JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Młodzi piłkarze Wichra Płonia Racibórz już na początku rundy wiosennej oddali trzeci swój mecz walkowerem i obligatoryjnie odpadają z udziału w dalszych rozgrywkach. Pozostałe drużyny dzielnie walczą o kolejne punkty i jak najlepsze pozycje w tabelach. Zapraszamy do lektury.
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki III kolejki (19.04.2015)
- Rogów – Nędza 0:1 (0:0)
- Syrynia – Krzanowice 0:1 (0:0)
- Rafako Racibórz – Lubomia 2:0 (1:0)
- Pietrowice Wielkie – Turza Śląska 3:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 3 | 6 | 9:3 |
2. | Nędza | 3 | 6 | 5:3 |
3. | Rafako Racibórz | 3 | 4 | 3:2 |
4. | Syrynia | 3 | 4 | 6:6 |
5. | Turza Śląska | 3 | 4 | 4:4 |
6. | Lubomia | 3 | 4 | 4:5 |
7. | Rogów | 3 | 3 | 1:2 |
8. | Krzanowice | 3 | 3 | 2:9 |
Zapowiedź IV kolejki (26.04.2015)
Pietrowice Wielkie – Syrynia (nd 11:00), Nędza – Rafako Racibórz (nd 11:00), Turza Śląska – Lubomia (nd 11:00), Krzanowice – Rogów (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki III kolejki (19.04.2015)
- Cyprzanów – Zawada 1:6 (0:6)
- Studzienna – Zabełków 0:0
- Kornowac – Ruda Kozielska 2:0 (0:0)
- Zawada Książęca – pauza
Wynik zaległego meczu I kolejki (14.04.2015)
- Cyprzanów – Studzienna 3:2 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zawada | 3 | 9 | 18:1 |
2. | Zabełków | 3 | 7 | 6:2 |
3. | Zawada Książęca | 2 | 3 | 3:7 |
4. | Cyprzanów | 3 | 3 | 6:12 |
5. | Kornowac | 3 | 3 | 2:8 |
6. | Studzienna | 2 | 1 | 2:3 |
7. | Ruda Kozielska | 2 | 0 | 1:5 |
Zapowiedź IV kolejki (26.04.2015)
Zawada Książęca – Kornowac (nd 11:00), Ruda Kozielska – Cyprzanów (nd 11:00), Zawada – Studzienna (nd 11:00), Zabełków – pauza.
Juniorzy starsi – grupa C (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (19.04.2015)
- Olza – Bieńkowice 4:1 (1:0)
- Górki Śląskie – Rudy 1:0 (0:0)
- Chałupki – Nowa Wieś 3:1 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 2 | 6 | 5:1 |
2. | Górki Śląskie | 2 | 6 | 2:0 |
3. | Olza | 2 | 3 | 4:2 |
4. | Bieńkowice | 2 | 3 | 5:4 |
5. | Rudy | 2 | 0 | 0:3 |
6. | Nowa Wieś | 2 | 0 | 1:7 |
Zapowiedź III kolejki (26.04.2015)
Bieńkowice – Chałupki (nd 11:00), Rudy – Olza (nd 11:00), Nowa Wieś – Górki Śląskie (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (19.04.2015)
- Marklowice – Skrzyszów 3:2 (2:1)
- Gołkowice – Czerwionka 1:6 (1:4)
- Rymer Rybnik – Grabownia-Golejów 2:1 (2:0)
- Orzepowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 2 | 6 | 4:2 |
2. | Czerwionka | 2 | 3 | 7:3 |
3. | Orzepowice | 1 | 3 | 2:0 |
4. | Marklowice | 1 | 3 | 3:2 |
5. | Skrzyszów | 2 | 1 | 4:5 |
6. | Grabownia-Golejów | 2 | 1 | 3:4 |
7. | Gołkowice | 2 | 0 | 1:8 |
Zapowiedź III kolejki (26.04.2015)
Grabownia-Golejów – Gołkowice (nd 11:00), Skrzyszów – Rymer Rybnik (nd 11:00), Orzepowice – Marklowice (nd 13:00), Czerwionka – pauza.
