17, 19
2. Długa 21, 23, 25, 27, 29, 31, 38, 39, 40, 42
3. Długa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 32, 34, 36
4. Długa 44, 46, 48, 50, 52, 54

6 stycznia 2011 - czwartek (godz. 15.00)
Trzech Króli - Objawienie Pańskie - kolęda na plebanii

7 stycznia 2011 - piątek (godz. 15.00)
1. Basztowa 4, Nowa 29, 15, 13, 11, 9
2. Nowa 1, 1a, 3, 5, 7
3. Nowomiejska 34, 32, 30, 28, Pocztowa 2, Batorego 12, 6, 4
4. Czekoladowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

10 stycznia 2011 - poniedziałek (godz. 15.00)
1. Solna 1, 3, 5, 7, 9
2. Solna 4, 6, 8, 12, 14, 16, 11, 9
3. Solna 36, 34, 20, 17, 13
4. Solna 33, 31, 27 23, Bankowa 1, 2, 3

11 stycznia 2011 - wtorek (godz. 15.00)
1. Drzymały 1, 3, 2, 4, 6
2. Drzymały 12, 10, 8 b, 8 a, 9
3. Drzymały 20, 18, 16, 12 a
4. Drzymały 38, 36, 30

12 stycznia 2011 - środa (godz. 15.00)
1. Drzymały 26, 28, Głowackiego 6
2. Głowackiego 1, 3, 5
3. Głowackiego 11, 9, 7
4. pl. Jagiełły 5, 4, Głowackiego 2, 4, 6

13 stycznia 2011 - czwartek (godz. 15.00)
1. pl. Dominikański 3, 2, 1, Rynek 1
2. Rynek 6 a, 3, 4, 5, 10
3. Rzeźnicza 2, 15, Rynek 14, 13, 12 a, 12, 11
4. Chopina 2, 2 a, 4, 6, 6 a, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19

14 stycznia 2011 - piątek (godz. 15.00)
1. Odrzańska 1, 3, 5
2. Odrzańska 7, 8, 8 a, Reymonta 2
3. Odrzańska 2, 2 a, 2 b, 2 c
4. Odrzańska 4, 4 a, 6, 6 a

15 stycznia 2011 - sobota (godz. 9.00)
kolęda dodatkowa

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
    
19 grudnia 2010 – sobota. (godz. 10.00)
1. Chełmońskiego parzyste od 18
2. Chełmońskiego parzyste od 36
3. Chełmońskiego nieparzyste od 7
4. Chełmońskiego nieparzyste od 31
 
27 grudnia 2010 – poniedz. (15.00)
1. Polna 6
2. Polna 6a, 6b
3. Polna 8, 10
4. Polna 3, 7, 7c, 13-36
 
28 grudnia 2010 – wtorek (15.00)
1. Katowicka 1, 3
2. Katowicka 5, 5a
3. Katowicka 7, 9
4. Katowicka 11, 13
 
29 grudnia 2010 – środa (15.00)
1. Katowicka 15
2. Katowicka 17, 17a
3. Katowicka 19, 21
4. Katowicka 23, 23a
 
30 grudnia 2010 – czwartek (15.00)
1. Katowicka 25, 27
2. Pomnikowa 9 – 17 (nieparzyste)
3. Pomnikowa 6, 8
4. Pomnikowa 10, 12
 
2 stycznia 2011 – niedziela (15.00)
1. Pomnikowa 14, 16, 16a
2. Pomnikowa 18, 20
3. Pomnikowa od 22
4. Pomnikowa od 26
 
3 stycznia 2011 – poniedz. (15.00)
1. Pomnikowa 28-64, Żwirki i Wigury, Kosmonautów
2. Skłodowskiej od 2
2. Skłodowskiej od 34
4. Skłodowskiej od 75 do 5 oraz Księżycowa, Lunonautów
 
4 stycznia 2011 – wtorek (15.00)
1. Miechowska
2. Willowa, Społeczna
3. Gwiaździsta, Działdowska, Prusa
4. Słoneczna od 2 do 56
 
