SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Ruszyła wiosenna batalia o mistrzowskie punkty w IV lidze i okręgówkach. Wysokie zwycięstwa w swoich pierwszych meczach odniosły ekipy z Jastrzębia, Bełku, Ruptawy i Orzepowic. Za tydzień inauguracja w raciborskiej A i B klasie. Zapraszamy do lektury.
II liga
Wyniki XXII kolejki (21/22.03.2015)
- Znicz Pruszków – Energetyk ROW Rybnik 2:3 (0:1)
- Rozwój Katowice – Wisła Puławy 2:2 (2:0)
- Raków Częstochowa – Kluczbork 0:1 (0:0)
- Nadwiślan Góra – Górnik Wałbrzych 0:0
- Limanovia Limanowa – Zagłębie Sosnowiec 3:4 (2:3)
- Legionovia Legionowo – Stal Mielec 2:2 (1:1)
- Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 2:1 (0:1)
- Błękitni Stargard Szczeciński – Kotwica Kołobrzeg 2:1 (0:1)
- Puszcza Niepołomice – Okocimski Brzesko 1:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kluczbork | 22 | 42 | 30:16 |
2. | Energetyk ROW Rybnik | 22 | 41 | 36:20 |
3. | Stal Stalowa Wola | 22 | 38 | 36:23 |
4. | Rozwój Katowice | 22 | 37 | 37:26 |
5. | Zagłębie Sosnowiec | 22 | 36 | 35:25 |
6. | Siarka Tarnobrzeg | 22 | 36 | 27:24 |
7. | Znicz Pruszków | 22 | 35 | 32:23 |
8. | Stargard Szczeciński | 21 | 34 | 27:26 |
9. | Raków Częstochowa | 22 | 33 | 25:20 |
10. | Stal Mielec | 22 | 33 | 28:28 |
11. | Legionovia Legionowo | 22 | 27 | 31:30 |
12. | Nadwiślan Góra | 22 | 26 | 27:37 |
13. | Okocimski Brzesko | 22 | 23 | 17:28 |
14. | Kotwica Kołobrzeg | 22 | 21 | 30:32 |
15. | Puszcza Niepołomice | 22 | 20 | 21:33 |
16. | Wisła Puławy | 20 | 18 | 20:32 |
17. | Górnik Wałbrzych | 22 | 16 | 15:35 |
18. | Limanovia Limanowa | 21 | 15 | 17:33 |
Zapowiedź XXIII kolejki (28/29.03.2015)
Górnik Wałbrzych – Siarka Tarnobrzeg (sb 14:00), Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński (sb 14:30), Stal Stalowa Wola – Energetyk ROW Rybnik (sb 15:00), Kluczbork – Rozwój Katowice (sb 15:00), Wisła Puławy – Nadwiślan Góra (sb 15:00), Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków (sb 16:00), Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa (sb 17:00), Stal Mielec – Okocimski Brzesko (nd 17:00), Kotwica Kołobrzeg – Limanovia Limanowa (nd 17:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XXIII kolejki (21/22.03.2015)
- Jastrzębie – Grunwald Ruda Śląska 4:0 (1:0)
- Polonia Łaziska Górne – Pniówek Pawłowice 1:2 (0:1)
- Ruch Zdzieszowice – Skra Częstochowa 2:2 (2:0)
- Czaniec – Stal Bielsko-Biała 0:3 (0:2)
- Górnik Wesoła – Małapanew Ozimek 1:1 (1:0)
- Piast Gliwice II – Górnik Zabrze II 1:1 (1:1)
- Swornica Czarnowąsy – Skalnik Gracze 1:0 (0:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Szombierki Bytom 2:1 (1:1)
- Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom 1:3 (1:1)
- Ruch Chorzów II – Odra Opole 1:3 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 23 | 52 | 53:24 |
2. | Polonia Bytom | 23 | 50 | 54:20 |
3. | Stal Bielsko-Biała | 23 | 48 | 50:15 |
4. | Ruch Zdzieszowice | 23 | 46 | 44:25 |
