TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Najmłodsi piłkarze nie zwalniają tempa. Kolejny weekend przyniósł sporo ciekawych rezultatów, które wygranym dały olbrzymią radość, a pokonanym motywację do dalszej pracy. Sprawdź bieżące wyniki, tabele oraz zapowiedzi.
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki IX kolejki (23.05.2015)
- Syrynia – Bełk 2:2 (0:1)
- RKP Rybnik – Nędza 0:0
- Radlin – Wilchwy 10:2 (4:1)
- Ikar Racibórz – Jejkowice 3:3 (2:1)
Wyniki VIII kolejki (20.05.2015)
- Jejkowice – Nędza 2:5 (1:1)
- Bełk – RKP Rybnik 1:2 (0:2)
- Ikar Racibórz – Radlin 4:5 (1:3)
- Wilchwy – Syrynia (mecz przełożony na 27.05.2015, śr 17:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 9 | 27 | 63:14 |
2. | RKP Rybnik | 9 | 20 | 44:16 |
3. | Ikar Racibórz | 9 | 15 | 36:25 |
4. | Wilchwy | 8 | 13 | 26:22 |
5. | Bełk | 9 | 10 | 21:38 |
6. | Nędza | 9 | 7 | 20:40 |
7. | Jejkowice | 9 | 7 | 23:51 |
8. | Syrynia | 8 | 1 | 11:38 |
Zapowiedź X kolejki (30/31.05.2015)
Nędza – Syrynia (sb 10:00), Jejkowice – RKP Rybnik (sb 10:00), Bełk – Radlin (sb 10:00), Wilchwy – Ikar Racibórz (nd 13:00).
Trampkarze starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (23.05.2015)
- Krzanowice – Raszczyce 4:0 (2:0)
- Turza Śląska – Adamowice 1:4 (0:1)
- Kuźnia Raciborska – Gorzyce 4:2 (1:1)
- Pietrowice Wielkie – Czyżowice 1:5 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 9 | 21 | 38:10 |
2. | Kuźnia Raciborska | 9 | 19 | 27:18 |
3. | Czyżowice | 9 | 18 | 36:20 |
4. | Gorzyce | 9 | 15 | 26:20 |
5. | Krzanowice | 9 | 15 | 19:21 |
6. | Adamowice | 9 | 13 | 18:20 |
7. | Turza Śląska | 9 | 6 | 15:26 |
8. | Raszczyce | 9 | 0 | 6:50 |
Zapowiedź X kolejki (30/31.05.2015)
Adamowice – Kuźnia Raciborska (sb 9:00), Czyżowice – Krzanowice (sb 10:00), Raszczyce – Turza Śląska (sb 10:00), Gorzyce – Pietrowice Wielkie (nd 11:00).
Trampkarze starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (23.05.2015)
- Rudy – Studzienna 1:6 (0:2)
- Górki Śląskie – Zawada 2:6 (1:3)
- Zawada Książęca – Gaszowice 1:8 (0:4)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Gaszowice | 7 | 21 | 37:3 |
2. | Zawada | 7 | 13 | 34:15 |
3. | Studzienna | 7 | 13 | 19:13 |
4. | Rudy | 7 | 7 | 17:28 |
5. | Górki Śląskie | 7 | 4 | 12:35 |
6. | Zawada Książęca | 7 | 3 | 15:40 |
Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
Studzienna – Zawada Książęca (sb 10:00), Zawada – Rudy (sb 10:00), Gaszowice – Górki Śląskie (sb 10:00).
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (23/24.05.2015)
- Orzepowice – Marklowice 4:1 (2:1)
- Jastrzębie-Bzie – Ochojec 6:1 (1:1)
- Krostoszowice – Gotartowice 7:1 (3:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Krostoszowice | 7 | 21 | 35:3 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 7 | 16 | 39:10 |
3. | Ochojec | 7 | 12 | 20:17 |
4. | Gotartowice | 7 | 7 | 34:28 |
5. | Orzepowice | 7 | 6 | 26:29 |
6. | Marklowice | 7 | 0 | 1:68 |
Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
Ochojec – Krostoszowice (sb 10:00), Gotartowice – Orzepowice (sb 10:00), Marklowice – Jastrzębie-Bzie (sb 10:00).
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki IX kolejki (23/24.05.2015)
- Tworków – Czerwionka 4:0 (3:0)
- Chwałowice – Forteca Świerklany 5:1 (2:0)
- Świerklany – Lubomia 3:11 (0:7)
- Gołkowice – pauza
Wyniki VIII kolejki (20.05.2015)
- Świerklany – Tworków 2:4 (1:0)
- Gołkowice – Chwałowice 2:4 (2:1)
- Lubomia – Forteca Świerklany 1:1 (1:0)
- Czerwionka – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chwałowice | 8 | 21 | 39:10 |
2. | Tworków | 8 | 18 | 33:17 |
3. | Czerwionka | 7 | 16 | 24:13 |
4. | Forteca Świerklany | 8 | 11 | 17:20 |
5. | Lubomia | 8 | 10 | 32:24 |
6. | Świerklany | 8 | 3 | 10:38 |
7. | Gołkowice | 7 | 0 | 11:44 |
Zapowiedź X kolejki (30.05.2015)
Gołkowice – Tworków (sb 10:00), Czerwionka – Świerklany (sb 10:00), Lubomia – Chwałowice (sb 10:00), Forteca Świerklany – pauza.