5 stycznia 2011 – środa (15.00)
1. Stalowa, Łąkowa 32-9, Słoneczna 1, 3, 5, 7
2. Łąkowa 1, 3-3d
3. Łąkowa 2-2c
4. Łąkowa 4-4c
 
6 stycznia 2011 – czwartek (15.00)
1. Waryńskiego 1-1d
2. Waryńskiego 3a-3d
3. Waryńskiego 5a-5c oraz 12-14-16-18
4. Waryńskiego 7-7d
 
7 stycznia 2011 – piątek (15.00)
1. Waryńskiego 18a-18b-18c-18d
2. Waryńskiego 17-19-21-23-25-26-24-22-20
3. Waryńskiego 20a-20b-20c-20d
4. Opawska 47-85

8 stycznia 2011 – sobota (10.00)
1. Opawska 32-64
2. Opawska 66-76a
3. Opawska 78-82d
4. Opawska 88-156, Grunwaldzka oraz Opawska 113-87
 
9 stycznia 2011 – niedziela (15.00)
1. Kochanowskiego
2. Lipowa, Bukowa, Matejki (w tym nowe klatki), Konopnickiej
3. Ocicka 1-3a
4. Ocicka 8-27
 
10 stycznia 2011 – poniedz. (15.00)
1. Eichendorffa 11-20
2. Eichendorffa 22-39
3. Warszawska 40; 32-3; Żeromskiego
4. Warszawska 34-38
 
11 stycznia 2011 – wtorek (15.00)
1. Warszawska 31-37
2. Wczasowa, Radosna, Wyszyńskiego
3. Szczęśliwa 3-23 oraz 29-31
4. Szczęśliwa 33-43
 
12 stycznia 2011 – środa (15.00)
1. Dworska od 40
2. Dworska od 62
3. Słowackiego 32, 34
4. Słowackiego 36, 38
 
13 stycznia 2011 – czwartek (15.00)
1. Słowackiego 40, 42
2. Słowackiego 47, 44, 46
3. Słowackiego 50, 52
4. Słowackiego 54, 56
 
14 stycznia 2011 – piątek (15.00)
1. Słowackiego 57, 61, 63, 65
2. Słowackiego 67, 69, 71
3. Słowackiego 73, 75, 77
4. Słowackiego 79, 81, 83 oraz 102-108a
 
15 stycznia 2011 – sobota (10.00)
1. Kossaka 29-41
2. Kossaka 43-47
 
16 stycznia 2011 – niedziela (15.00)
1. Kossaka 49-53
2. Kossaka 55-65



Parafia Św. Jana Chrzciciela


Poniedziałek, 27.12.2010, g. 13.00
1. Armii Krajowej,
Rudzka 34, 32, 30, 26, 28, 28a, 18, 21
2. Rudzka 33, 35, 37, 39; Rzemieślnicza 2;
Rudzka 41, 43, 45, 47
3. Rudzka 78, 79-57, 53

Wtorek, 28.12.2010, g. 13.00
1. Rudzka 48, 46, 44, 42, 40, 38, 36;
Rzemieślnicza 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
2. Rudzka 24; Rzemieślnicza 1, 3, 5
3. Rudzka 55 a-b-c-d; Zająca, Huzarska

Środa, 29.12.2010, g. 13.00
1. Rogera (od nr 23), Wyglendy
2. Agnieszki, Morcinka
3. Korfantego, Brzozowa (od wysokich numerów),
Opolska

Czwartek, 30.12.2010, g. 13.00
1. Segeta 23-1; Nowary 17-1
2. Goduli 35-1
3. Kapuścika od nr 27; Nowary 35-18

Piątek, 31.12.2010, g. 9.00
DPS "Złota Jesień"

Niedziela, 2.01.2011, g. 14.00
1. Rymera, Maćkowskiego (od wysokich numerów)
2. Katarzyny, Bosacka 71, 56; Cygarowa

Poniedziałek, 3.01.2011, g. 15.00
1. Bosacka 45, 43
2. Bosacka 41a, 41, 39a
3. Bosacka 37a, 37, 39