5. | Skra Częstochowa | 23 | 40 | 41:23 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 23 | 39 | 46:34 |
7. | Jastrzębie | 22 | 38 | 34:24 |
8. | Górnik Zabrze II | 23 | 33 | 38:31 |
9. | Ruch Chorzów II | 23 | 31 | 37:42 |
10. | Czaniec | 22 | 31 | 19:25 |
11. | Szombierki Bytom | 23 | 30 | 29:27 |
12. | Pniówek Pawłowice | 23 | 30 | 28:30 |
13. | Swornica Czarnowąsy | 23 | 30 | 31:41 |
14. | Podbeskidzie B-B II | 23 | 28 | 34:33 |
15. | Polonia Łaziska Górne | 23 | 27 | 23:33 |
16. | Grunwald Ruda Śląska | 23 | 25 | 30:45 |
17. | Górnik Wesoła | 23 | 20 | 26:40 |
18. | Piast Gliwice II | 23 | 19 | 32:50 |
19. | Małapanew Ozimek | 23 | 11 | 15:53 |
20. | Skalnik Gracze | 23 | 11 | 19:68 |
Zapowiedź XXIV kolejki (28.03.2015)
Grunwald Ruda Śląska – Czaniec (sb 11:00), Górnik Zabrze II – Swornica Czarnowąsy (sb 13:00), Ruch Chorzów II – Szombierki Bytom (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – Ruch Zdzieszowice (sb 15:00), Małapanew Ozimek – Jastrzębie (sb 15:00), Stal Bielsko-Biała – Polonia Łaziska Górne (sb 15:00), Skra Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 15:00), Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała (sb 15:00), Skalnik Gracze – Górnik Wesoła (sb 15:00), Polonia Bytom – Piast Gliwice II (sb 16:00).
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XVI kolejki (21.03.2015)
- Unia Racibórz – Bełk 0:6 (0:3)
- Górnik Pszów – Gieksa Katowice II 0:1 (0:0)
- Forteca Świerklany – Radziechowy-Wieprz 1:1 (0:1)
- Szczakowianka Jaworzno – Unia Turza Śląska 3:1 (1:1)
- Krupiński Suszec – Bojszowy 0:1 (0:1)
- Jedność Przyszowice – Drzewiarz Jasienica 2:4 (1:3)
- Iskra Pszczyna – Podlesianka Katowice 1:0 (1:0)
- Gwarek Ornontowice – Czarni-Góral Żywiec 3:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 16 | 41 | 51:10 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 16 | 34 | 34:13 |
3. | Forteca Świerklany | 16 | 29 | 24:17 |
4. | Krupiński Suszec | 16 | 28 | 28:26 |
5. | Gwarek Ornontowice | 16 | 26 | 25:22 |
6. | Jedność Przyszowice | 16 | 24 | 39:34 |
7. | Bojszowy | 16 | 23 | 18:20 |
8. | Gieksa Katowice II | 16 | 21 | 34:24 |
9. | Szczakowianka Jaworzno | 16 | 21 | 24:18 |
10. | Iskra Pszczyna | 16 | 21 | 20:26 |
11. | Czarni-Góral Żywiec | 16 | 19 | 22:31 |
12. | Unia Racibórz | 16 | 17 | 30:49 |
13. | Radziechowy-Wieprz | 16 | 16 | 23:27 |
14. | Unia Turza Śląska | 16 | 16 | 18:24 |
15. | Górnik Pszów | 16 | 11 | 16:40 |
16. | Podlesianka Katowice | 16 | 9 | 12:37 |
Zapowiedź XVII kolejki (28/29.03.2015)
Bełk – Drzewiarz Jasienica (sb 15:00), Krupiński Suszec – Jedność Przyszowice (sb 15:00), Podlesianka Katowice – Górnik Pszów (sb 15:00), Czarni-Góral Żywiec – Forteca Świerklany (sb 15:00), Radziechowy-Wieprz – Szczakowianka Jaworzno (sb 15:00), Bojszowy – Iskra Pszczyna (nd 15:00), Unia Turza Śląska – Unia Racibórz (nd 15:00), Gieksa Katowice II – Gwarek Ornontowice (nd 17:30).
