Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 21/22.03.2015
Po ponad czterech miesiącach przerwy do gry o ligowe punkty wracają piłkarze IV ligi i okręgówek. Wielu sympatyków futbolu z niecierpliwością oczekuje pierwszego gwizdka rundy wiosennej i zobaczenia w akcji swoich lokalnych drużyn. Zapraszamy do lektury dokładnego terminarza 43 spotkań z 5 różnych grup.
II liga
Zapowiedź XXII kolejki (21/22.03.2015)
Raków Częstochowa – Kluczbork (sb 14:00)
Limanovia Limanowa – Zagłębie Sosnowiec (sb 14:00)
Rozwój Katowice – Wisła Puławy (sb 15:00)
Legionovia Legionowo – Stal Mielec (sb 15:00)
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola (sb 15:00)
Błękitni Stargard Szczeciński – Kotwica Kołobrzeg (nd 13:00)
Puszcza Niepołomice – Okocimski Brzesko (nd 14:00)
Nadwiślan Góra – Górnik Wałbrzych (nd 15:00)
Znicz Pruszków – Energetyk ROW Rybnik (nd 16:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko-śląska
Zapowiedź XXIII kolejki (21/22.03.2015)
Jastrzębie – Grunwald Ruda Śląska (sb 15:00)
Polonia Łaziska Górne – Pniówek Pawłowice (sb 15:00)
Czaniec – Stal Bielsko-Biała (sb 15:00)
Ruch Zdzieszowice – Skra Częstochowa (sb 15:00)
Górnik Wesoła – Małapanew Ozimek (sb 15:00)
Piast Gliwice II – Górnik Zabrze II (sb 15:00)
Swornica Czarnowąsy – Skalnik Gracze (sb 15:00)
Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Szombierki Bytom (sb 15:00)
Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom (nd 11:00)
Ruch Chorzów II – Odra Opole (nd 13:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XVI kolejki (21.03.2015)
Unia Racibórz – Bełk (sb 15:00)
Górnik Pszów – Gieksa Katowice II (sb 15:00)
Forteca Świerklany – Radziechowy-Wieprz (sb 15:00)
Krupiński Suszec – Bojszowy (sb 15:00)
Szczakowianka Jaworzno – Unia Turza Śląska (sb 15:00)
Jedność Przyszowice – Drzewiarz Jasienica (sb 15:00)
Iskra Pszczyna – Podlesianka Katowice (sb 15:00)
Gwarek Ornontowice – Czarni-Góral Żywiec (sb 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XVI kolejki (21/22.03.2015)
Urania Ruda Śląska – Zamkowiec Toszek (sb 11:00)
Nędza – Wawel Wirek (sb 15:00)
Zuch Orzepowice – Sokół Orzesze (sb 15:00)
Zabrze-Kończyce – Energetyk ROW Rybnik II (sb 15:00)
Wyzwolenie Chorzów – Wilki Wilcza (sb 15:00)
Czarni Pyskowice – Orzeł Mokre (sb 15:00)
Łabędy – Rachowice (sb 15:00)
Tempo Paniówki – Buk Rudy (nd 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź XVI kolejki (21/22.03.2015)
Naprzód Czyżowice – Tworków (sb 15:00)
Rymer Rybnik – Naprzód Zawada (sb 15:00)
Gołkowice – Granica Ruptawa (sb 15:00)
Krzyżanowice – Dąb Gaszowice (sb 15:00)
Przyszłość Rogów – Gwiazda Skrzyszów (sb 15:00)
Naprzód Syrynia – Polonia Marklowice (sb 15:00)
Płomień Połomia – Jedność Jejkowice (nd 15:00)
Silesia Lubomia – Rafako Racibórz (nd 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
Orzepowice grają na Gliwickiej,czy na swoim boisku?