JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Dużo ciekawych spotkań zaliczyła piłkarska młodzież w czasie wydłużonej majówki. Większość ekip z pełnym zaangażowaniem walczyła o kolejne ligowe punkty. Martwi jedynie fakt wycofania zespołów Naprzodu Czyżowice i Piasta Leszczyny z bieżących rozgrywek juniorów młodszych. Zapraszamy do lektury.
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (03.05.2015)
- Syrynia – Rogów 4:2 (2:0)
- Turza Śląska – Nędza 1:1 (0:0)
- Krzanowice – Lubomia 0:3 (0:0)
- Pietrowice Wielkie – Rafako Racibórz 6:2 (2:0)
Wyniki V kolejki (30.04/01.05.2015)
- Lubomia – Nędza 0:2 (0:0)
- Rafako Racibórz – Krzanowice 0:0
- Rogów – Pietrowice Wielkie 0:2 (0:1)
- Syrynia – Turza Śląska (mecz przełożony na 06.05.2015, śr 17:30)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 6 | 15 | 20:7 |
2. | Nędza | 6 | 13 | 10:4 |
3. | Turza Śląska | 5 | 8 | 9:5 |
4. | Syrynia | 5 | 7 | 12:11 |
5. | Lubomia | 6 | 7 | 7:11 |
6. | Krzanowice | 6 | 7 | 5:12 |
7. | Rafako Racibórz | 6 | 5 | 5:10 |
8. | Rogów | 6 | 3 | 3:11 |
Zapowiedź VII kolejki (10.05.2015)
Lubomia – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Rafako Racibórz – Syrynia (nd 11:00), Nędza – Krzanowice (nd 11:00), Rogów – Turza Śląska (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (03.05.2015)
- Kornowac – Cyprzanów 0:3 (0:0)
- Zawada Książęca – Studzienna 0:1 (0:0)
- Ruda Kozielska – Zabełków 1:9 (0:3)
- Zawada – pauza
Wyniki V kolejki (01.05.2015)
- Zabełków – Zawada 6:3 (2:2)
- Studzienna – Ruda Kozielska 6:1 (4:1)
- Cyprzanów – Zawada Książęca 2:2 (1:1)
- Kornowac – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zabełków | 5 | 13 | 21:6 |
2. | Zawada | 5 | 12 | 30:8 |
3. | Cyprzanów | 6 | 10 | 15:16 |
4. | Zawada Książęca | 5 | 7 | 10:11 |
5. | Studzienna | 5 | 7 | 10:13 |
6. | Kornowac | 5 | 3 | 3:16 |
7. | Ruda Kozielska | 5 | 0 | 5:24 |
Zapowiedź VII kolejki (10.05.2015)
Zabełków – Zawada Książęca (nd 11:00), Zawada – Ruda Kozielska (nd 11:00), Studzienna – Kornowac (nd 11:00), Cyprzanów – pauza.
Juniorzy starsi – grupa C (Podokręg Racibórz)
Wyniki IV kolejki (03.05.2015)
- Olza – Chałupki 2:3 (0:1)
- Górki Śląskie – Bieńkowice 5:2 (3:2)
- Rudy – Nowa Wieś 3:0 (wo) drużyna gości przyjechała na mecz w niekompletnym składzie
Wynik przełożonego meczu V kolejki (01.05.2015)
- Chałupki – Górki Śląskie 1:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 5 | 13 | 14:4 |
2. | Górki Śląskie | 5 | 10 | 9:5 |
3. | Olza | 4 | 6 | 7:5 |
4. | Rudy | 4 | 3 | 3:4 |
5. | Bieńkowice | 4 | 3 | 7:14 |
6. | Nowa Wieś | 4 | 3 | 3:11 |
Zapowiedź V kolejki (10.05.2015)
Nowa Wieś – Olza (nd 11:00), Bieńkowice – Rudy (nd 11:00), Chałupki – Górki Śląskie (mecz został rozegrany 01.05.2015 roku).