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XVI kolejki (21/22.03.2015)
- Nędza – Wawel Wirek 1:0 (1:0)
- Zuch Orzepowice – Sokół Orzesze 4:0 (1:0)
- Tempo Paniówki – Buk Rudy 0:1 (0:1)
- Zabrze-Kończyce – Energetyk ROW Rybnik II 1:1 (0:0)
- Urania Ruda Śląska – Zamkowiec Toszek 1:1 (1:1)
- Wyzwolenie Chorzów – Wilki Wilcza 0:0
- Łabędy – Rachowice 0:1 (0:1)
- Czarni Pyskowice – Orzeł Mokre 4:3 (3:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 16 | 39 | 54:12 |
2. | Nędza | 16 | 34 | 46:15 |
3. | Wilki Wilcza | 16 | 33 | 34:12 |
4. | Urania Ruda Śląska | 16 | 32 | 45:24 |
5. | Wyzwolenie Chorzów | 16 | 31 | 30:16 |
6. | Wawel Wirek | 16 | 24 | 25:21 |
7. | Orzeł Mokre | 16 | 24 | 24:21 |
8. | Buk Rudy | 16 | 22 | 19:27 |
9. | Rachowice | 16 | 21 | 24:29 |
10. | Zuch Orzepowice | 16 | 19 | 29:44 |
11. | Łabędy | 16 | 18 | 21:20 |
12. | Zabrze-Kończyce | 16 | 18 | 22:37 |
13. | Tempo Paniówki | 16 | 17 | 24:25 |
14. | Zamkowiec Toszek | 16 | 14 | 17:41 |
15. | Czarni Pyskowice | 16 | 10 | 26:57 |
16. | Sokół Orzesze | 16 | 5 | 9:48 |
Zapowiedź XVII kolejki (28/29.03.2015)
Wyzwolenie Chorzów – Zuch Orzepowice (sb 15:00), Wilki Wilcza – Urania Ruda Śląska (sb 15:00), Rachowice – Czarni Pyskowice (sb 15:00), Orzeł Mokre – Sokół Orzesze (sb 15:00), Zamkowiec Toszek – Zabrze-Kończyce (sb 15:00), Wawel Wirek – Łabędy (sb 15:00), Energetyk ROW Rybnik II – Tempo Paniówki (nd 15:00), Buk Rudy – Nędza (nd 15:30).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XVI kolejki (21/22.03.2015)
- Naprzód Czyżowice – Tworków 2:0 (0:0)
- Rymer Rybnik – Naprzód Zawada 1:0 (1:0)
- Gołkowice – Granica Ruptawa 0:5 (0:1)
- Krzyżanowice – Dąb Gaszowice 0:3 (0:1)
- Przyszłość Rogów – Gwiazda Skrzyszów 0:1 (0:0)
- Naprzód Syrynia – Polonia Marklowice 3:2 (1:2)
- Silesia Lubomia – Rafako Racibórz 2:4 (0:4)
- Płomień Połomia – Jedność Jejkowice 1:3 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Granica Ruptawa | 16 | 36 | 39:14 |
2. | Gwiazda Skrzyszów | 16 | 30 | 29:18 |
3. | Rafako Racibórz | 16 | 30 | 30:22 |
4. | Rymer Rybnik | 16 | 26 | 31:20 |
5. | Przyszłość Rogów | 16 | 26 | 28:19 |
6. | Naprzód Czyżowice | 16 | 26 | 38:31 |
7. | Dąb Gaszowice | 16 | 26 | 26:21 |
8. | Jedność Jejkowice | 16 | 22 | 29:29 |
9. | Naprzód Zawada | 16 | 22 | 18:27 |
10. | Gołkowice | 16 | 21 | 33:31 |
11. | Silesia Lubomia | 16 | 20 | 26:31 |
12. | Krzyżanowice | 16 | 20 | 24:34 |
13. | Polonia Marklowice | 16 | 18 | 21:31 |
14. | Płomień Połomia | 16 | 14 | 26:32 |
15. | Naprzód Syrynia | 16 | 14 | 30:37 |
16. | Tworków | 16 | 6 | 15:46 |
Zapowiedź XVII kolejki (28/29.03.2015)
