Terminarz raciborskiej B klasy - sprawdź
Pod koniec sierpnia startuje raciborska B klasa. Nadal rozgrywki prowadzone są w dwóch grupach. Sprawdź kto z kim i kiedy zagra w rundzie jesiennej!
Terminarz raciborskiej A klasy - sprawdź
B KLASA (grupa 1) – sezon piłkarski 2015/2016
Kolejka 1: 22-08-2015/23-08-2015 godz. 17:00
LKS BIEŃKOWICE - LKS DZIMIERZ
LKS WOJNOWICE - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II
KS 25 KOKOSZYCE - LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS OLSZYNKA OLZA
LKS PSTRĄŻNA - KS KORNOWAC
LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II - LKS WICHER PŁONIA
Kolejka 2: 29-08-2015/30-08-2015 godz. 17:00
LKS DZIMIERZ - LKS WICHER PŁONIA
LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II
KS KORNOWAC - LKS ODRA NIEBOCZOWY
LKS OLSZYNKA OLZA - LKS PSTRĄŻNA
LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II - KS 25 KOKOSZYCE
LKS BIEŃKOWICE - LKS WOJNOWICE
Kolejka 3: 05-09-2015/06-09-2015 godz. 16:00
LKS WOJNOWICE - LKS DZIMIERZ
KS 25 KOKOSZYCE - LKS BIEŃKOWICE
LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II
LKS PSTRĄŻNA - LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS OLSZYNKA OLZA
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II - KS KORNOWAC
LKS WICHER PŁONIA - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II
Kolejka 4: 12-09-2015/13-09-2015 godz. 16:00
LKS DZIMIERZ - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II
KS KORNOWAC - LKS WICHER PŁONIA
LKS OLSZYNKA OLZA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II
LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE - LKS ODRA NIEBOCZOWY
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II - LKS PSTRĄŻNA
LKS BIEŃKOWICE - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
LKS WOJNOWICE - KS 25 KOKOSZYCE
Kolejka 5: 19-09-2015/20-09-2015 godz. 16:00
KS 25 KOKOSZYCE - LKS DZIMIERZ
LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS WOJNOWICE
LKS PSTRĄŻNA - LKS BIEŃKOWICE
LKS ODRA NIEBOCZOWY - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II - LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
LKS WICHER PŁONIA - LKS OLSZYNKA OLZA
LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II - KS KORNOWAC
Kolejka 6: 26-09-2015/27-09-2015 godz. 16:00
LKS DZIMIERZ - KS KORNOWAC
LKS OLSZYNKA OLZA - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II
LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE - LKS WICHER PŁONIA
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II
LKS BIEŃKOWICE - LKS ODRA NIEBOCZOWY
LKS WOJNOWICE - LKS PSTRĄŻNA
KS 25 KOKOSZYCE - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
Kolejka 7: 03-10-2015/04-10-2015 godz. 15:00
LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS DZIMIERZ
LKS PSTRĄŻNA - KS 25 KOKOSZYCE
LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS WOJNOWICE
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II - LKS BIEŃKOWICE
LKS WICHER PŁONIA - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II
LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II - LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
KS KORNOWAC - LKS OLSZYNKA OLZA
Kolejka 8: 10-10-2015/11-10-2015 godz. 15:00
LKS DZIMIERZ - LKS OLSZYNKA OLZA
LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE - KS KORNOWAC
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II
LKS BIEŃKOWICE - LKS WICHER PŁONIA
LKS WOJNOWICE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II
KS 25 KOKOSZYCE - LKS ODRA NIEBOCZOWY
LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS PSTRĄŻNA
Kolejka 9: 17-10-2015/18-10-2015 godz. 15:00
LKS PSTRĄŻNA - LKS DZIMIERZ
LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II - KS 25 KOKOSZYCE
