TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Koniec wakacji dla młodych adeptów futbolu oznacza nie tylko powrót do szkolnych obowiązków, ale także początek nowego sezonu piłkarskiego. Podczas kilku najbliższych miesięcy zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja w 18 różnych grupach na szczeblach Podokręgów Racibórz i Rybnik. Zapraszamy do lektury.
Trampkarze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki II kolejki (29.08.2015)
Żory – Tworków 1:1 (1:1)
Szczerbice – Lubomia 3:4 (2:1)
Czerwionka – Świerklany 4:2 (2:0)
Forteca Świerklany – Rydułtowy 8:1 (4:1)
Wyniki I kolejki (26.08.2015)
Czerwionka – Żory 3:2 (1:1)
Tworków – Szczerbice 7:1 (3:0)
Lubomia – Forteca Świerklany 1:9 (0:3)
Świerklany – Rydułtowy (mecz przełożony na 15.09.2015, wt 16:30)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Forteca Świerklany | 2 | 6 | 17:2 |
2. | Czerwionka | 2 | 6 | 7:4 |
3. | Tworków | 2 | 4 | 8:2 |
4. | Lubomia | 2 | 3 | 5:12 |
5. | Żory | 2 | 1 | 3:4 |
6. | Świerklany | 1 | 0 | 2:4 |
7. | Szczerbice | 2 | 0 | 4:11 |
8. | Rydułtowy | 1 | 0 | 1:8 |
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Tworków – Świerklany (sb 10:00), Lubomia – Żory (sb 10:00), Czerwionka – Rydułtowy (sb 10:00), Forteca Świerklany – Szczerbice (sb 10:30).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (29.08.2015)
Kuźnia Raciborska – Rudy 4:2 (1:0)
Czernica – Nędza 3:12 (1:6)
Grzegorzowice – Pstrążna 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
Lyski – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Nędza | 1 | 3 | 12:3 |
2. | Grzegorzowice | 1 | 3 | 3:0 |
3. | Kuźnia Raciborska | 1 | 3 | 4:2 |
4. | Lyski | 0 | 0 | 0:0 |
5. | Rudy | 1 | 0 | 2:4 |
6. | Pstrążna | 1 | 0 | 0:3 |
7. | Czernica | 1 | 0 | 3:12 |
Zapowiedź II kolejki (01.09.2015)
Lyski – Grzegorzowice (wt 17:00), Nędza – Kuźnia Raciborska (wt 17:00), Pstrążna – Czernica (wt 17:00), Rudy – pauza.
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Kuźnia Raciborska – Pstrążna (sb 10:00), Rudy – Nędza (sb 10:00), Czernica – Lyski (sb 10:00), Grzegorzowice – pauza.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (29.08.2015)
Zawada – Kokoszyce 5:4 (4:2)
Czyżowice – Turza Śląska 9:1 (6:0)
Gorzyce – Pszów (mecz przełożony na 08.09.2015, wt 17:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czyżowice | 1 | 3 | 9:1 |
2. | Zawada | 1 | 3 | 5:4 |
3. | Pszów | 0 | 0 | 0:0 |
3. | Gorzyce | 0 | 0 | 0:0 |
5. | Kokoszyce | 1 | 0 | 4:5 |
6. | Turza Śląska | 1 | 0 | 1:9 |
Zapowiedź II kolejki (01.09.2015)
Czyżowice – Zawada (wt 17:00), Kokoszyce – Gorzyce (wt 17:00), Turza Śląska – Pszów (wt 17:00).
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Zawada – Turza Śląska (sb 10:00), Gorzyce – Czyżowice (sb 10:00), Pszów – Kokoszyce (sb 10:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (29.08.2015)
Zabełków – Krzyżanowice 2:5 (1:1)
Pawłów – Unia Racibórz 2:15 (1:7)
Krzanowice – Cyprzanów 30:0 (15:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Krzanowice | 1 | 3 | 30:0 |
2. | Unia Racibórz | 1 | 3 | 15:2 |
3. | Krzyżanowice | 1 | 3 | 5:2 |
4. | Zabełków | 1 | 0 | 2:5 |
5. | Pawłów | 1 | 0 | 2:15 |
6. | Cyprzanów | 1 | 0 | 0:30 |
Zapowiedź II kolejki (01.09.2015)
Krzyżanowice – Krzanowice (wt 17:00), Unia Racibórz – Cyprzanów (wt 17:00), Pawłów – Zabełków (wt 17:00).
