JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
W ostatnich dniach wakacji drużyny juniorów rozpoczęły nowy sezon piłkarski. Rywalizacja w tych kategoriach wiekowych na szczeblach Podokręgów Racibórz i Rybnik będzie przebiegała w 10 różnych grupach rozgrywkowych. Sprawdź rezultaty inauguracyjnych pojedynków, aktualne tabele i zapowiedzi kolejnych spotkań.
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (30.08.2015)
Chałupki – Syrynia 0:7 (0:4)
Gorzyce – Turza Śląska 1:2 (1:0)
Rogów – Olza 7:0 (7:0) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Syrynia | 1 | 3 | 7:0 |
1. | Rogów | 1 | 3 | 7:0 |
3. | Turza Śląska | 1 | 3 | 2:1 |
4. | Gorzyce | 1 | 0 | 1:2 |
5. | Chałupki | 1 | 0 | 0:7 |
5. | Olza | 1 | 0 | 0:7 |
Zapowiedź II kolejki (06.09.2015)
Olza – Chałupki (nd 11:00), Gorzyce – Rogów (nd 11:00), Turza Śląska – Syrynia (nd 11:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (30/31.08.2015)
Rudy – Zawada Książęca 14:1 (7:0)
Rafako Racibórz – Zawada 1:11 (1:7)
Nowa Wieś – Ruda Kozielska (pn 17:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rudy | 1 | 3 | 14:1 |
2. | Zawada | 1 | 3 | 11:1 |
3. | Nowa Wieś | 0 | 0 | 0:0 |
3. | Ruda Kozielska | 0 | 0 | 0:0 |
5. | Rafako Racibórz | 1 | 0 | 1:11 |
6. | Zawada Książęca | 1 | 0 | 1:14 |
Zapowiedź II kolejki (05/06.09.2015)
Zawada – Ruda Kozielska (sb 13:00), Zawada Książęca – Nowa Wieś (nd 11:00), Rafako Racibórz – Rudy (nd 11:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (30.08.2015)
Gamów – Owsiszcze 3:1 (1:0)
Bieńkowice – Ocice Racibórz 0:5 (0:2)
Krzanowice – Pietrowice Wielkie 2:6 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ocice Racibórz | 1 | 3 | 5:0 |
2. | Pietrowice Wielkie | 1 | 3 | 6:2 |
3. | Gamów | 1 | 3 | 3:1 |
4. | Owsiszcze | 1 | 0 | 1:3 |
5. | Krzanowice | 1 | 0 | 2:6 |
6. | Bieńkowice | 1 | 0 | 0:5 |
Zapowiedź II kolejki (06.09.2015)
Pietrowice Wielkie – Owsiszcze (nd 11:00), Krzanowice – Bieńkowice (nd 11:00), Ocice Racibórz – Gamów (nd 11:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (30.08.2015)
Radlin – Rymer Rybnik 1:1 (1:1)
Czerwionka – Jejkowice 1:2 (1:1)
Marklowice – Orzepowice 14:2 (5:1)
Ochojec – pauza
Wyniki I kolejki (27.08.2015)
Marklowice – Radlin 3:3 (1:2)
Orzepowice – Ochojec 3:10 (2:4)
Jejkowice – Rymer Rybnik 2:1 (1:1)
Czerwionka – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jejkowice | 2 | 6 | 4:2 |
2. | Marklowice | 2 | 4 | 17:5 |
3. | Ochojec | 1 | 3 | 10:3 |
4. | Radlin | 2 | 2 | 4:4 |
5. | Rymer Rybnik | 2 | 1 | 2:3 |
6. | Czerwionka | 1 | 0 | 1:2 |
7. | Orzepowice | 2 | 0 | 5:24 |
Zapowiedź III kolejki (06.09.2015)
Jejkowice – Ochojec (nd 10:00), Rymer Rybnik – Czerwionka (nd 10:00), Orzepowice – Radlin (nd 10:00), Marklowice – pauza.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (30.08.2015)
Rowień – Jankowice 2:3 (1:2)
Baranowice – Ruptawa 6:1 (4:0)
Boguszowice – Połomia 3:0 (2:0)
Radziejów-Popielów – Kamień 2:5 (0:2)
Wyniki I kolejki (27.08.2015)
Kamień – Rowień 2:3 (1:2)
Jankowice – Ruptawa 2:1 (1:1)
Boguszowice – Baranowice 6:2 (2:1)
Połomia – Radziejów-Popielów 6:2 (3:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Boguszowice | 2 | 6 | 9:2 |
2. | Jankowice | 2 | 6 | 5:3 |
3. | Kamień | 2 | 3 | 7:5 |
4. | Baranowice | 2 | 3 | 8:7 |
5. | Połomia | 2 | 3 | 6:5 |
6. | Rowień | 2 | 3 | 5:5 |
7. | Ruptawa | 2 | 0 | 2:8 |