Juniorzy starsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (03.05.2015)
- Czerwionka – Marklowice 3:0 (2:0)
- Grabownia-Golejów – Orzepowice 0:1 (0:0)
- Rymer Rybnik – Gołkowice 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
- Skrzyszów – pauza
Wyniki IV kolejki (01.05.2015)
- Marklowice – Rymer Rybnik 2:0 (1:0)
- Gołkowice – Skrzyszów 0:5 (0:3)
- Orzepowice – Czerwionka 2:1 (1:1)
- Grabownia-Golejów – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 5 | 12 | 12:5 |
2. | Orzepowice | 4 | 10 | 7:3 |
3. | Marklowice | 4 | 7 | 7:7 |
4. | Czerwionka | 4 | 6 | 11:5 |
5. | Skrzyszów | 4 | 4 | 10:10 |
6. | Grabownia-Golejów | 4 | 4 | 7:7 |
7. | Gołkowice | 5 | 0 | 3:20 |
Zapowiedź VI kolejki (10.05.2015)
Czerwionka – Grabownia-Golejów (nd 11:00), Orzepowice – Skrzyszów (nd 11:00), Marklowice – Gołkowice (nd 11:00), Rymer Rybnik – pauza.
Juniorzy starsi – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Wyniki IV kolejki (02/03.05.2015)
- Wilchwy – Jejkowice 2:0 (1:0)
- Rogoźna – Radlin 3:3 (1:0)
- Ochojec – Wielopole 2:1 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jejkowice | 4 | 9 | 8:5 |
2. | Wilchwy | 4 | 9 | 12:14 |
3. | Radlin | 4 | 7 | 13:9 |
4. | Ochojec | 4 | 6 | 10:11 |
5. | Rogoźna | 4 | 4 | 14:10 |
6. | Wielopole | 4 | 0 | 3:11 |
Zapowiedź V kolejki (10.05.2015)
Jejkowice – Ochojec (nd 11:00), Wielopole – Rogoźna (nd 11:00), Radlin – Wilchwy (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Wyniki IV kolejki (03.05.2015)
- Kamień – Rój 3:8 (2:6)
- Baranowice – Bełk 1:1 (1:0)
- Jankowice – Radziejów-Popielów 0:1 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radziejów-Popielów | 4 | 9 | 8:7 |
2. | Bełk | 4 | 7 | 12:5 |
3. | Rój | 4 | 6 | 14:9 |
4. | Baranowice | 3 | 4 | 6:5 |
5. | Kamień | 3 | 3 | 7:13 |
6. | Jankowice | 4 | 3 | 3:11 |
Zapowiedź V kolejki (10.05.2015)
Radziejów-Popielów – Baranowice (nd 11:00), Bełk – Kamień (nd 11:00), Rój – Jankowice (nd 11:00).
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki V kolejki (02/03.05.2015)
- Energetyk ROW Rybnik – Żory 5:1 (2:1)
- Gorzyce – Szczerbice 2:4 (0:1)
- Jastrzębie – Ikar Racibórz 1:1 (0:1)
- Rydułtowy – pauza
Uwaga! Po IV kolejce spotkań z rozgrywek wycofała się drużyna Naprzodu Czyżowice, dlatego wyniki wszystkich dotychczasowych meczów z jej udziałem zostały anulowane.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk ROW Rybnik | 5 | 12 | 15:7 |
2. | Jastrzębie | 5 | 11 | 22:5 |
3. | Ikar Racibórz | 4 | 10 | 11:4 |
4. | Szczerbice | 4 | 4 | 7:7 |
5. | Gorzyce | 4 | 3 | 9:9 |
6. | Rydułtowy | 4 | 3 | 10:23 |
7. | Żory | 4 | 0 | 5:24 |
Zapowiedź VI kolejki (09/10.05.2015)
Szczerbice – Żory (sb 10:00), Ikar Racibórz – Energetyk ROW Rybnik (nd 11:00), Gorzyce – Rydułtowy (nd 11:00), Jastrzębie – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (03.05.2015)
- Kokoszyce – Gamów 3:2 (0:2)
- Borucin – Nieboczowy 8:1 (2:1)
- Ocice Racibórz – Kobyla 5:5 (3:3)
- Rafako Racibórz – Pszów 2:2 (2:0)
Wyniki V kolejki (01.05.2015)
- Pszów – Gamów 2:1 (0:0)
- Kobyla – Borucin 2:3 (1:2)
- Nieboczowy – Rafako Racibórz 1:2 (0:1)
- Ocice Racibórz – Kokoszyce 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 6 | 12 | 18:11 |
2. | Gamów | 6 | 10 | 15:8 |
3. | Ocice Racibórz | 6 | 10 | 17:18 |
4. | Kobyla | 6 | 9 | 23:16 |
5. | Borucin | 6 | 9 | 17:15 |
6. | Kokoszyce | 6 | 9 | 13:13 |
7. | Rafako Racibórz | 6 | 7 | 16:22 |
8. | Nieboczowy | 6 | 1 | 5:21 |
Zapowiedź VII kolejki (10.05.2015)
Pszów – Borucin (nd 10:00), Gamów – Rafako Racibórz (nd 11:00), Kobyla – Kokoszyce (nd 11:00), Nieboczowy – Ocice Racibórz (nd 11:00).