Rafako Racibórz – Gołkowice (sb 15:00), Dąb Gaszowice – Silesia Lubomia (sb 15:00), Jedność Jejkowice – Naprzód Czyżowice (sb 15:00), Polonia Marklowice – Rymer Rybnik (sb 15:00), Granica Ruptawa – Gwiazda Skrzyszów (sb 15:00), Tworków – Naprzód Syrynia (nd 15:00), Płomień Połomia – Przyszłość Rogów (nd 15:00), Naprzód Zawada – Krzyżanowice (nd 15:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 28/29.03.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 16 | 41 | 68:30 |
2. | Krzanowice | 16 | 40 | 48:19 |
3. | Czernica | 16 | 34 | 43:26 |
4. | Kuźnia Raciborska | 16 | 33 | 42:28 |
5. | Raszczyce | 16 | 30 | 49:30 |
6. | Buków | 16 | 26 | 34:32 |
7. | Pietrowice Wielkie | 16 | 25 | 47:31 |
8. | Gorzyce | 16 | 23 | 38:33 |
9. | Studzienna | 16 | 18 | 34:46 |
10. | Nowa Wieś | 16 | 17 | 27:26 |
11. | Ocice Racibórz | 16 | 17 | 26:38 |
12. | Owsiszcze | 16 | 15 | 24:38 |
13. | Cyprzanów | 16 | 13 | 25:39 |
14. | Gamów | 16 | 13 | 26:50 |
15. | Pawłów | 16 | 9 | 26:66 |
16. | Kornowac | 16 | 8 | 20:45 |
Zapowiedź XVII kolejki (28/29.03.2015)
Raszczyce – Borucin (sb 15:00), Cyprzanów – Buków (sb 15:00), Owsiszcze – Pawłów (sb 15:00), Czernica – Kuźnia Raciborska (sb 15:00), Ocice Racibórz – Studzienna (sb 15:00), Nowa Wieś – Krzanowice (sb 15:00), Gorzyce – Pietrowice Wielkie (nd 15:00), Gamów – Kornowac (nd 15:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 11/12.04.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radziejów-Popielów | 17 | 35 | 49:23 |
2. | Rydułtowy | 17 | 35 | 38:21 |
3. | Łaziska | 17 | 34 | 33:18 |
4. | Książenice | 17 | 30 | 51:36 |
5. | Gotartowice | 17 | 30 | 31:22 |
6. | Ochojec | 17 | 28 | 35:29 |
7. | Boguszowice | 17 | 27 | 43:31 |
8. | Baranowice | 17 | 26 | 37:36 |
9. | Dębieńsko | 17 | 22 | 37:33 |
10. | Wilchwy | 17 | 22 | 36:40 |
11. | Radlin | 17 | 21 | 28:37 |
12. | Niewiadom | 17 | 20 | 39:47 |
13. | Rój | 17 | 15 | 23:48 |
14. | Chwałowice | 17 | 12 | 27:37 |
15. | Mszana | 17 | 11 | 25:42 |
16. | Grabownia-Golejów | 17 | 11 | 21:53 |
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 28/29.03.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 12 | 30 | 37:12 |
2. | Rzuchów | 12 | 24 | 43:31 |
3. | Płonia Racibórz | 12 | 21 | 36:28 |
4. | Bieńkowice | 12 | 21 | 32:25 |
5. | Rogów II | 12 | 19 | 24:23 |
6. | Nieboczowy | 12 | 17 | 27:29 |
7. | Czyżowice II | 12 | 16 | 38:38 |
8. | Olza | 12 | 14 | 30:31 |
9. | Krzyżkowice | 12 | 14 | 23:28 |
10. | Kokoszyce | 12 | 13 | 25:30 |
11. | Tworków II | 12 | 13 | 28:37 |
12. | Wojnowice | 12 | 12 | 20:29 |
13. | Zabełków | 12 | 8 | 21:42 |
Zapowiedź XIV kolejki (28/29.03.2015)
Zabełków – Rogów II (sb 15:00), Wojnowice – Tworków II (sb 15:00), Krzyżkowice – Płonia Racibórz (sb 15:00), Kokoszyce – Chałupki (nd 15:00), Bieńkowice – Nieboczowy (nd 15:00), Rzuchów – Olza (nd 15:00), Czyżowice II – pauza.