8. | Radziejów-Popielów | 2 | 0 | 4:11 |
Zapowiedź III kolejki (05/06.09.2015)
Kamień – Boguszowice (sb 10:00), Jankowice – Radziejów-Popielów (nd 10:00), Ruptawa – Rowień (nd 10:00), Połomia – Baranowice (nd 10:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki II kolejki (30.08.2015)
Żory – Radlin 4:2 (2:1)
Wilchwy – ROW Rybnik 1:4 (0:1)
Lubomia – Forteca Świerklany 1:0 (1:0)
Rydułtowy – Ikar Racibórz (mecz przełożony na 02.09.2015, śr 17:00)
Wyniki I kolejki (27.08.2015)
ROW Rybnik – Żory 1:3 (1:2)
Rydułtowy – Lubomia 9:0 (7:0)
Ikar Racibórz – Wilchwy 8:0 (5:0)
Radlin – Forteca Świerklany 1:2 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Żory | 2 | 6 | 7:3 |
2. | Rydułtowy | 1 | 3 | 9:0 |
3. | Ikar Racibórz | 1 | 3 | 8:0 |
4. | ROW Rybnik | 2 | 3 | 5:4 |
5. | Forteca Świerklany | 2 | 3 | 2:2 |
6. | Lubomia | 2 | 3 | 1:9 |
7. | Radlin | 2 | 0 | 3:6 |
8. | Wilchwy | 2 | 0 | 1:12 |
Zapowiedź III kolejki (06.09.2015)
Ikar Racibórz – Lubomia (nd 10:00), Radlin – Wilchwy (nd 10:00), Forteca Świerklany – Żory (nd 10:00), ROW Rybnik – Rydułtowy (nd 10:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (30.08.2015)
Pszów – Krzyżkowice 6:1 (2:0)
Rzuchów – Kornowac 0:6 (0:2)
Syrynia – Czyżowice 1:22 (0:7)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czyżowice | 1 | 3 | 22:1 |
2. | Kornowac | 1 | 3 | 6:0 |
3. | Pszów | 1 | 3 | 6:1 |
4. | Krzyżkowice | 1 | 0 | 1:6 |
5. | Rzuchów | 1 | 0 | 0:6 |
6. | Syrynia | 1 | 0 | 1:22 |
Zapowiedź II kolejki (06.09.2015)
Kornowac – Krzyżkowice (nd 11:00), Rzuchów – Syrynia (nd 11:00), Czyżowice – Pszów (nd 11:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (30.08.2015)
Górki Śląskie – Adamowice 4:2 (2:2)
Nędza – Raszczyce 13:0 (5:0)
Kuźnia Raciborska – Gaszowice 5:0 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Nędza | 1 | 3 | 13:0 |
2. | Kuźnia Raciborska | 1 | 3 | 5:0 |
3. | Górki Śląskie | 1 | 3 | 4:2 |
4. | Adamowice | 1 | 0 | 2:4 |
5. | Gaszowice | 1 | 0 | 0:5 |
6. | Raszczyce | 1 | 0 | 0:13 |
Zapowiedź II kolejki (06.09.2015)
Raszczyce – Górki Śląskie (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – Nędza (nd 11:00), Gaszowice – Adamowice (nd 11:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (29/30.08.2015)
Pietrowice Wielkie – Kobyla 3:3 (0:3)
Studzienna – Rafako Racibórz 0:4 (0:2)
Borucin – Brzezie 1:2 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rafako Racibórz | 1 | 3 | 4:0 |
2. | Brzezie | 1 | 3 | 2:1 |
3. | Pietrowice Wielkie | 1 | 1 | 3:3 |
3. | Kobyla | 1 | 1 | 3:3 |
5. | Borucin | 1 | 0 | 1:2 |
6. | Studzienna | 1 | 0 | 0:4 |
Zapowiedź II kolejki (05/06.09.2015)
Pietrowice Wielkie – Borucin (sb 11:00), Brzezie – Studzienna (nd 11:00), Kobyla – Rafako Racibórz (nd 11:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (30.08.2015)
Jastrzębie-Bzie – Mszana 2:3 (2:0)
Polaris Żory – Bełk (mecz przełożony na inny termin)
Krostoszowice – pauza
Wyniki I kolejki (27.08.2015)
Bełk – Jastrzębie-Bzie 5:1 (2:1)
Polaris Żory – Krostoszowice 0:0
Mszana – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 1 | 3 | 5:1 |
2. | Mszana | 1 | 3 | 3:2 |
3. | Krostoszowice | 1 | 1 | 0:0 |
3. | Polaris Żory | 1 | 1 | 0:0 |
5. | Jastrzębie-Bzie | 2 | 0 | 3:8 |
Zapowiedź III kolejki (06.09.2015)
Bełk – Krostoszowice (nd 11:00), Mszana – Polaris Żory (nd 11:00), Jastrzębie-Bzie – pauza.