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Krzanowice – Pawłów (sb 10:00), Cyprzanów – Krzyżanowice (sb 10:00), Zabełków – Unia Racibórz (sb 10:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (29.08.2015)
Ruptawa – Baranowice 6:4 (3:0)
Moszczenica – Rój (mecz przełożony na inny termin)
Rymer Rybnik – Gołkowice (mecz przełożony na inny termin)
Marklowice – pauza
Wyniki I kolejki (26.08.2015)
Rój – Ruptawa 7:1 (4:0)
Baranowice – Marklowice 6:0 (4:0)
Gołkowice – Moszczenica (mecz przełożony na inny termin)
Rymer Rybnik – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rój | 1 | 3 | 7:1 |
2. | Baranowice | 2 | 3 | 10:6 |
3. | Ruptawa | 2 | 3 | 7:11 |
4. | Rymer Rybnik | 0 | 0 | 0:0 |
4. | Gołkowice | 0 | 0 | 0:0 |
4. | Moszczenica | 0 | 0 | 0:0 |
7. | Marklowice | 1 | 0 | 0:6 |
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Rój – Rymer Rybnik (sb 10:00), Marklowice – Ruptawa (sb 10:00), Baranowice – Moszczenica (sb 10:00), Gołkowice – pauza.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (29.08.2015)
Jankowice – Niewiadom 4:1 (2:0)
Stanowice – Ochojec 1:17 (0:10)
Szczejkowice – Gotartowice 0:11 (0:4)
Dębieńsko – Grabownia-Golejów 5:0 (4:0)
Wyniki I kolejki (26.08.2015)
Ochojec – Dębieńsko 6:3 (3:1)
Szczejkowice – Jankowice 9:2 (5:1)
Grabownia-Golejów – Niewiadom 1:7 (0:5)
Gotartowice – Stanowice (mecz przełożony na 02.09.2015, śr 17:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ochojec | 2 | 6 | 23:4 |
2. | Gotartowice | 1 | 3 | 11:0 |
3. | Niewiadom | 2 | 3 | 8:5 |
4. | Dębieńsko | 2 | 3 | 8:6 |
5. | Szczejkowice | 2 | 3 | 9:13 |
6. | Jankowice | 2 | 3 | 6:10 |
7. | Grabownia-Golejów | 2 | 0 | 1:12 |
8. | Stanowice | 1 | 0 | 1:17 |
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Grabownia-Golejów – Stanowice (sb 10:00), Niewiadom – Dębieńsko (sb 10:00), Gotartowice – Jankowice (sb 10:00), Szczejkowice – Ochojec (sb 10:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (29.08.2015)
Leszczyny – Jejkowice 4:0 (3:0)
Czuchów – Książenice 9:1 (3:1)
Szeroka – Radziejów-Popielów 8:0 (6:0) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Ikar Racibórz – Wilchwy (mecz nie odbył się)
Wyniki I kolejki (26.08.2015)
Jejkowice – Wilchwy 6:2 (4:0)
Książenice – Szeroka 5:2 (3:0)
Czuchów – Ikar Racibórz 6:1 (3:0)
Radziejów-Popielów – Leszczyny 3:3 (3:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czuchów | 2 | 6 | 15:2 |
2. | Leszczyny | 2 | 4 | 7:3 |
3. | Szeroka | 2 | 3 | 10:5 |
4. | Jejkowice | 2 | 3 | 6:6 |
5. | Książenice | 2 | 3 | 6:11 |
6. | Radziejów-Popielów | 2 | 1 | 3:11 |
7. | Wilchwy | 1 | 0 | 2:6 |
8. | Ikar Racibórz | 1 | 0 | 1:6 |
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Radziejów-Popielów – Czuchów (sb 10:00), Książenice – Ikar Racibórz (sb 10:00), Wilchwy – Leszczyny (sb 10:00), Jejkowice – Szeroka (sb 10:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki II kolejki (29.08.2015)
Jedłownik – Żory 5:0 (2:0)
Gorzyce – Unia Racibórz 2:6 (1:3)
Rydułtowy – Forteca Świerklany (mecz przełożony na 01.09.2015, wt 16:00)
Świerklany – pauza
Wyniki I kolejki (26.08.2015)
Żory – Świerklany 0:1 (0:0)
Rydułtowy – Gorzyce 4:1 (1:0)
Forteca Świerklany – Jedłownik 3:6 (1:2)
Unia Racibórz – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jedłownik | 2 | 6 | 11:3 |
2. | Unia Racibórz | 1 | 3 | 6:2 |
3. | Rydułtowy | 1 | 3 | 4:1 |
4. | Świerklany | 1 | 3 | 1:0 |
5. | Forteca Świerklany | 1 | 0 | 3:6 |
6. | Żory | 2 | 0 | 0:6 |
7. | Gorzyce | 2 | 0 | 3:10 |
Zapowiedź III kolejki (05/06.09.2015)
Żory – Rydułtowy (sb 11:30), Unia Racibórz – Świerklany (sb 12:30), Forteca Świerklany – Gorzyce (nd 9:00), Jedłownik – pauza.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (28.08.2015)
Nędza – Górki Śląskie 7:2 (4:0)
Czernica – Markowice 6:0 (4:0)
Gracz Lyski – Gaszowice 2:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czernica | 1 | 3 | 6:0 |
2. | Nędza | 1 | 3 | 7:2 |
3. | Gracz Lyski | 1 | 3 | 2:0 |
4. | Gaszowice | 1 | 0 | 0:2 |
5. | Górki Śląskie | 1 | 0 | 2:7 |
6. | Markowice | 1 | 0 | 0:6 |
Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)
Górki Śląskie – Markowice (pt 17:00), Gaszowice – Czernica (pt 17:00), Nędza – Gracz Lyski (pt 17:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (28.08.2015)
Tworków – Rogów I 2:1 (1:0)
Nieboczowy – Zawada 1:8 (0:3)
Lubomia – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zawada | 1 | 3 | 8:1 |
2. | Tworków | 1 | 3 | 2:1 |
3. | Lubomia | 0 | 0 | 0:0 |
4. | Rogów I | 1 | 0 | 1:2 |
5. | Nieboczowy | 1 | 0 | 1:8 |
Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)
Rogów I – Nieboczowy (pt 17:00), Lubomia – Tworków (pt 17:00), Zawada – pauza.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (28.08.2015)
Kokoszyce – Rogów II 5:1 (2:0)
Krzyżkowice – Turza Śląska 0:4 (0:3)
Czyżowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kokoszyce | 1 | 3 | 5:1 |
2. | Turza Śląska | 1 | 3 | 4:0 |
3. | Czyżowice | 0 | 0 | 0:0 |
4. | Rogów II | 1 | 0 | 1:5 |
5. | Krzyżkowice | 1 | 0 | 0:4 |
Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)
Krzyżkowice – Kokoszyce (pt 17:00), Turza Śląska – Czyżowice (pt 17:00), Rogów II – pauza.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (28.08.2015)
Studzienna – Borucin 3:7 (1:5)
Pietrowice Wielkie – Unia Racibórz 2:5 (0:3)
Rudnik – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 1 | 3 | 7:3 |
2. | Unia Racibórz | 1 | 3 | 5:2 |
3. | Rudnik | 0 | 0 | 0:0 |
4. | Pietrowice Wielkie | 1 | 0 | 2:5 |
5. | Studzienna | 1 | 0 | 3:7 |
Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)
Rudnik – Studzienna (pt 17:00), Borucin – Pietrowice Wielkie (pt 17:00), Unia Racibórz – pauza.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Chwałowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Rój | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Rymer Rybnik I | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Bełk | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Gołkowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Radlin | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź I kolejki (05/06.09.2015)
Rymer Rybnik I – Bełk (sb 11:30), Chwałowice – Rój (sb 11:30), Gołkowice – Radlin (nd 11:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | RKP Rybnik | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Orzepowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Boguszowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Rymer Rybnik II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Świerklany | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Czerwionka | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź I kolejki (05/06.09.2015)
RKP Rybnik – Orzepowice (sb 9:00), Boguszowice – Rymer Rybnik II (sb 11:30), Świerklany – Czerwionka (nd 10:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Jastrzębie-Bzie | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Mszana | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Jankowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Skrzyszów | 0 | 0 | 0:0 |
-. | MKP Odra Wodzisław Śl. | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Forteca Świerklany | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź I kolejki (05.09.2015)
Jastrzębie-Bzie – Mszana (sb 11:30), Jankowice – Skrzyszów (sb 11:30), MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – Forteca Świerklany (sb 11:30).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Unia Racibórz | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Jastrzębie | 0 | 0 | 0:0 |
-. | RKP Rybnik | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Żory | 0 | 0 | 0:0 |
-. | MKP Odra Wodzisław Śl. | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź I kolejki (05/06.09.2015)
Unia Racibórz – Jastrzębie (sb 9:30), RKP Rybnik – Żory (nd 14:30), MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – pauza.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki młodsze – grupa A (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Moszczenica | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Wilchwy | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Żory | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Marklowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Rydułtowy | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Jedłownik | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź I kolejki (05.09.2015)
Moszczenica – Wilchwy (sb 11:30), Rydułtowy – Jedłownik (sb 11:30), Żory – Marklowice (sb 11:30).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki młodsze – grupa B (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Szczerbice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Szeroka | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Jejkowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Książenice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Ochojec | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź I kolejki (05.09.2015)
Szczerbice – Książenice (sb 11:30), Szeroka – Jejkowice (sb 11:30), Ochojec – pauza.
na laczynaspilka sobie znajdziesz, tam sa wszystkie ligi
Znacie może wyniki z wtorku 1 września ?
a gdzie te dzieci maja sie uczyć grać jak na boisku, lepiej przegrać ale za to na boisku niż w domu na komputerze
Witam. W sprawozdaniu sędziowskim jest wynik 3:12 (1:6), dlatego tak napisałem. Pozdrawiam.
pomyłka nędza 13:3
Po to się zgłaszają żeby I zespół mógł istnieć. Jest to chore ale niestety prawdziwe a będzie jeszcze gorzej
Po to się zgłaszają żeby I zespół mógł istnieć. Jest to chore ale niestety prawdziwe a będzie jeszcze gorzej
masakra Krzanowice 30:0 to jest chore po co te druxyny jak Cyprzanow sie zglaszaja