Juniorzy starsi – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (19.04.2015)
- Wilchwy – Ochojec 5:3 (2:2)
- Rogoźna – Jejkowice 0:3 (0:1)
- Radlin – Wielopole 4:0 (3:0) mecz zakończony w 57 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 2 | 6 | 8:3 |
2. | Jejkowice | 2 | 6 | 5:1 |
3. | Rogoźna | 2 | 3 | 10:5 |
4. | Wilchwy | 2 | 3 | 7:13 |
5. | Ochojec | 2 | 0 | 6:9 |
6. | Wielopole | 2 | 0 | 1:6 |
Zapowiedź III kolejki (26.04.2015)
Wielopole – Wilchwy (nd 11:00), Jejkowice – Radlin (nd 11:00), Ochojec – Rogoźna (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (18/19.04.2015)
- Kamień – Radziejów-Popielów 2:4 (1:2)
- Rój – Bełk 3:0 (2:0)
- Jankowice – Baranowice 2:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Baranowice | 2 | 3 | 5:4 |
1. | Rój | 2 | 3 | 5:4 |
3. | Bełk | 2 | 3 | 4:4 |
4. | Jankowice | 2 | 3 | 3:3 |
5. | Radziejów-Popielów | 2 | 3 | 5:6 |
6. | Kamień | 2 | 3 | 4:5 |
Zapowiedź III kolejki (25/26.04.2015)
Bełk – Jankowice (sb 14:00), Baranowice – Kamień (nd 11:00), Radziejów-Popielów – Rój (nd 11:00).
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki III kolejki (18/19.04.2015)
- Rydułtowy – Żory 7:3 (3:1)
- Gorzyce – Ikar Racibórz 1:4 (1:2)
- Czyżowice – Szczerbice 1:0 (1:0)
- Jastrzębie – Energetyk ROW Rybnik 3:2 (3:1)
Wynik zaległego meczu II kolejki (15.04.2015)
- Ikar Racibórz – Czyżowice 3:6 (1:4)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czyżowice | 3 | 9 | 16:3 |
2. | Jastrzębie | 3 | 7 | 15:3 |
3. | Energetyk ROW Rybnik | 3 | 6 | 7:4 |
4. | Ikar Racibórz | 3 | 6 | 8:7 |
5. | Gorzyce | 3 | 3 | 7:5 |
6. | Rydułtowy | 3 | 3 | 8:18 |
7. | Szczerbice | 3 | 1 | 1:3 |
8. | Żory | 3 | 0 | 3:22 |
Zapowiedź IV kolejki (25/29.04.2015)
Szczerbice – Energetyk ROW Rybnik (sb 10:00), Żory – Jastrzębie (sb 17:00), Ikar Racibórz – Rydułtowy (nd 11:00), Czyżowice – Gorzyce (śr 17:00).
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki III kolejki (18/19.04.2015)
- Borucin – Kokoszyce 3:0 (2:0)
- Nieboczowy – Pszów 2:2 (2:0)
- Kobyla – Gamów 1:1 (0:0)
- Ocice Racibórz – Rafako Racibórz 3:2 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Gamów | 3 | 7 | 8:2 |
2. | Kokoszyce | 3 | 6 | 9:5 |
3. | Pszów | 3 | 5 | 11:7 |
4. | Nieboczowy | 3 | 4 | 6:6 |
5. | Rafako Racibórz | 3 | 3 | 9:11 |
6. | Borucin | 3 | 3 | 4:8 |
7. | Ocice Racibórz | 3 | 3 | 5:11 |
8. | Kobyla | 3 | 2 | 7:9 |
Zapowiedź IV kolejki (25/26.04.2015)
Borucin – Ocice Racibórz (sb 11:00), Gamów – Nieboczowy (nd 11:00), Rafako Racibórz – Kobyla (nd 11:00), Kokoszce – Pszów (nd 11:00).