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 28/29.03.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Brzezie | 13 | 29 | 44:17 |
2. | Lyski | 13 | 27 | 45:26 |
3. | Zawada Książęca | 13 | 26 | 33:23 |
4. | Adamowice | 13 | 26 | 33:32 |
5. | Kobyla | 13 | 25 | 49:26 |
6. | Markowice | 13 | 25 | 28:15 |
7. | Gaszowice II | 13 | 22 | 43:28 |
8. | Górki Śląskie | 13 | 18 | 19:29 |
9. | Ruda Kozielska | 13 | 17 | 39:33 |
10. | Grzegorzowice | 13 | 11 | 29:40 |
11. | Siedliska | 13 | 11 | 20:43 |
12. | Babice | 13 | 9 | 19:45 |
13. | Rudnik | 13 | 8 | 28:47 |
14. | Pstrążna | 13 | 8 | 21:46 |
Zapowiedź XIV kolejki (28/29.03.2015)
Lyski – Rudnik (sb 15:00), Babice – Górki Śląskie (sb 15:00), Kobyla – Pstrążna (nd 15:00), Ruda Kozielska – Grzegorzowice (nd 15:00), Gaszowice II – Siedliska (nd 15:00), Brzezie – Adamowice (nd 15:00), Markowice – Zawada Książęca (nd 15:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 11/12.04.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 14 | 42 | 67:9 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 14 | 39 | 66:14 |
3. | Rogoźna | 14 | 34 | 73:30 |
4. | Palowice | 14 | 26 | 46:25 |
5. | Godów | 14 | 25 | 30:22 |
6. | Kamień | 14 | 23 | 43:40 |
7. | Rowień | 14 | 19 | 23:41 |
8. | Jankowice | 14 | 18 | 51:44 |
9. | Polaris Żory | 14 | 12 | 27:43 |
10. | Szeroka | 14 | 11 | 30:48 |
11. | Zwonowice | 14 | 10 | 25:53 |
12. | Krostoszowice | 14 | 10 | 33:68 |
13. | Czuchów | 14 | 10 | 30:66 |
14. | Szczejkowice | 14 | 9 | 17:58 |
C klasa (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 11/12.04.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 8 | 21 | 40:6 |
2. | Turza Śląska II | 8 | 19 | 31:11 |
3. | Bolesław | 8 | 16 | 22:20 |
4. | Dzimierz | 8 | 13 | 21:14 |
5. | Borucin II | 8 | 9 | 26:29 |
6. | Pawłów II | 8 | 9 | 26:34 |
7. | Zawada II | 8 | 9 | 12:23 |
8. | Bełsznica | 8 | 7 | 19:31 |
9. | Pietraszyn | 8 | 1 | 9:38 |
10. | Czernica II* | 0 | 0 | 0:0 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy wiosennej zaczynają się 11/12.04.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 13 | 33 | 72:11 |
2. | Gołkowice II | 13 | 29 | 46:20 |
3. | Ruptawa II | 13 | 27 | 71:24 |
4. | Skrzyszów II | 13 | 27 | 43:28 |
5. | Skrbeńsko | 13 | 23 | 46:25 |
6. | Stanowice | 13 | 23 | 48:36 |
7. | Świerklany II | 13 | 22 | 46:27 |
8. | Kleszczów | 13 | 18 | 40:43 |
9. | Dębieńsko II | 13 | 14 | 20:64 |
10. | Szczerbice | 13 | 9 | 37:59 |
11. | Leszczyny | 13 | 8 | 24:50 |
12. | Bełk II | 13 | 6 | 15:64 |
13. | Chwałęcice | 12 | 3 | 13:70 |