Futsal SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Limfo-Med pokonał Cukiernię Gianni i dzięki temu ekipa Tritle może już świętować mistrzostwo XIV edycji halowej ligi piłki nożnej. Do zakończenia bieżących rozgrywek zostało niewiele spotkań i wciąż nie wiadomo, które zespoły opuszczą I ligę? Sprawdź wyniki, strzelców bramek, aktualne tabele i zapowiedzi.
I liga (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu XII kolejki (23.01.2015)
Cukiernia Gianni – Limfo-Med 2:3 (1:0)
Jacek Herok, Mateusz Kocot – Rafał Drożdż, Adam Rutowicz, Bartosz Winkler.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tritle | 8 | 21 | 45:25 |
2. | Cukiernia Gianni | 9 | 19 | 62:33 |
3. | Wychylylybymy | 9 | 16 | 39:27 |
4. | Limfo-Med | 8 | 13 | 38:33 |
5. | Galaktikos | 8 | 10 | 32:42 |
6. | Harpagany AU | 8 | 10 | 24:35 |
7. | M&D Metallbau | 9 | 10 | 42:54 |
8. | Daddy Day Care | 9 | 9 | 37:39 |
9. | Pędzące Byki | 8 | 7 | 30:44 |
10. | Feniks | 8 | 7 | 18:35 |
Zapowiedź XIII kolejki (01/02.02.2015)
Feniks – Galaktikos (nd 19:00), Pędzące Byki – Limfo-Med (nd 20:00), Tritle – Harpagany AU (pn 20:00).
II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki II rundy w tej grupie zakończyły się 19.01.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Mat-Bruk | 2 | 6 | 12:7 |
2. | Płomień | 2 | 3 | 10:8 |
3. | Sześć stów w plecy | 2 | 0 | 4:11 |
II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki II rundy w tej grupie zakończyły się 17.01.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Partner | 2 | 6 | 12:3 |
2. | AMJ Dach-Mig | 2 | 3 | 8:9 |
3. | ŚKSN Rybnik | 2 | 0 | 5:13 |
II liga – grupa C (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu II rundy (26.01.2015)
Szykowna Drużyna – RS Bau Grzegorzowice 5:3 (0:0)
Damian Pierścionek 3, Kamil Elias, Jacek Mika – Artur Wardenga 2, Rafał Czogała.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Szykowna Drużyna | 2 | 4 | 8:6 |
2. | Grotrans | 1 | 1 | 3:3 |
3. | RS Bau Grzegorzowice | 1 | 0 | 3:5 |
Zapowiedź meczu II rundy (30.01.2015)
Grotrans – RS Bau Grzegorzowice (pt 21:00).
II liga – grupa D (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu II rundy (23.01.2015)
Sami Swoi – Iras Team 4:4 (1:3)
Patryk Gwóźdź 2, Dawid Martynus, Mariusz Zygla – Jacek Świerczyński 2, Maciej Pawlisz, Marcin Dradrach.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Iras Team | 2 | 4 | 13:8 |
2. | Sami Swoi | 1 | 1 | 4:4 |
3. | Nankatsu FC | 1 | 0 | 4:9 |
Zapowiedź meczu II rundy (31.01.2015)
Sami Swoi – Nankatsu FC (sb 19:00).
II liga – grupa E (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki II rundy w tej grupie zakończyły się 18.01.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Burbon | 2 | 6 | 11:5 |
2. | Pivexin Technology | 2 | 3 | 10:10 |
3. | Klama Team | 2 | 0 | 6:12 |
II liga – grupa F (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu II rundy (26.01.2015)
KO-WYN MOW Rudy – BKS Ćmy Barowe 2:13 (2:6)
Krzysztof Musiał, Oskar Jakubiec – Dawid Fryt 5, Grzegorz Wojda 4, Bartosz Żagiel 3, Daniel Mosek.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | BKS Ćmy Barowe | 2 | 6 | 17:2 |
2. | Brygada Argo | 2 | 3 | 5:8 |
3. | KO-WYN MOW Rudy | 2 | 0 | 6:18 |
II liga – grupa G (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki II rundy w tej grupie zakończyły się 16.01.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Cranberry Team | 2 | 6 | 24:1 |
2. | Piękny Trawnik | 2 | 3 | 12:12 |
3. | BJK Group Team | 2 | 0 | 3:26 |
II liga – miejsca od 1 do 6 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź meczów III rundy (31.01/01.02.2015)
Mat-Bruk – ŚKSN Rybnik (sb 20:00), Sześć stów w plecy – Partner (sb 21:00), Płomień – AMJ Dach-Mig (nd 18:00).
II liga – miejsca od 7 do 12 (Podokręg Racibórz)
Mecze III rundy rozegrane zostaną 06/09.02.2015 roku.
II liga – miejsca od 13 do 18 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź meczów III rundy (30.01/01.02.2015)
Burbon – KO-WYN MOW Rudy (pt 20:00), Pivexin Technology – Brygada Argo (nd 17:00), Klama Team – BKS Ćmy Barowe (nd 21:00).
II liga – miejsca od 19 do 21 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź meczu III rundy (02.02.2015)
Piękny Trawnik – BJK Group Team (pn 21:00).