Juniorzy młodsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (03.05.2015)
- Lyski – Krzyżkowice 1:9 (1:4)
- Pstrążna – Owsiszcze 0:13 (0:3)
- Brzezie – Kuźnia Raciborska 3:3 (1:2)
Wyniki V kolejki (01.05.2015)
- Krzyżkowice – Brzezie 0:2 (0:2)
- Kuźnia Raciborska – Pstrążna 10:0 (3:0)
- Lyski – pauza
- Owsiszcze – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 4 | 10 | 29:6 |
2. | Brzezie | 4 | 10 | 18:4 |
3. | Owsiszcze | 4 | 9 | 34:4 |
4. | Pstrążna | 5 | 6 | 13:31 |
5. | Krzyżkowice | 5 | 3 | 13:20 |
6. | Lyski | 5 | 0 | 4:46 |
Zapowiedź VII kolejki (10.05.2015)
Kuźnia Raciborska – Lyski (nd 11:00), Owsiszcze – Brzezie (nd 11:00), Pstrążna – pauza, Krzyżkowice – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (03.05.2015)
- Ruptawa – Rymer Rybnik 11:3 (6:1)
- Boguszowice – Forteca Świerklany 3:6 (0:2)
- Dębieńsko – pauza
- Połomia – pauza
Wyniki IV kolejki (01.05.2015)
- Dębieńsko – Boguszowice 2:6 (1:4)
- Forteca Świerklany – Połomia (mecz przełożony na 13.05.2015, śr 18:00)
- Rymer Rybnik – pauza
- Ruptawa – pauza
Uwaga! Po III kolejce spotkań z rozgrywek wycofała się drużyna Piasta Leszczyny, dlatego wyniki wszystkich dotychczasowych meczów z jej udziałem zostały anulowane.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ruptawa | 4 | 10 | 20:7 |
2. | Boguszowice | 4 | 6 | 15:12 |
3. | Forteca Świerklany | 3 | 4 | 9:9 |
4. | Dębieńsko | 3 | 3 | 7:9 |
5. | Połomia | 3 | 3 | 4:9 |
6. | Rymer Rybnik | 3 | 3 | 9:18 |
Zapowiedź VI kolejki (10.05.2015)
Dębieńsko – Forteca Świerklany (nd 9:00), Rymer Rybnik – Połomia (nd 13:00), Ruptawa – pauza, Boguszowice – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (03.05.2015)
- Mszana – Zwonowice 0:6 (0:2)
- Rowień – Czerwionka 2:1 (1:1)
- Polaris Żory – Palowice 1:3 (0:1)
- Niewiadom – pauza
Wyniki IV kolejki (01.05.2015)
- Palowice – Rowień 3:4 (2:3)
- Czerwionka – Mszana 3:0 (1:0)
- Zwonowice – Niewiadom 5:0 (3:0)
- Polaris Żory – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zwonowice | 4 | 12 | 16:3 |
2. | Rowień | 5 | 12 | 15:11 |
3. | Niewiadom | 4 | 9 | 10:9 |
4. | Palowice | 4 | 6 | 12:7 |
5. | Czerwionka | 4 | 6 | 10:5 |
6. | Polaris Żory | 4 | 0 | 4:12 |
7. | Mszana | 5 | 0 | 2:22 |
Zapowiedź VI kolejki (10.05.2015)
Palowice – Czerwionka (nd 11:00), Polaris Żory – Niewiadom (nd 11:00), Zwonowice – Rowień (nd 11:00), Mszana – pauza.