Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 22/27.05.2015
Rozgrywki z udziałem wielu lokalnych drużyn wychodzą na ostatnią prostą. Podczas kilku najbliższych dni emocji nie powinno zabraknąć głównie w meczach, które rozstrzygać będą o awansach i spadkach. Zapraszamy do lektury terminarza 211 spotkań z 38 różnych grup.
II liga
Zapowiedź XXXII kolejki (23/24.05.2015)
- Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński (sb 16:00)
- Kluczbork – Kotwica Kołobrzeg (sb 17:00)
- Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo (sb 17:00)
- Energetyk ROW Rybnik – Okocimski Brzesko (sb 19:00)
- Wisła Puławy – Puszcza Niepołomice (sb 20:00)
- Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec (nd 12:00)
- Rozwój Katowice – Raków Częstochowa (nd 17:00)
- Nadwiślan Góra – Limanovia Limanowa (nd 17:00)
- Górnik Wałbrzych – Stal Mielec (nd 17:00)
III liga – grupa opolsko-śląska
Zapowiedź XXXIV kolejki (23/24.05.2015)
- Pniówek Pawłowice – Małapanew Ozimek (sb 12:00)
- Ruch Chorzów II – Górnik Wesoła (sb 12:00)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Jastrzębie (sb 17:00)
- Ruch Zdzieszowice – Czaniec (sb 17:00)
- Polonia Łaziska Górne – Grunwald Ruda Śląska (sb 17:00)
- Skra Częstochowa – Skalnik Gracze (sb 17:00)
- Szombierki Bytom – Górnik Zabrze II (sb 17:00)
- Stal Bielsko-Biała – Piast Gliwice II (sb 17:00)
- Odra Opole – Polonia Bytom (sb 19:00)
- Rekord Bielsko-Biała – Swornica Czarnowąsy (nd 15:00)
Zapowiedź XXXV kolejki (27.05.2015)
- Jastrzębie – Ruch Chorzów II (śr 18:00)
- Skalnik Gracze – Pniówek Pawłowice (śr 18:00)
- Polonia Bytom – Szombierki Bytom (śr 18:00)
- Małapanew Ozimek – Polonia Łaziska Górne (śr 18:00)
- Grunwald Ruda Śląska – Ruch Zdzieszowice (śr 18:00)
- Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (śr 18:00)
- Górnik Wesoła – Rekord Bielsko-Biała (śr 18:00)
- Swornica Czarnowąsy – Piast Gliwice II (śr 18:00)
- Górnik Zabrze II – Skra Częstochowa (śr 18:00)
- Odra Opole – Stal Bielsko-Biała (śr 19:00)
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.05.2015)
- Górnik Pszów – Unia Racibórz (sb 17:00)
- Krupiński Suszec – Bełk (sb 17:00)
- Forteca Świerklany – Jedność Przyszowice (sb 17:00)
- Bojszowy – Unia Turza Śląska (sb 17:00)
- Iskra Pszczyna – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00)
- Podlesianka Katowice – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00)
- Gwarek Ornontowice – Szczakowianka Jaworzno (sb 17:00)
- Gieksa Katowice II – Czarni-Goral Żywiec (nd 11:00)
Zapowiedź XXVI kolejki (26/27.05.2015)
- Unia Racibórz – Gwarek Ornontowice (wt 18:00)
- Bełk – Iskra Pszczyna (wt 18:00)
- Drzewiarz Jasienica – Górnik Pszów (wt 18:00)
- Jedność Przyszowice – Gieksa Katowice II (wt 18:00)
- Radziechowy-Wieprz – Bojszowy (wt 18:00)
- Czarni-Góral Żywiec – Podlesianka Katowice (wt 18:00)
- Szczakowianka Jaworzno – Forteca Świerklany (śr 18:00)
- Unia Turza Śląska – Krupiński Suszec (śr 18:00)
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.05.2015)
- Urania Ruda Śląska – Sokół Orzesze (sb 11:00)
- Nędza – Zuch Orzepowice (sb 17:00)
- Wilki Wilcza – Rachowice (sb 17:00)