LKS WICHER PŁONIA - LKS WOJNOWICE
LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II - LKS BIEŃKOWICE
KS KORNOWAC - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II
LKS OLSZYNKA OLZA - LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
Kolejka 10: 24-10-2015/25-10-2015 godz. 14:00
LKS DZIMIERZ - LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II - LKS OLSZYNKA OLZA
LKS BIEŃKOWICE - KS KORNOWAC
LKS WOJNOWICE - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II
KS 25 KOKOSZYCE - LKS WICHER PŁONIA
LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II
LKS PSTRĄŻNA - LKS ODRA NIEBOCZOWY
Kolejka 11: 31-10-2015 godz. 11:00
LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS DZIMIERZ
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II - LKS PSTRĄŻNA
LKS WICHER PŁONIA - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II - KS 25 KOKOSZYCE
KS KORNOWAC - LKS WOJNOWICE
LKS OLSZYNKA OLZA - LKS BIEŃKOWICE
LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II
Kolejka 12: 08-11-2015 godz. 13:00
LKS DZIMIERZ - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II
LKS BIEŃKOWICE - LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
LKS WOJNOWICE - LKS OLSZYNKA OLZA
KS 25 KOKOSZYCE - KS KORNOWAC
LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II
LKS PSTRĄŻNA - LKS WICHER PŁONIA
LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II
Kolejka 13: 15-11-2015 godz. 13:00
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA II - LKS DZIMIERZ
LKS WICHER PŁONIA - LKS ODRA NIEBOCZOWY
LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE II - LKS PSTRĄŻNA
KS KORNOWAC - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
LKS OLSZYNKA OLZA - KS 25 KOKOSZYCE
LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE - LKS WOJNOWICE
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW II - LKS BIEŃKOWICE
B KLASA (grupa 2) – sezon piłkarski 2015/2016
Kolejka 1: 22-08-2015/23-08-2015 godz. 17:00
LKS 07 MARKOWICE - LKS RUDA KOZIELSKA
LKS GAMÓW - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
LKS ADAMOWICE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
GKS DĄB GASZOWICE II - LKS PAWŁÓW
LKS ZRYW RUDNIK - LKS SPARTA BABICE
LKS GÓRKI ŚLĄSKIE - LKS GRZEGORZOWICE
LKS JANKOWICE - LKS LYSKI
Kolejka 2: 29-08-2015/30-08-2015 godz. 17:00
LKS RUDA KOZIELSKA - LKS LYSKI
LKS GRZEGORZOWICE - LKS JANKOWICE
LKS SPARTA BABICE - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
LKS PAWŁÓW - LKS ZRYW RUDNIK
LKS CZARNI NOWA WIEŚ - GKS DĄB GASZOWICE II
LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS ADAMOWICE
LKS 07 MARKOWICE - LKS GAMÓW
Kolejka 3: 05-09-2015/06-09-2015 godz. 16:00
LKS GAMÓW - LKS RUDA KOZIELSKA
LKS ADAMOWICE - LKS 07 MARKOWICE
GKS DĄB GASZOWICE II - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
LKS ZRYW RUDNIK - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
LKS GÓRKI ŚLĄSKIE - LKS PAWŁÓW
LKS JANKOWICE - LKS SPARTA BABICE
LKS LYSKI - LKS GRZEGORZOWICE
Kolejka 4: 12-09-2015/13-09-2015 godz. 16:00
LKS RUDA KOZIELSKA - LKS GRZEGORZOWICE
LKS SPARTA BABICE - LKS LYSKI
LKS PAWŁÓW - LKS JANKOWICE
LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS ZRYW RUDNIK
LKS 07 MARKOWICE - GKS DĄB GASZOWICE II
LKS GAMÓW - LKS ADAMOWICE
Kolejka 5: 19-09-2015/20-09-2015 godz. 16:00
LKS ADAMOWICE - LKS RUDA KOZIELSKA
GKS DĄB GASZOWICE II - LKS GAMÓW
LKS ZRYW RUDNIK - LKS 07 MARKOWICE
LKS GÓRKI ŚLĄSKIE - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
LKS JANKOWICE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
LKS LYSKI - LKS PAWŁÓW
LKS GRZEGORZOWICE - LKS SPARTA BABICE
Kolejka 6: 26-09-2015/27-09-2015 godz. 16:00