Wtorek, 4.01.2011, g. 15.00
1. Bosacka 33, 29
2. Bosacka 7, 23
3. Bosacka 3, 5

Środa, 5.01.2011, g. 15.00
1. Bosacka 32, 22, 18, 16, 14, 12
2. Bosacka 10, 8; Przejazdowa 1-13
3. Przejazdowa 12, 14, 16, 19, 17, 15

Czwartek /Trzech Króli/, 6.01.2011, g. 14.00
1. Przejazdowa 21, 23, 25, 27, 29
2. Przejazdowa 31, 33, 43, 45, 24;
Bielska 19, 17


Piątek, 7.01.2011, g. 15.00
1. Bielska parzyste i 15-3
2. Rodziewiczówny, Lotnicza 25, Elżbiety od nr 32
3. Zamkowa, Morawska, Ostrógska, Karola, Jana

Sobota, 8.01.2011, g. 14.00
1. Królewska 2, 3 (nr 1-17)
2. Królewska 5, 3 (nr 18-34)
3. Królewska 7, 14-4

Niedziela, 9.01.2011, g. 14.00
1. Królewska 22-34, 31-35, 39, 41
2. Królewska 43-49

Poniedziałek, 10.01.2011, g. 15.00
1. Cecylii 49-8, Plac Nałkowskiej
2. Królewska 36, 38, 40
3. Siwonia 30, 28, 26, 24, 22, 20

Wtorek, 11.01.2011, g. 15.00
1. Siwonia 13-27, 31, 33, 35, Lotnicza 2
2. Siwonia 32, 34, 36; Lotnicza 4, 6
3. Lotnicza 8, 10, 12, 14

Środa, 12.01.2011, g. 15.00
1. Lotnicza 16, 18, 20, 22, 24
2. Lotnicza 26, 28, 30, 32, 34
3. Nad Koleją, Lotnicza 36, 38, 50, 48, 46

Czwartek, 13.01.2011, g. 15.00
1. Lotnicza 44, 60, 58, 56, 54
2. Lotnicza 49, 47, 45, 43, 41
3. Lotnicza 59, 57, 55, 53, 51

Piątek, 14.01.2011, g. 15.00
1. Lotnicza 61, 63, 65, 67, 69
2. Lotnicza 71, 73, 75, Książęca 9a-1
3. Książęca 2, 4, 6, 8

Sobota, 15.01.2011, g. 14.00
1. Książęca 10, 16
2. Orzeszkowej 17, 19, 21, 23
3. Orzeszkowej 10, 12, 14, 5, 7, 9, 13, 15

Niedziela, 16.01.2010, g. 14.00
Kolęda dodatkowa – na zaproszenie


Parafia Matki Bożej

27. 12. 2010 – poniedziałek, g. 1430
1. Żorska 73,71,69,67
2. Żorska 57,55,53,51
3. Żorska 65,63,61,59

28. 12. 2010 – wtorek, g. 1430
1. Żorska 5
2. Żorska 49,47,45,43
3. Żorska 41,39,37,35
4. Żorska 33,31,29

29. 12. 2010 – środa, g. 1430
1. Żorska 27,25,23,21
2. Żorska 1
3. Żorska 19,17,15,13
4. Żorska 11,9

30.12. 2010 – czwartek, g. 1430
1. Żorska 7
2. Żorska 56,54,52,50
3. Żorska 3
4. Żorska 48,46,44

2. 01. 2011 – niedziela, g. 1400
1. Żorska 42,40,38,36
2. Żorska 26,24,22,20
3. Żorska 34,32,30,28
4. Mysłowicka 16,14,12
3. 01. 2011 – poniedziałek, g. 1430
1. Mysłowicka 10,8,6
2. Mysłowicka 24,22,20,18
3. Mysłowicka 9
4. Mysłowicka 5

4. 01. 2011 – wtorek, g. 1430
1. Mysłowicka 7
2. Katowicka 12
3. Mysłowicka 11
4. Katowicka 10