- Wyzwolenie Chorzów – Orzeł Mokre (sb 17:00)
- Zabrze-Kończyce – Czarni Pyskowice (sb 17:00)
- Tempo Paniówki – Łabędy (nd 15:00)
- Energetyk ROW Rybnik II – Buk Rudy (nd 17:00)
- Zamkowiec Toszek – Wawel Wirek (nd 17:00)
Zapowiedź XXVI kolejki (26/27.05.2015)
- Buk Rudy – Zamkowiec Toszek (wt 18:00)
- Zuch Orzepowice – Energetyk ROW Rybnik II (wt 18:00)
- Łabędy – Nędza (wt 18:00)
- Wawel Wirek – Wilki Wilcza (wt 18:00)
- Orzeł Mokre – Urania Ruda Śląska (wt 18:00)
- Sokół Orzesze – Zabrze-Kończyce (śr 17:30)
- Rachowice – Wyzwolenie Chorzów (śr 18:00)
- Pyskowice – Tempo Paniówki (śr 18:00)
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.05.2015)
- Krzyżanowice – Przyszłość Rogów (sb 17:00)
- Rymer Rybnik – Silesia Lubomia (sb 17:00)
- Naprzód Syrynia – Gołkowice (sb 17:00)
- Polonia Marklowice – Naprzód Zawada (sb 17:00)
- Naprzód Czyżowice – Gwiazda Skrzyszów (sb 17:00)
- Jedność Jejkowice – Rafako Racibórz (sb 17:00)
- Płomień Połomia – Granica Ruptawa (nd 17:00)
- Tworków – Dąb Gaszowice (nd 17:00)
Zapowiedź XXVI kolejki (26.05.2015)
- Silesia Lubomia – Krzyżanowice (wt 18:00)
- Rafako Racibórz – Płomień Połomia (wt 18:00)
- Przyszłość Rogów – Polonia Marklowice (wt 18:00)
- Granica Ruptawa – Naprzód Czyżowice (wt 18:00)
- Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Syrynia (wt 18:00)
- Gołkowice – Rymer Rybnik (wt 18:00)
- Naprzód Zawada – Tworków (wt 18:00)
- Dąb Gaszowice – Jedność Jejkowice (wt 18:00)
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.05.2015)
- Studzienna – Borucin (sb 17:00)
- Krzanowice – Pietrowice Wielkie (sb 17:00)
- Owsiszcze – Gamów (sb 17:00)
- Czernica – Gorzyce (sb 17:00)
- Buków – Pawłów (sb 17:00)
- Nowa Wieś – Raszczyce (sb 17:00)
- Ocice Racibórz – Cyprzanów (sb 17:00)
- Kuźnia Raciborska – Kornowac (nd 15:00)
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.05.2015)
- Mszana – Gotartowice (sb 17:00)
- Niewiadom – Radlin (sb 17:00)
- Grabownia-Golejów – Rój (sb 17:00)
- Rydułtowy – Boguszowice (nd 11:00)
- Ochojec – Łaziska (nd 17:00)
- Książenice – Radziejów-Popielów (nd 17:00)
- Dębieńsko – Baranowice (nd 17:00)
- Wilchwy – Chwałowice (nd 17:00)
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXII kolejki (23/24.05.2015)
- Zabełków – Olza (sb 16:00)
- Chałupki – Krzyżkowice (sb 17:00)
- Kokoszyce – Czyżowice II (sb 17:00)
- Płonia Racibórz – Tworków II (sb 17:00)
- Bieńkowice – Rzuchów (nd 17:00)
- Rogów II – Wojnowice (nd 17:00)
- Nieboczowy – pauza
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXII kolejki (23/24.05.2015)
- Lyski – Pstrążna (sb 17:00)
- Górki Śląskie – Adamowice (sb 17:00)
- Siedliska – Zawada Książęca (sb 17:00)
- Rudnik – Brzezie (sb 17:00)
- Gaszowice II – Babice (sb 17:00)
- Ruda Kozielska – Kobyla (nd 15:00)
- Grzegorzowice – Markowice (nd 16:00)
B klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXI kolejki (23/24.05.2015)
- Rowień – Polaris Żory (sb 17:00)
- Jankowice – Czerwionka (sb 17:00)
- Rogoźna – Czuchów (sb 17:00)
- Zwonowice – Godów (nd 17:00)
- Kamień – Krostoszowice (nd 17:00)
- Szeroka – Palowice (nd 17:00)
- Szczejkowice – Jastrzębie-Bzie (nd 17:00)
C klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XVI kolejki (23/24.05.2015)
- Pietraszyn – Pawłów II (sb 17:00)
- Bolesław – Dzimierz (nd 16:00)
- Bełsznica – Jankowice (nd 17:00)
- Turza Śląska II – Czernica II (nd 17:00)
- Zawada II – pauza
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXI kolejki (24.05.2015)
- Jastrzębie II – Chwałęcice (nd 13:00)
- Forteca Świerklany II – Skrbeńsko (nd 13:30)
- Dębieńsko II – Stanowice (nd 14:00)
- Ruptawa II – Szczerbice (nd 17:00)
- Gołkowice II – Świerklany (nd 17:00)
- Skrzyszów II – Leszczyny (nd 17:00)
- Kleszczów – Bełk II (nd 17:00)
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (24.05.2015)
- Rogów – Lubomia (nd 11:00)
- Syrynia – Nędza (nd 11:00)
- Rafako Racibórz – Turza Śląska (nd 11:00)
- Pietrowice Wielkie – Krzanowice (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (23/24.05.2015)
- Zawada Książęca – Ruda Kozielska (sb 13:00)
- Kornowac – Zawada (nd 11:00)
- Cyprzanów – Zabełków (nd 11:00)
- Studzienna – pauza
Juniorzy starsi – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (24.05.2015)
- Bieńkowice – Olza (nd 11:00)
- Nowa Wieś – Chałupki (nd 11:00)
- Rudy – Górki Śląskie (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IX kolejki (24.05.2015)
- Skrzyszów – Marklowice (nd 10:00)
- Grabownia-Golejów – Rymer Rybnik (nd 10:00)
- Czerwionka – pauza
- Orzepowice – pauza
Juniorzy starsi – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (24.05.2015)
- Wielopole – Radlin (nd 10:00)
- Ochojec – Wilchwy (nd 10:00)
- Jejkowice – Rogoźna (nd 10:00)
Juniorzy starsi – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (24.05.2015)
- Bełk – Rój (nd 10:00)
- Baranowice – Jankowice (nd 10:00)
- Radziejów-Popielów – Kamień (nd 10:00)
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (23/24.05.2015)
- Rydułtowy – Energetyk ROW Rybnik (sb 15:00)
- Gorzyce – Żory (nd 11:00)
- Jastrzębie – Szczerbice (nd 11:00)
- Ikar Racibórz – pauza
Zapowiedź przełożonego meczu XI kolejki (27.05.2015)
- Rydułtowy – Ikar Racibórz (śr 17:00)
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (23/24.05.2015)
- Kobyla – Pszów (nd 11:00)
- Borucin – Rafako Racibórz (sb 11:00)
- Ocice Racibórz – Gamów (nd 11:00)
- Nieboczowy – Kokoszyce (nd 11:00)
Zapowiedź przełożonego meczu XI kolejki (27.05.2015)
- Pszów – Kokoszyce (śr 18:00)
Juniorzy młodsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (24.05.2015)
- Brzezie – Pstrążna (nd 11:00)
- Krzyżkowice – Owsiszcze (nd 11:00)
- Lyski – pauza
- Kuźnia Raciborska – pauza
Juniorzy młodsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IX kolejki (24.05.2015)
- Połomia – Dębieńsko (nd 10:00)
- Ruptawa – Boguszowice (nd 10:00)
- Forteca Świerklany – pauza
- Rymer Rybnik – pauza
Zapowiedź zaległego meczu IV kolejki (27.05.2015)
- Forteca Świerklany – Połomia (śr 17:00)
Juniorzy młodsi – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IX kolejki (24.05.2015)
- Mszana – Palowice (nd 10:00)
- Niewiadom – Rowień (nd 10:00)
- Polaris Żory – Czerwionka (nd 10:00)
- Zwonowice – pauza
Zapowiedź zaległego meczu VIII kolejki (27.05.2015)
- Mszana – Niewiadom (śr 17:00)
