Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 29.05/04.06.2015
Podczas kilku najbliższych dni sympatyków lokalnego futbolu czeka kolejny maraton piłkarski. Od piątku do Bożego Ciała w 38 grupach rozegranych zostanie 251 spotkań. Stawką wielu pojedynków są awanse i spadki, dlatego warto dokładnie sprawdzić, które mecze należy zobaczyć. Zapraszamy do lektury.
II liga
Zapowiedź XXXIII kolejki (31.05.2015)
- Błękitni Stargard Szczeciński – Energetyk ROW Rybnik (nd 16:00)
- Rozwój Katowice – Znicz Pruszków (nd 16:00)
- Raków Częstochowa – Nadwiślan Góra (nd 16:00)
- Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie Sosnowiec (nd 16:00)
- Puszcza Niepołomice – Kluczbork (nd 16:00)
- Limanovia Limanowa – Siarka Tarnobrzeg (nd 16:00)
- Okocimski Brzesko – Stal Stalowa Wola (nd 16:00)
- Stal Mielec – Wisła Puławy (nd 16:00)
- Legionovia Legionowo – Górnik Wałbrzych (nd 16:00)
III liga – grupa opolsko-śląska
Zapowiedź XXXVI kolejki (30/31.05.2015)
- Rekord Bielsko-Biała – Jastrzębie (sb 11:00)
- Pniówek Pawłowice – Górnik Zabrze II (sb 17:00)
- Skra Częstochowa – Polonia Bytom (sb 17:00)
- Szombierki Bytom – Odra Opole (sb 17:00)
- Ruch Zdzieszowice – Małapanew Ozimek (sb 17:00)
- Piast Gliwice II – Górnik Wesoła (sb 17:00)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Grunwald Ruda Śląska (sb 17:00)
- Polonia Łaziska Górne – Skalnik Gracze (sb 17:00)
- Stal Bielsko-Biała – Swornica Czarnowąsy (sb 17:00)
- Ruch Chorzów II – Czaniec (nd 13:00)
Zapowiedź XXXVII kolejki (03.06.2015)
- Jastrzębie – Piast Gliwice II (śr 18:00)
- Polonia Bytom – Pniówek Pawłowice (śr 18:00)
- Odra Opole – Skra Częstochowa (śr 18:00)
- Ruch Chorzów II – Grunwald Ruda Śląska (śr 18:00)
- Szombierki Bytom – Stal Bielsko-Biała (śr 18:00)
- Górnik Zabrze II – Polonia Łaziska Górne (śr 18:00)
- Skalnik Gracze – Ruch Zdzieszowice (śr 18:00)
- Czaniec – Rekord Bielsko-Biała (śr 18:00)
- Małapanew Ozimek – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (śr 18:00)
- Górnik Wesoła – Swornica Czarnowąsy (śr 18:00)
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XXVII kolejki (30/31.05.2015)
- Górnik Pszów – Bełk (sb 17:00)
- Iskra Pszczyna – Unia Turza Śląska (sb 17:00)
- Krupiński Suszec – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00)
- Szczakowianka Jaworzno – Jedność Przyszowice (sb 17:00)
- Podlesianka Katowice – Gieksa Katowice II (sb 17:00)
- Gwarek Ornontowice – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00)
- Bojszowy – Czarni-Góral Żywiec (nd 15:00)
- Forteca Świerklany – Unia Racibórz (nd 17:00)
Zapowiedź przełożonego meczu XXVIII kolejki (04.06.2015)
- Radziechowy-Wieprz – Iskra Pszczyna (cz 17:00)
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XXVII kolejki (30/31.05.2015)
- Urania Ruda Śląska – Rachowice (sb 11:00)
- Wilki Wilcza – Buk Rudy (sb 17:00)
- Łabędy – Zuch Orzepowice (sb 17:00)
- Zabrze-Kończyce – Orzeł Mokre (sb 17:00)
- Wyzwolenie Chorzów – Wawel Wirek (sb 17:00)
- Tempo Paniówki – Sokół Orzesze (nd 15:00)
- Nędza – Czarni Pyskowice (nd 17:00)
- Zamkowiec Toszek – Energetyk ROW Rybnik II (nd 17:00)