5. 01. 2011 – środa, g. 1430
1. Katowicka 8
2. Katowicka 6
3. Żwirowa 64 - 2
4. Mariańska 156

6. 01. 2011 – czwartek, g. 1400
1. Mariańska 154 ABC
2. Czarnieckiego 10,12,14,16
3. Czarnieckiego 18,20,22

7. 01. 2011 – piątek, g. 1430
1. Mariańska 154 DEF
2. Czarnieckiego 6,8
3. Czarnieckiego 2,4
4. Mariańska 158
8. 01. 2011 – sobota, g. 1000
1. Chodkiewicza 14,12
2. Ocicka 26-36, Mysłowicka 1-4
3. Chorzowska 1a,1b, Katowicka, Pszczyńska,
Częstochowska
4. Zamoyskiego 3

9. 01. 2011 – niedziela, g. 1400
1. Żółkiewskiego 11,13
2. Chodkiewicza 10
3. Ocicka 77-93 i 58-100
4. Chodkiewicza 8

10. 01. 2011 – poniedziałek, g. 1430
1. Zamoyskiego 1
2. Górna
3. Jana Pawła II, Opawska
4. Zamoyskiego 5

11. 01. 2011 – wtorek, g. 1430
1. Żółkiewskiego 17,19,21
2. St. Mariańska, Anny
3. St. Żwirowa, Starowiejska
4. Zamoyskiego 7

12. 01. 2011 – środa, g. 1430
1. Zamoyskiego 9
2. Zamoyskiego 13
3. Zamoyskiego 11
4. Zamoyskiego 15

13. 01. 2011 – czwartek, g. 1430
1. Mariańska 164,166,168
2. Ocicka 39,41,43,45
3. Chodkiewicza 13,15,19,21
4. Chodkiewicza 25,27

14. 01. 2011 – piątek, g. 1430
1. Zamoyskiego 16,18,20
2. Zamoyskiego 8,10,12
3. Ocicka 33,35,37
4. Chodkiewicza 16

15. 01. 2011 – sobota, g. 1000
1. Chodkiewicza 26,28,30,32
2. Chodkiewicza 18,20,22,24
3. Kamienna
4. Chodkiewicza 34,38,40

16. 01. 2011 – niedziela, g. 1500
Kolęda dodatkowa

Parafia Św. Mikołaja w Raciborzu

Wtorek
28.12.2010
15.00
Starowiejska(2 księży od początku ulicy), Kościelna(1 ks.)

Środa
29.12.2010
15.00
Piotrowska, Rzeczna, Rolna, Gdyńska, Toruńska, Wodna

Czwartek
30.12.2010
15.00
Dąbrowskiego 19-43 (Eden - 2 ks.), Różyckiego(1 ks.)

Niedziela
2.01.2011
13.00
Cegielniana i Ligonia (1 ks od początku ul. i 1 ks. od końca ul.), Kossaka 1 (1 ks.)

Poniedziałek
3.01.2011
15.00
Stalmacha (2 ks. od końca 1 ks. od początku)

Wtorek
4.01.2011
15.00
Dąbrowskiego 1-18,(1 ks od początku i 1 ks od końca, Pl. Bohater. Westerplatte, Ogrodowa (1 ks.)

Środa
5.01.2011
15.00
Gamowska, Fojcika, Głubczycka(cała, także 55 a,b,c)

Czwartek
6.01.2011
13.00
Mariańska (2 ks od początku 1 ks. od końca)

Piątek
7.01.2011
15.00
Michejdy, Chełmońskiego, Wyspiańskiego

Sobota
8.01.2011
13.00
Spółdzielcza (1 ks od początku i 1 ks od końca), Kopernika, Mikołaja (1 ks.)

Niedziela
9.01.2011
13.00
Słowackiego

Poniedziałek
10.01.2011
15.00
Kossaka 3-27

Wtorek
11.01.2011
15.00
ks. Londzina, Drewniana (2 ks. od początku 1 ks od końca)

Środa
12.01.2011
15.00
Kozielska (cała), Śląska (2ks. od końca i 1 ks.od początku)
(opr. e)

 

Słowa kluczowe: