JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Zespoły młodzieżowe zaliczyły kolejną serię spotkań. Bieżące rozgrywki wkraczają powoli w decydującą fazę, dlatego walka o ligowe punkty jest bardzo interesująca. Zapraszamy do lektury kompletu wyników, tabel oraz zapowiedzi.
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (24.05.2015)
- Syrynia – Nędza 2:1 (1:0)
- Rogów – Lubomia 2:1 (1:0)
- Rafako Racibórz – Turza Śląska 0:1 (0:0)
- Pietrowice Wielkie – Krzanowice 1:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Nędza | 9 | 19 | 13:6 |
2. | Pietrowice Wielkie | 9 | 18 | 21:9 |
3. | Turza Śląska | 9 | 17 | 24:11 |
4. | Syrynia | 9 | 13 | 20:19 |
5. | Lubomia | 9 | 13 | 11:14 |
6. | Rafako Racibórz | 9 | 9 | 10:15 |
7. | Rogów | 9 | 7 | 7:19 |
8. | Krzanowice | 9 | 7 | 8:21 |
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
Turza Śląska – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Krzanowice – Syrynia (nd 11:00), Lubomia – Rafako Racibórz (nd 11:00), Nędza – Rogów (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (23/24.05.2015)
- Kornowac – Zawada 0:7 (0:4)
- Cyprzanów – Zabełków 0:6 (0:4)
- Zawada Książęca – Ruda Kozielska 1:3 (0:1)
- Studzienna – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zabełków | 8 | 22 | 36:6 |
2. | Zawada | 8 | 21 | 51:8 |
3. | Studzienna | 7 | 13 | 32:16 |
4. | Cyprzanów | 8 | 10 | 16:33 |
5. | Zawada Książęca | 8 | 7 | 11:21 |
6. | Ruda Kozielska | 7 | 3 | 8:36 |
7. | Kornowac | 8 | 3 | 5:39 |
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
Zabełków – Studzienna (nd 11:00), Zawada – Cyprzanów (nd 11:00), Ruda Kozielska – Kornowac (nd 11:00), Zawada Książęca – pauza.
Juniorzy starsi – grupa C (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (24.05.2015)
- Bieńkowice – Olza 2:3 (2:1)
- Rudy – Górki Śląskie 0:1 (0:0)
- Nowa Wieś – Chałupki 0:4 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 7 | 19 | 27:5 |
2. | Olza | 7 | 15 | 19:10 |
3. | Górki Śląskie | 7 | 13 | 11:8 |
4. | Rudy | 7 | 6 | 12:14 |
5. | Bieńkowice | 7 | 6 | 18:28 |
6. | Nowa Wieś | 7 | 3 | 8:30 |
Zapowiedź VIII kolejki (31.05.2015)
Chałupki – Bieńkowice (nd 11:00), Olza – Rudy (nd 11:00), Górki Śląskie – Nowa Wieś (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (24.05.2015)
- Skrzyszów – Marklowice 5:0 (4:0)
- Grabownia-Golejów – Rymer Rybnik 3:4 (2:2)
- Czerwionka – Gołkowice 3:0 (wo)
- Orzepowice – pauza
Wyniki VIII kolejki (21.05.2015)
- Rymer Rybnik – Czerwionka 5:1 (5:0)
- Skrzyszów – Grabownia-Golejów 3:3 (0:1)
- Orzepowice – Gołkowice 3:0 (wo)
- Marklowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 8 | 21 | 24:11 |
2. | Orzepowice | 7 | 16 | 15:6 |
3. | Czerwionka | 8 | 15 | 31:12 |
4. | Marklowice | 7 | 13 | 22:15 |
5. | Skrzyszów | 8 | 8 | 19:23 |
6. | Grabownia-Golejów | 8 | 5 | 16:28 |
7. | Gołkowice^ | 8 | 0 | 4:36 |
^ Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
Marklowice – Orzepowice (nd 10:00), Rymer Rybnik – Skrzyszów (nd 10:00), Grabownia-Golejów – pauza, Czerwionka – pauza.
Juniorzy starsi – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (24.05.2015)
- Wielopole – Radlin 4:2 (3:1)
- Ochojec – Wilchwy 3:6 (1:1)
- Jejkowice – Rogoźna 9:1 (3:1)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Jejkowice – Ochojec 8:0, jako obustronny walkower.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wilchwy | 7 | 16 | 28:18 |
2. | Jejkowice | 7 | 15 | 20:12 |
3. | Radlin | 7 | 11 | 20:16 |
4. | Wielopole | 7 | 6 | 14:19 |
5. | Ochojec | 7 | 6 | 15:24 |
6. | Rogoźna | 7 | 4 | 18:32 |
Zapowiedź VIII kolejki (31.05.2015)
Rogoźna – Ochojec (nd 10:00), Wilchwy – Wielopole (nd 10:00), Radlin – Jejkowice (nd 10:00).
Juniorzy starsi – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (24.05.2015)
- Bełk – Rój 2:0 (0:0)
- Baranowice – Jankowice 6:1 (4:0)
- Radziejów-Popielów – Kamień 0:2 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radziejów-Popielów | 7 | 13 | 18:10 |
2. | Rój | 7 | 12 | 24:11 |
3. | Kamień | 6 | 12 | 20:16 |
4. | Bełk | 7 | 10 | 15:22 |
5. | Baranowice | 6 | 8 | 12:10 |
6. | Jankowice | 7 | 3 | 7:27 |
Zapowiedź VIII kolejki (30/31.05.2015)
Kamień – Baranowice (sb 10:00), Jankowice – Bełk (nd 10:00), Rój – Radziejów-Popielów (nd 10:00).