LKS RUDA KOZIELSKA - LKS SPARTA BABICE
LKS PAWŁÓW - LKS GRZEGORZOWICE
LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS LYSKI
LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS JANKOWICE
LKS 07 MARKOWICE - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
LKS GAMÓW - LKS ZRYW RUDNIK
LKS ADAMOWICE - GKS DĄB GASZOWICE II
Kolejka 7: 03-10-2015/04-10-2015 godz. 15:00
GKS DĄB GASZOWICE II - LKS RUDA KOZIELSKA
LKS ZRYW RUDNIK - LKS ADAMOWICE
LKS GÓRKI ŚLĄSKIE - LKS GAMÓW
LKS JANKOWICE - LKS 07 MARKOWICE
LKS LYSKI - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
LKS GRZEGORZOWICE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
LKS SPARTA BABICE - LKS PAWŁÓW
Kolejka 8: 10-10-2015/11-10-2015 godz. 15:00
LKS RUDA KOZIELSKA - LKS PAWŁÓW
LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS SPARTA BABICE
LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS GRZEGORZOWICE
LKS 07 MARKOWICE - LKS LYSKI
LKS GAMÓW - LKS JANKOWICE
LKS ADAMOWICE - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
GKS DĄB GASZOWICE II - LKS ZRYW RUDNIK
Kolejka 9: 17-10-2015/18-10-2015 godz. 15:00
LKS ZRYW RUDNIK - LKS RUDA KOZIELSKA
LKS GÓRKI ŚLĄSKIE - GKS DĄB GASZOWICE II
LKS JANKOWICE - LKS ADAMOWICE
LKS LYSKI - LKS GAMÓW
LKS GRZEGORZOWICE - LKS 07 MARKOWICE
LKS SPARTA BABICE - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
LKS PAWŁÓW - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
Kolejka 10: 24-10-2015/25-10-2015 godz. 14:00
LKS RUDA KOZIELSKA - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS PAWŁÓW
LKS 07 MARKOWICE - LKS SPARTA BABICE
LKS GAMÓW - LKS GRZEGORZOWICE
LKS ADAMOWICE - LKS LYSKI
GKS DĄB GASZOWICE II - LKS JANKOWICE
LKS ZRYW RUDNIK - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
Kolejka 11: 31-10-2015 godz. 11:00
LKS GÓRKI ŚLĄSKIE - LKS RUDA KOZIELSKA
LKS JANKOWICE - LKS ZRYW RUDNIK
LKS LYSKI - GKS DĄB GASZOWICE II
LKS GRZEGORZOWICE - LKS ADAMOWICE
LKS SPARTA BABICE - LKS GAMÓW
LKS PAWŁÓW - LKS 07 MARKOWICE
LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
Kolejka 12: 08-11-2015 godz. 13:00
LKS RUDA KOZIELSKA - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
LKS 07 MARKOWICE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
LKS GAMÓW - LKS PAWŁÓW
LKS ADAMOWICE - LKS SPARTA BABICE
GKS DĄB GASZOWICE II - LKS GRZEGORZOWICE
LKS ZRYW RUDNIK - LKS LYSKI
LKS GÓRKI ŚLĄSKIE - LKS JANKOWICE
Kolejka 13: 15-11-2015 godz. 13:00
LKS JANKOWICE - LKS RUDA KOZIELSKA
LKS LYSKI - LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
LKS GRZEGORZOWICE - LKS ZRYW RUDNIK
LKS SPARTA BABICE - GKS DĄB GASZOWICE II
LKS PAWŁÓW - LKS ADAMOWICE
LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS GAMÓW
LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS 07 MARKOWICE
Leszek mo se tam lepszy niz w Raszczycach !!!!
moi zdaniem liczyć się będą w grupie I Kornowac,Kobyla,Bieńkowice,Płonia,nieobliczalne są zespoły tzw." II " bo zawsze można zagrać dwoma lub trzema z pierwszej drużyny no i po punktach (lecz nie zawsze) więc trzeba mieć respekt przed tymi drużynami .
A jak tam Leszek w kobyli
Kobyla po prostu trafiła do uczciwszej grupy a nie z takimi krętaczami jak Lyski czy Zawada Ks.
Patrząc na stronę podokręgu Racibórz, wygląda na to, że Dzimierz zajął miejsce drugiej drużyny Tworkowa
Dzimierz co robi dzimierz zw B klasie?
kto się będzie liczył się okaże po 5-6 kolejkach
Kornowac napewno się będzie liczył
Tylko troszke smiechu to to ze Kobyla dali do 1 grupy by w koncu awansowali;p
może i niesprawiedliwy, ale to tylko b klasa, podzielili to tak by drużyny nie miały dalekich wyjazdów i dużych kosztów wydawanych na transport
ale niesprawiedliwy podział grup
Lyski awans, pewne info !