Juniorzy młodsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki III kolejki (19.04.2015)
- Lyski – Pstrążna 3:9 (1:2)
- Kuźnia Raciborska – Owsiszcze 4:1 (1:1)
- Krzyżkowice – Płonia Racibórz* (drużyna gości nie przyjechała na mecz)
- Brzezie – pauza
*Drużyna zostanie obligatoryjnie wykluczona z bieżących rozgrywek, ponieważ z własnej winy nie przystąpiła do trzech kolejnych spotkań.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Owsiszcze | 3 | 6 | 21:4 |
2. | Kuźnia Raciborska | 2 | 6 | 16:3 |
3. | Pstrążna | 2 | 3 | 10:6 |
4. | Brzezie | 1 | 3 | 3:1 |
5. | Krzyżkowice | 2 | 0 | 2:14 |
6. | Lyski | 3 | 0 | 3:27 |
Zapowiedź IV kolejki (26.04.2015)
Brzezie – Lyski (nd 11:00), Pstrążna – Krzyżkowice (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – pauza, Owsiszcze – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (19.04.2015)
- Dębieńsko – Połomia 0:2 (0:0)
- Boguszowice – Ruptawa 2:3 (2:1)
- Forteca Świerklany – Leszczyny 5:2 (2:1)
- Rymer Rybnik – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ruptawa | 2 | 6 | 8:3 |
2. | Rymer Rybnik | 1 | 3 | 5:2 |
3. | Forteca Świerklany | 2 | 3 | 7:7 |
3. | Leszczyny | 2 | 3 | 7:7 |
5. | Połomia | 2 | 3 | 3:5 |
6. | Dębieńsko | 1 | 0 | 0:2 |
7. | Boguszowice | 2 | 0 | 4:8 |
Zapowiedź III kolejki (26.04.2015)
Ruptawa – Forteca Świerklany (nd 11:00), Połomia – Boguszowice (nd 11:00), Rymer Rybnik – Dębieńsko (nd 13:30), Leszczyny – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (19.04.2015)
- Palowice – Mszana 5:0 (2:0)
- Rowień – Niewiadom 1:5 (0:3)
- Czerwionka – Polaris Żory 4:0 (1:0)
- Zwonowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Niewiadom | 2 | 6 | 7:2 |
2. | Palowice | 2 | 3 | 6:2 |
3. | Czerwionka | 1 | 3 | 4:0 |
4. | Zwonowice | 1 | 3 | 2:1 |
5. | Rowień | 2 | 3 | 3:6 |
6. | Polaris Żory | 2 | 0 | 1:6 |
7. | Mszana | 2 | 0 | 1:7 |
Zapowiedź III kolejki (26.04.2015)
Polaris Żory – Zwonowice (nd 11:00), Mszana – Rowień (nd 11:00), Niewiadom – Czerwionka (nd 14:30), Palowice – pauza.
jak wytłumaczyć fakt wpisania zawodników do sprawozdania jeśli w ogóle nie było ich na meczu? Bardzo prosto! Oszustwo i tyle...
Zobacz sobie składy -->https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/lks-czarni-nowa-wies,lks-bienkowice,1084213.html Dwoje pierwszych zawodników wogóle nie było na meczu
A jak inaczej wytłumaczyć fakt, że 2 zawodników wogóle nie było na meczu a są wpisani do sprawozdania?
A jak inaczej wytłumaczyć fakt, że 2 zawodników wogóle nie było na meczu a są wpisani do sprawozdania?
Co ty za głupoty tu piszesz? Żaden sędzia nie dopuści drużyny do gry składającej się z mniej niż 7 zawodników. Zatem żeby drużyna mogła przystąpić do spotkania musi posiadać 7 zawodników, a gdy jeden z nich dozna kontuzji lub dostanie czerwoną kartkę sędzia musi przerwać spotkanie i orzec walkower
Nowa Wieś juniorka starsza ostatnio grała w 5 a mimo to grali i mecz się nie zakończył walkowerem.
Może warto byłoby zaznaczyc ze Kamien grał cały mecz w 8 zawodnikow ;>