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź XXVII kolejki (30/31.05.2015)
- Krzyżanowice – Gołkowice (sb 17:00)
- Tworków – Polonia Marklowice (sb 17:00)
- Rymer Rybnik – Gwiazda Skrzyszów (sb 17:00)
- Jedność Jejkowice – Naprzód Zawada (sb 17:00)
- Naprzód Syrynia – Granica Ruptawa (sb 17:00)
- Naprzód Czyżowice – Rafako Racibórz (sb 17:00)
- Płomień Połomia – Dąb Gaszowice (nd 17:00)
- Silesia Lubomia – Przyszłość Rogów (nd 17:00)
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXVI kolejki (30/31.05.2015)
- Kornowac – Krzanowice (sb 15:00)
- Pawłów – Ocice Racibórz (sb 17:00)
- Cyprzanów – Nowa Wieś (sb 17:00)
- Pietrowice Wielkie – Studzienna (sb 17:00)
- Raszczyce – Czernica (sb 17:00)
- Borucin – Buków (nd 15:00)
- Gamów – Kuźnia Raciborska (nd 15:30)
- Gorzyce – Owsiszcze (nd 17:00)
Zapowiedź XXVII kolejki (04.06.2015)
- Kuźnia Raciborska – Gorzyce (cz 17:00)
- Borucin – Pawłów (cz 17:00)
- Buków – Pietrowice Wielkie (cz 17:00)
- Studzienna – Kornowac (cz 17:00)
- Krzanowice – Gamów (cz 17:00)
- Owsiszcze – Raszczyce (cz 17:00)
- Czernica – Cyprzanów (cz 17:00)
- Nowa Wieś – Ocice Racibórz (cz 17:00)
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXVI kolejki (30/31.05.2015)
- Radlin – Rydułtowy (sb 17:00)
- Boguszowice – Mszana (sb 17:00)
- Radziejów-Popielów – Grabownia-Golejów (sb 17:00)
- Łaziska – Niewiadom (sb 17:00)
- Rój – Dębieńsko (sb 17:00)
- Chwałowice – Książenice (nd 17:00)
- Baranowice – Ochojec (nd 17:00)
- Gotartowice – Wilchwy (nd 17:00)
Zapowiedź XXVII kolejki (04.06.2015)
- Dębieńsko – Radziejów-Popielów (cz 14:00)
- Rydułtowy – Łaziska (cz 17:00)
- Wilchwy – Boguszowice (cz 17:00)
- Mszana – Radlin (cz 17:00)
- Niewiadom – Baranowice (cz 17:00)
- Ochojec – Rój (cz 17:00)
- Gotartowice – Chwałowice (cz 17:00)
- Grabownia-Golejów – Książenice (cz 17:00)
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXIII kolejki (30/31.05.2015)
- Chałupki – Zabełków (sb 17:00)
- Krzyżkowice – Bieńkowice (sb 17:00)
- Wojnowice – Nieboczowy (sb 17:00)
- Tworków II – Olza (nd 16:00)
- Czyżowice II – Płonia Racibórz (nd 17:00)
- Rzuchów – Rogów II (nd 17:00)
- Kokoszyce – pauza
Zapowiedź XXIV kolejki (04.06.2015)
- Bieńkowice – Chałupki (cz 14:00)
- Nieboczowy – Rzuchów (cz 14:00)
- Olza – Czyżowice II (cz 14:00)
- Zabełków – Tworków II (cz 14:00)
- Kokoszyce – Wojnowice (cz 14:00)
- Rogów II – Krzyżkowice (cz 14:00)
- Płonia Racibórz – pauza
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXIII kolejki (30/31.05.2015)
- Gaszowice II – Lyski (sb 17:00)
- Babice – Ruda Kozielska (sb 17:00)
- Markowice – Siedliska (nd 15:00)
- Kobyla – Rudnik (nd 15:00)
- Adamowice – Pstrążna (nd 15:00)
- Brzezie – Grzegorzowice (nd 16:00)
- Zawada Książęca – Górki Śląskie (nd 17:00)
Zapowiedź XXIV kolejki (04.06.2015)
- Lyski – Adamowice (cz 14:00)
- Górki Śląskie – Markowice (cz 14:00)
- Siedliska – Brzezie (cz 14:00)
- Grzegorzowice – Kobyla (cz 14:00)
- Rudnik – Babice (cz 14:00)
- Ruda Kozielska – Gaszowice II (cz 14:00)
- Pstrążna – Zawada Książęca (cz 14:00)
B klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXII kolejki (30/31.05.2015)