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (23.05.2015)
- Rydułtowy – Leszczyny 5:2 (3:0)
- Moszczenica – Szczerbice 2:3 (0:3)
- Rój – Szczejkowice 10:0 (5:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rydułtowy | 7 | 18 | 34:6 |
2. | Szczerbice | 7 | 18 | 29:11 |
3. | Rój | 7 | 9 | 39:14 |
4. | Moszczenica | 7 | 9 | 24:17 |
5. | Leszczyny | 7 | 9 | 32:27 |
6. | Szczejkowice | 7 | 0 | 2:85 |
Zapowiedź VIII kolejki (30/31.05.2015)
Leszczyny – Moszczenica (sb 10:00), Szczejkowice – Rydułtowy (sb 10:00), Szczerbice – Rój (nd 10:00).
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VII kolejki (23/24.05.2015)
- Kuźnia Raciborska – Czyżowice 1:5 (1:3)
- Unia Racibórz – Radziejów-Popielów 15:0 (6:0)
- Świerklany – Żory 0:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Racibórz | 7 | 19 | 54:12 |
2. | Żory | 6 | 16 | 35:4 |
3. | Czyżowice | 6 | 12 | 36:16 |
4. | Kuźnia Raciborska | 7 | 6 | 18:31 |
5. | Świerklany | 7 | 6 | 9:23 |
6. | Radziejów-Popielów | 7 | 0 | 4:70 |
Zapowiedź zaległego meczu IV kolejki (27.05.2015)
Żory – Czyżowice (śr 17:30).
Zapowiedź VIII kolejki (29/30.05.2015)
Czyżowice – Świerklany (pt 18:00), Radziejów-Popielów – Kuźnia Raciborska (sb 11:30), Żory – Unia Racibórz (sb 11:30).
Młodziki – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (22.05.2015)
- Tworków – Pszów 8:3 (2:2)
- Unia Racibórz – Krzyżkowice 2:1 (0:0)
- Borucin – Gorzyce 1:2 (0:0)
- Kokoszyce – Pawłów 5:0 (3:0)
Wyniki VIII kolejki (19.05.2015)
- Pszów – Kokoszyce 2:8 (2:4)
- Gorzyce – Tworków 1:0 (0:0)
- Unia Racibórz – Borucin 8:0 (3:0)
- Krzyżkowice – Pawłów 5:2 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tworków | 9 | 24 | 54:14 |
2. | Unia Racibórz | 9 | 22 | 32:15 |
3. | Gorzyce | 9 | 17 | 15:15 |
4. | Kokoszyce | 9 | 16 | 37:20 |
5. | Krzyżkowice | 9 | 10 | 17:25 |
6. | Borucin | 9 | 10 | 17:28 |
7. | Pawłów | 9 | 2 | 10:35 |
8. | Pszów | 9 | 1 | 11:41 |
Zapowiedź X kolejki (29.05.2015)
Pawłów – Tworków (pt 17:00), Gorzyce – Unia Racibórz (pt 17:00), Krzyżkowice – Kokoszyce (pt 17:00), Pszów – Borucin (pt 17:00).
Młodziki – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (22/26.05.2015)
- Lubomia – Rogów 5:1 (2:0)
- Gaszowice – Turza Śląska 3:10 (0:2)
- Nędza – Pietrowice Wielkie (wt 17:00)
- Gracz Lyski – pauza
Wyniki VIII kolejki (19.05.2015)
- Rogów – Nędza 1:2 (0:2)
- Gracz Lyski – Lubomia 0:3 (0:1)
- Pietrowice Wielkie – Gaszowice 5:2 (3:1)
- Turza Śląska – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Turza Śląska | 7 | 21 | 37:7 |
2. | Lubomia | 8 | 14 | 35:18 |
3. | Nędza | 7 | 13 | 22:18 |
4. | Rogów | 8 | 10 | 17:21 |
5. | Gracz Lyski | 7 | 8 | 17:17 |
6. | Pietrowice Wielkie | 7 | 6 | 15:37 |
7. | Gaszowice | 8 | 3 | 16:41 |
Zapowiedź X kolejki (29.05/02.06.2015)
Rogów – Gracz Lyski (pt 17:00), Pietrowice Wielkie – Lubomia (pt 17:00), Turza Śląska – Nędza (wt 17:00), Gaszowice – pauza.