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki IX kolejki (23/24.05.2015)
- Rydułtowy – Energetyk ROW Rybnik 3:4 (2:3)
- Gorzyce – Żory 5:1 (3:0)
- Jastrzębie – Szczerbice 1:0 (1:0)
- Ikar Racibórz – pauza
Wyniki VIII kolejki (21.05.2015)
- Szczerbice – Ikar Racibórz 2:1 (0:0)
- Rydułtowy – Jastrzębie 2:3 (1:3)
- Energetyk ROW Rybnik – Gorzyce 2:1 (2:0)
- Żory – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie | 8 | 20 | 27:7 |
2. | Energetyk ROW Rybnik | 8 | 18 | 21:14 |
3. | Ikar Racibórz | 7 | 16 | 19:7 |
4. | Szczerbice | 8 | 13 | 17:11 |
5. | Gorzyce | 8 | 9 | 18:14 |
6. | Rydułtowy | 8 | 3 | 17:37 |
7. | Żory | 7 | 0 | 8:37 |
Zapowiedź przełożonego meczu XI kolejki (27.05.2015)
Rydułtowy – Ikar Racibórz (śr 17:00).
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
Ikar Racibórz – Gorzyce (nd 11:00), Energetyk ROW Rybnik – Jastrzębie (nd 11:00), Żory – Rydułtowy (nd 11:00), Szczerbice – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (23/24.05.2015)
- Borucin – Rafako Racibórz 3:2 (1:0)
- Kobyla – Pszów 4:2 (2:2)
- Ocice Racibórz – Gamów 5:1 (4:1)
- Nieboczowy – Kokoszyce 5:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ocice Racibórz | 9 | 19 | 32:20 |
2. | Kobyla | 9 | 18 | 41:22 |
3. | Gamów | 9 | 17 | 22:14 |
4. | Pszów | 9 | 15 | 24:22 |
5. | Borucin | 9 | 12 | 24:24 |
6. | Rafako Racibórz | 9 | 11 | 24:29 |
7. | Kokoszyce | 9 | 6 | 15:29 |
8. | Nieboczowy | 9 | 4 | 14:36 |
Zapowiedź przełożonego meczu XI kolejki (27.05.2015)
Pszów – Kokoszyce (śr 18:00).
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
Pszów – Nieboczowy (nd 10:00), Kokoszyce – Borucin (nd 11:00), Gamów – Kobyla (nd 11:00), Rafako Racibórz – Ocice Racibórz (nd 11:00).
Juniorzy młodsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (24.05.2015)
- Krzyżkowice – Owsiszcze 1:4 (1:3)
- Brzezie – Pstrążna 14:0 (6:0)
- Lyski – pauza
- Kuźnia Raciborska – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 6 | 16 | 49:10 |
2. | Brzezie | 6 | 16 | 35:5 |
3. | Owsiszcze | 7 | 15 | 42:8 |
4. | Pstrążna | 6 | 6 | 13:45 |
5. | Krzyżkowice | 7 | 3 | 17:31 |
6. | Lyski | 7 | 0 | 5:62 |
Zapowiedź X kolejki (30/31.05.2015)
Owsiszcze – Kuźnia Raciborska (sb 11:00), Pstrążna – Lyski (nd 11:00), Brzezie – pauza, Krzyżkowice – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (24.05.2015)
- Połomia – Dębieńsko 3:0 (0:0)
- Ruptawa – Boguszowice 1:4 (0:1)
- Rymer Rybnik – pauza
- Forteca Świerklany – pauza
Wyniki VIII kolejki (21.05.2015)
- Połomia – Ruptawa 1:2 (1:0)
- Forteca Świerklany – Rymer Rybnik (mecz nie odbył się)
- Dębieńsko – pauza
- Boguszowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ruptawa | 7 | 13 | 24:14 |
2. | Boguszowice | 6 | 12 | 24:13 |
3. | Połomia | 6 | 7 | 9:12 |
4. | Dębieńsko | 6 | 7 | 12:16 |
5. | Forteca Świerklany | 4 | 5 | 12:12 |
6. | Rymer Rybnik | 5 | 4 | 10:24 |
Zapowiedź zaległego meczu IV kolejki (27.05.2015)
Forteca Świerklany – Połomia (śr 17:00).
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
Forteca Świerklany – Ruptawa (nd 10:00), Boguszowice – Połomia (nd 10:00), Dębieńsko – Rymer Rybnik (nd 10:00).
Juniorzy młodsi – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (24.05.2015)
- Mszana – Palowice 3:8 (3:2)
- Niewiadom – Rowień 1:1 (0:0)
- Polaris Żory – Czerwionka 0:8 (0:4)
- Zwonowice – pauza
Wyniki VIII kolejki (21.05.2015)
- Rowień – Polaris Żory 7:1 (4:0)
- Palowice – Zwonowice 5:0 (2:2)
- Mszana – Niewiadom (mecz przełożony na 27.05.2015, śr 17:00)
- Czerwionka – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zwonowice | 7 | 16 | 22:11 |
2. | Rowień | 8 | 16 | 25:18 |
3. | Niewiadom | 7 | 16 | 19:12 |
4. | Czerwionka | 7 | 13 | 23:8 |
5. | Palowice | 8 | 12 | 28:19 |
6. | Mszana | 7 | 3 | 9:31 |
7. | Polaris Żory | 8 | 0 | 7:34 |
Zapowiedź X kolejki (31.05.2015)
Czerwionka – Niewiadom (nd 10:00), Rowień – Mszana (nd 10:00), Zwonowice – Polaris Żory (nd 10:00), Palowice – pauza.
gra Nędzy była bardzo Nędzna
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
biyda z nedza ;d
Nędza jakoś nędznie mecz przegrała :D