- Czerwionka – Kamień (sb 17:00)
- Polaris Żory – Zwonowice (nd 17:00)
- Jastrzębie-Bzie – Szeroka (nd 17:00)
- Palowice – Jankowice (nd 17:00)
- Czuchów – Rowień (nd 17:00)
- Godów – Szczejkowice (nd 17:00)
- Krostoszowice – Rogoźna (nd 17:00)
Zapowiedź XXIII kolejki (04.06.2015)
- Zwonowice – Czuchów (cz 14:00)
- Rogoźna – Czerwionka (cz 17:00)
- Godów – Jastrzębie-Bzie (cz 17:00)
- Szczejkowice – Polaris Żory (cz 17:00)
- Rowień – Krostoszowice (cz 17:00)
- Kamień – Palowice (cz 17:00)
- Jankowice – Szeroka (cz 17:00)
C klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XVII kolejki (31.05.2015)
- Jankowice – Bolesław (nd 17:00)
- Zawada II – Bełsznica (nd 17:00)
- Dzimierz – Pietraszyn (nd 17:00)
- Pawłów II – Czernica (nd 17:00)
- Turza Śląska II – pauza
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXII kolejki (30/31.05.2015)
- Skrbeńsko – Jastrzębie II (sb 17:00)
- Stanowice – Gołkowice II (sb 17:00)
- Ruptawa II – Świerklany (nd 17:00)
- Szczerbice – Kleszczów (nd 17:00)
- Bełk II – Skrzyszów II (nd 17:00)
- Chwałęcice – Dębieńsko II (nd 17:00)
- Leszczyny – Forteca Świerklany II (nd 17:00)
Zapowiedź XXIII kolejki (04.06.2015)
- Jastrzębie II – Leszczyny (cz 11:00)
- Forteca Świerklany II – Skrzyszów II (cz 13:30)
- Szczerbice – Bełk II (cz 17:00)
- Kleszczów – Świerklany (cz 17:00)
- Ruptawa II – Stanowice (cz 17:00)
- Gołkowice II – Chwałęcice (cz 17:00)
- Dębieńsko II – Skrbeńsko (cz 17:00)
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
- Nędza – Rogów (nd 11:00)
- Krzanowice – Syrynia (nd 11:00)
- Lubomia – Rafako Racibórz (nd 11:00)
- Turza Śląska – Pietrowice Wielkie (nd 11:00)
Zapowiedź XI kolejki (03.06.2015)
- Lubomia – Turza Śląska (śr 18:00)
- Rogów – Krzanowice (śr 18:00)
- Rafako Racibórz – Nędza (śr 18:00)
- Syrynia – Pietrowice Wielkie (śr 18:00)
Juniorzy starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
- Zabełków – Studzienna (nd 11:00)
- Zawada – Cyprzanów (nd 11:00)
- Ruda Kozielska – Kornowac (nd 11:00)
- Zawada Książęca – pauza
Zapowiedź XI kolejki (03.06.2015)
- Studzienna – Zawada (śr 18:00)
- Kornowac – Zawada Książęca (śr 18:00)
- Cyprzanów – Ruda Kozielska (śr 18:00)
- Zabełków – pauza
Juniorzy starsi – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VIII kolejki (31.05.2015)
- Olza – Rudy (nd 11:00)
- Chałupki – Bieńkowice (nd 11:00)
- Górki Śląskie – Nowa Wieś (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
- Marklowice – Orzepowice (nd 10:00)
- Rymer Rybnik – Skrzyszów (nd 12:00)
- Grabownia-Golejów – pauza
- Czerwionka – pauza
Zapowiedź XI kolejki (04.06.2015)
- Rymer Rybnik – Marklowice (cz 17:00)
- Czerwionka – Orzepowice (cz 17:00)
- Skrzyszów – pauza
- Grabownia-Golejów – pauza
Juniorzy starsi – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (31.05.2015)
- Rogoźna – Ochojec (nd 10:00)
- Wilchwy – Wielopole (nd 10:00)
- Radlin – Jejkowice (nd 10:00)
Juniorzy starsi – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (30/31.05.2015)
- Kamień – Baranowice (sb 10:00)
- Jankowice – Bełk (nd 10:00)
- Rój – Radziejów-Popielów (nd 10:00)