Młodziki – grupa C (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (22/24.05.2015)
- Rudnik – Zawada 1:2 (0:1)
- Zabełków – Krzyżanowice 3:0 (2:0)
- Czernica – Grzegorzowice 4:1 (1:0)
- Markowice – pauza
Wyniki VIII kolejki (19.05.2015)
- Zawada – Zabełków 2:3 (0:1)
- Markowice – Czernica 3:2 (2:1)
- Grzegorzowice – Rudnik 1:2 (1:1)
- Krzyżanowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zabełków | 8 | 16 | 25:16 |
2. | Rudnik | 8 | 15 | 14:11 |
3. | Krzyżanowice | 7 | 15 | 13:11 |
4. | Zawada | 8 | 11 | 18:13 |
5. | Grzegorzowice | 8 | 9 | 17:23 |
6. | Markowice | 7 | 9 | 10:16 |
7. | Czernica | 8 | 4 | 15:22 |
Zapowiedź przełożonego meczu XI kolejki (26.05.2015)
Rudnik – Zabełków (wt 17:00).
Zapowiedź X kolejki (29/31.05.2015)
Zawada – Czernica (pt 17:00), Krzyżanowice – Rudnik (pt 17:00), Grzegorzowice – Markowice (nd 11:00), Zabełków – pauza.
Młodziki – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (23/24.05.2015)
- Wilchwy – Książenice 0:5 (0:2)
- Skrzyszów – Czuchów 2:2 (2:1)
- Rymer Rybnik – Ruptawa 1:2 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 7 | 18 | 24:7 |
2. | Ruptawa | 7 | 16 | 31:11 |
3. | Książenice | 7 | 13 | 20:14 |
4. | Czuchów | 7 | 7 | 16:22 |
5. | Skrzyszów | 7 | 3 | 6:23 |
6. | Wilchwy | 7 | 3 | 6:26 |
Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
Książenice – Skrzyszów (sb 11:30), Ruptawa – Wilchwy (sb 11:30), Czuchów – Rymer Rybnik (sb 11:30).
Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (22/23.05.2015)
- Jankowice – Jejkowice 1:6 (0:3)
- Czerwionka – Baranowice 3:2 (2:1)
- Dębieńsko – Szeroka 1:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jejkowice | 7 | 19 | 23:9 |
2. | Baranowice | 7 | 16 | 26:11 |
3. | Szeroka | 7 | 10 | 17:17 |
4. | Czerwionka | 7 | 9 | 11:14 |
5. | Dębieńsko | 7 | 7 | 5:16 |
6. | Jankowice | 7 | 0 | 6:18 |
Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
Baranowice – Jankowice (sb 10:00), Szeroka – Czerwionka (sb 11:30), Jejkowice – Dębieńsko (sb 11:30).
Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VII kolejki (23.05.2015)
- Gracz Lyski – Świerklany 1:5 (0:4)
- Ikar Racibórz – Rydułtowy 3:3 (1:2)
- RKP Rybnik – Unia Racibórz 12:0 (7:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 7 | 21 | 51:3 |
2. | Świerklany | 7 | 13 | 23:18 |
3. | Rydułtowy | 7 | 8 | 15:17 |
4. | Gracz Lyski | 7 | 7 | 12:20 |
5. | Ikar Racibórz | 7 | 7 | 10:27 |
6. | Unia Racibórz | 7 | 4 | 10:36 |
Zapowiedź VIII kolejki (30/31.05.2015)
Rydułtowy – Gracz Lyski (sb 11:30), Unia Racibórz – Ikar Racibórz (sb 13:00), Świerklany – RKP Rybnik (nd 14:00).
Młodziki młodsze – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (23/27.05.2015)
- Żory – Forteca Świerklany 0:4 (0:2)
- Ochojec – Rymer Rybnik 2:3 (2:3)
- Rój – Bełk (śr 17:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Forteca Świerklany | 7 | 18 | 38:9 |
2. | Żory | 7 | 14 | 25:12 |
3. | Rój | 6 | 11 | 13:9 |
4. | Bełk | 6 | 9 | 15:13 |
5. | Rymer Rybnik | 7 | 6 | 14:29 |
6. | Ochojec | 7 | 0 | 6:39 |
Zapowiedź VIII kolejki (30/31.05.2015)
Forteca Świerklany – Bełk (sb 11:30), Rój – Ochojec (sb 12:30), Rymer Rybnik – Żory (nd 10:00).
Młodziki młodsze – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (23.05.2015)
- Jedłownik – RKP Rybnik 4:1 (2:0)
- Boguszowice – Mszana 2:0 (1:0)
- Gołkowice – Jastrzębie-Bzie 11:0 (4:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jedłownik | 7 | 21 | 54:2 |
2. | Boguszowice | 7 | 13 | 16:15 |
3. | Gołkowice | 7 | 12 | 27:16 |
4. | RKP Rybnik | 7 | 9 | 11:18 |
5. | Mszana | 7 | 7 | 5:14 |
6. | Jastrzębie-Bzie | 7 | 0 | 1:49 |
Zapowiedź VIII kolejki (30.05.2015)
RKP Rybnik – Boguszowice (sb 10:00), Mszana – Gołkowice (sb 11:30), Jastrzębie-Bzie – Jedłownik (sb 11:30).