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (23.05.2015)
- Radlin – Wilchwy (sb 10:00)
- Ikar Racibórz – Jejkowice (sb 10:00)
- RKP Rybnik – Nędza (sb 10:00)
- Syrynia – Bełk (sb 10:00)
Zapowiedź zaległego meczu VIII kolejki (27.05.2015)
- Wilchwy – Syrynia (śr 17:00)
Trampkarze starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (23.05.2015)
- Kuźnia Raciborska – Gorzyce (sb 9:00)
- Turza Śląska – Adamowice (sb 10:00)
- Krzanowice – Raszczyce (sb 10:00)
- Pietrowice Wielkie – Czyżowice (sb 10:00)
Trampkarze starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (23.05.2015)
- Rudy – Studzienna (sb 10:00)
- Górki Śląskie – Zawada (sb 10:00)
- Zawada Książęca – Gaszowice (sb 10:00)
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (23/24.05.2015)
- Orzepowice – Marklowice (sb 10:00)
- Jastrzębie-Bzie – Ochojec (nd 11:00)
- Krostoszowice – Gotartowice (nd 14:00)
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (23/24.05.2015)
- Tworków – Czerwionka (sb 10:00)
- Chwałowice – Forteca Świerklany (sb 10:00)
- Świerklany – Lubomia (nd 11:00)
- Gołkowice – pauza
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (23.05.2015)
- Moszczenica – Szczerbice (sb 9:00)
- Rydułtowy – Leszczyny (sb 10:00)
- Rój – Szczejkowice (sb 10:00)
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (23/24.05.2015)
- Unia Racibórz – Radziejów-Popielów (sb 10:00)
- Kuźnia Raciborska – Czyżowice (sb 12:00)
- Świerklany – Żory (nd 9:00)
Zapowiedź zaległego meczu IV kolejki (27.05.2015)
- Żory – Czyżowice (śr 17:30)
Młodziki – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (22.05.2015)
- Unia Racibórz – Krzyżkowice (pt 16:30)
- Borucin – Gorzyce (pt 17:00)
- Kokoszyce – Pawłów (pt 17:00)
- Tworków – Pszów (pt 17:00)
Młodziki – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (22/26.05.2015)
- Lubomia – Rogów (pt 17:00)
- Gaszowice – Turza Śląska (pt 17:00)
- Nędza – Pietrowice Wielkie (wt 17:00)
- Gracz Lyski – pauza
Młodziki – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (22/24.05.2015)
- Rudnik – Zawada (pt 17:00)
- Zabełków – Krzyżanowice (pt 17:00)
- Czernica – Grzegorzowice (nd 11:00)
- Markowice – pauza
Zapowiedź przełożonego meczu XI kolejki (26.05.2015)
- Rudnik – Zabełków (wt 17:00)
Młodziki – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (23/24.05.2015)
- Wilchwy – Książenice (sb 11:30)
- Skrzyszów – Czuchów (sb 11:30)
- Rymer Rybnik – Ruptawa (nd 10:00)
Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (22/23.05.2015)
- Jankowice – Jejkowice (pt 18:00)
- Czerwionka – Baranowice (sb 11:30)
- Dębieńsko – Szeroka (sb 11:30)
Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (23.05.2015)
- RKP Rybnik – Unia Racibórz (sb 11:30)
- Gracz Lyski – Świerklany (sb 11:30)
- Ikar Racibórz – Rydułtowy (sb 14:00)
Młodziki młodsze – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (23/27.05.2015)
- Żory – Forteca Świerklany (sb 11:00)
- Ochojec – Rymer Rybnik (sb 11:30)
- Rój – Bełk (śr 17:00)
Młodziki młodsze – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (23.05.2015)
- Jedłownik – RKP Rybnik (sb 11:30)
- Gołkowice – Jastrzębie-Bzie (sb 11:30)
- Boguszowice – Mszana (sb 11:30)