Zapowiedź zaległego meczu III kolejki (03.06.2015)
- Baranowice – Kamień (śr 18:00)
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
- Ikar Racibórz – Gorzyce (nd 11:00)
- Energetyk ROW Rybnik – Jastrzębie (nd 11:00)
- Żory – Rydułtowy (nd 11:00)
- Szczerbice – pauza
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
- Pszów – Nieboczowy (nd 10:00)
- Kokoszyce – Borucin (nd 11:00)
- Gamów – Kobyla (nd 11:00)
- Rafako Racibórz – Ocice Racibórz (nd 11:00)
Zapowiedź XI kolejki (03.06.2015)
- Nieboczowy – Gamów (śr 18:00)
- Kobyla – Rafako Racibórz (śr 18:00)
- Ocice Racibórz – Borucin (śr 18:00)
- Pszów – Kokoszyce 1:1 (0:1) mecz został rozegrany 27.05.2015 r.
Juniorzy młodsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (30/31.05.2015)
- Owsiszcze – Kuźnia Raciborska (sb 11:00)
- Pstrążna – Lyski (nd 11:00)
- Brzezie – pauza
- Krzyżkowice – pauza
Zapowiedź XI kolejki (03.06.2015)
- Lyski – Brzezie (śr 18:00)
- Krzyżkowice – Pstrążna (śr 18:00)
- Owsiszcze – pauza
- Kuźnia Raciborska – pauza
Juniorzy młodsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (30/31.05.2015)
- Dębieńsko – Rymer Rybnik (sb 10:00)
- Boguszowice – Połomia (nd 10:00)
- Forteca Świerklany – Ruptawa (nd 10:00)
Zapowiedź XI kolejki (04.06.2015)
- Boguszowice – Dębieńsko (cz 17:00)
- Połomia – Forteca Świerklany (cz 17:00)
- Ruptawa – pauza
- Rymer Rybnik – pauza
Juniorzy młodsi – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
- Rowień – Mszana (nd 10:00)
- Czerwionka – Niewiadom (nd 10:00)
- Zwonowice – Polaris Żory (nd 10:00)
- Palowice – pauza
Zapowiedź XI kolejki (03/04.06.2015)
- Mszana – Czerwionka (śr 17:00)
- Niewiadom – Zwonowice (cz 13:30)
- Rowień – Palowice (cz 14:30)
- Polaris Żory – pauza
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (30/31.05.2015)
- Nędza – Syrynia (sb 10:00)
- Jejkowice – RKP Rybnik (sb 10:00)
- Bełk – Radlin (sb 10:00)
- Wilchwy – Ikar Racibórz (nd 13:00)
Zapowiedź przełożonego meczu XI kolejki (03.06.2015)
- Ikar Racibórz – Bełk (śr 18:00)
Trampkarze starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (30/31.05.2015)
- Adamowice – Kuźnia Raciborska (sb 9:00)
- Czyżowice – Krzanowice (sb 10:00)
- Raszczyce – Turza Śląska (sb 10:00)
- Gorzyce – Pietrowice Wielkie (nd 11:00)
Zapowiedź XI kolejki (02.06.2015)
- Czyżowice – Raszczyce (wt 17:00)
- Krzanowice – Gorzyce (wt 17:00)
- Kuźnia Raciborska – Turza Śląska (wt 17:00)
- Pietrowice Wielkie – Adamowice (mecz przełożony na 10.06.2015, śr 18:00)
Trampkarze starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
- Studzienna – Zawada Książęca (sb 10:00)
- Zawada – Rudy (sb 10:00)
- Gaszowice – Górki Śląskie (sb 10:00)
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
- Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
- Ochojec – Krostoszowice (sb 10:00)
- Gotartowice – Orzepowice (sb 10:00)
- Marklowice – Jastrzębie-Bzie (sb 10:00)
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (30.05.2015)
- Gołkowice – Tworków (sb 10:00)
- Czerwionka – Świerklany (sb 10:00)
- Lubomia – Chwałowice (sb 10:00)
- Forteca Świerklany – pauza
- Lubomia – Tworków (wt 17:00).
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (30/31.05.2015)
- Leszczyny – Moszczenica (sb 10:00)
- Szczejkowice – Rydułtowy (sb 10:00)
- Szczerbice – Rój (nd 10:00)
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
- Żory – Unia Racibórz (sb 11:30)
- Czyżowice – Świerklany 3:0 (wo) drużyna gości zrezygnowała z rozegrania meczu
- Radziejów-Popielów – Kuźnia Raciborska (mecz przełożony na 09.06.2015, wt 17:00)
Zapowiedź przełożonego meczu IX kolejki (03.06.2015)
- Czyżowice – Żory (śr 17:00)
Młodziki – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (29.05.2015)
- Pawłów – Tworków (pt 17:00)
- Gorzyce – Unia Racibórz (pt 17:00)
- Krzyżkowice – Kokoszyce (pt 17:00)
- Pszów – Borucin (pt 17:00)
Zapowiedź przełożonego meczu XII kolejki (02.06.2015)
- Pszów – Gorzyce (wt 17:00)
Młodziki – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (29.05/02.06.2015)
- Rogów – Gracz Lyski (pt 17:00)
- Pietrowice Wielkie – Lubomia (pt 17:00)
- Turza Śląska – Nędza (wt 17:00)
- Gaszowice – pauza
Młodziki – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (29/31.05.2015)
- Zawada – Czernica (pt 17:00)
- Krzyżanowice – Rudnik (pt 17:00)
- Grzegorzowice – Markowice (nd 11:00)
- Zabełków – pauza
Młodziki – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
- Książenice – Skrzyszów (sb 11:30)
- Ruptawa – Wilchwy (sb 11:30)
- Czuchów – Rymer Rybnik (sb 11:30)
Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
- Baranowice – Jankowice (sb 10:00)
- Szeroka – Czerwionka (sb 11:30)
- Jejkowice – Dębieńsko (sb 12:30)
Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź VIII kolejki (30/31.05.2015)
- Rydułtowy – Gracz Lyski (sb 11:30)
- Unia Racibórz – Ikar Racibórz (sb 13:00)
- Świerklany – RKP Rybnik (nd 14:00)
Młodziki młodsze – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (30/31.05.2015)
- Forteca Świerklany – Bełk (sb 11:30)
- Rój – Ochojec (sb 12:00)
- Rymer Rybnik – Żory (nd 10:00)
Zapowiedź przełożonego meczu IX kolejki (04.06.2015)
- Rój – Rymer Rybnik (cz 14:00)
Młodziki młodsze – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
- RKP Rybnik – Boguszowice (sb 10:00)
- Mszana – Gołkowice (sb 11:30)
- Jastrzębie-Bzie – Jedłownik (sb 11:30)
nareszcie zmiana trenera w rudach.. w koncu ktos tam na oczy przejrzal. brawo panowie