Futsal MŁODZIKÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Rywalizacja młodzików nabiera coraz większego tempa. Dla młodych adeptów futsalu każdy pojedynek jest bardzo ważny, ponieważ daje im możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w konfrontacji z innymi drużynami. Kolejna seria spotkań przyniosła sporo ciekawych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury.
MŁODZIKI – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki III kolejki (24.01.2015)
Unia Racibórz I – Pietrowice Wielkie 0:1
Szymon Tyrała.
Unia Racibórz II – Rudnik 1:2
Kamil Godoj – Rafał Nahlik, Kacper Twaróg.
Unia Racibórz I – Krzyżkowice 2:0
Jakub Kądzioła, Nikodem Włoch.
Unia Racibórz II – Pietrowice Wielkie 0:1
Mateusz Okrent.
Rudnik – Krzyżkowice 0:2
Adrian Gołofit, Bartosz Mandrysz.
Unia Racibórz II – Unia Racibórz I 1:6
Kamil Olczyk – Jakub Kądzioła 3, Adrian Brzuchala 2, Nicholas Janik.
Pietrowice Wielkie – Rudnik 3:0
Mateusz Okrent 2, Szymon Tyrała.
Unia Racibórz II – Krzyżkowice 0:1
Adrian Gołofit.
Rudnik – Unia Racibórz I 1:3
Aleksandra Depta – Nikodem Włoch, Jakub Kądzioła, Tomasz Klima.
Pietrowice Wielkie – Krzyżkowice 1:1
Mateusz Okrent – Karol Polok.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Krzyżkowice | 12 | 25 | 17:6 |
2. | Pietrowice Wielkie | 12 | 24 | 18:4 |
3. | Unia Racibórz I | 12 | 23 | 26:7 |
4. | Rudnik | 12 | 8 | 5:16 |
5. | Unia Racibórz II | 12 | 2 | 2:35 |
Zapowiedź IV kolejki (31.01.2015)
Unia Racibórz I – Pietrowice Wielkie (sb 12:00), Unia Racibórz II – Rudnik (sb 12:13), Unia Racibórz I – Krzyżkowice (sb 12:26), Unia Racibórz II – Pietrowice Wielkie (sb 12:39), Rudnik – Krzyżkowice (sb 12:52), Unia Racibórz II – Unia Racibórz I (sb 13:15), Pietrowice Wielkie – Rudnik (sb 13:28), Unia Racibórz II – Krzyżkowice (sb 13:41), Rudnik – Unia Racibórz I (sb 13:54), Pietrowice Wielkie – Krzyżkowice (sb 14:07).
MŁODZIKI – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki III kolejki (24.01.2015)
Unia Racibórz III – Unia Racibórz IV 9:0
Dawid Wiciński 4, Adrian Kuczera 2, Klaudiusz Parusel, Gabriel Szotek, Mateusz Rajda.
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Tworków I 1:0
Łukasz Gajda.
Unia Racibórz IV – Tworków II 0:0
Rogów – Tworków I 0:1
Tomasz Kabut.
Unia Racibórz III – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1
Klaudiusz Parusel, Paweł Witt – Łukasz Gajda.
Tworków I – Unia Racibórz IV 0:0
Rogów – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:4
Paweł Mitko, Jakub Bacek, Bartłomiej Oleksiak, Łukasz Gajda.
Unia Racibórz III – Tworków II 4:0
Klaudiusz Parusel 2, Dawid Wiciński, Paweł Witt.
Unia Racibórz IV – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:5
Kamil Marut – Łukasz Gajda 4, Michał Matera.
Rogów – Unia Racibórz III 0:3
Kamil Socha 2, Adrian Kuczera.
Tworków I – Tworków II 2:0
Szymon Sobierajewicz, Tomasz Kabut.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 11 | 30 | 28:5 |
2. | Unia Racibórz III | 11 | 25 | 31:4 |
3. | Tworków I | 11 | 23 | 13:6 |
4. | Tworków II | 11 | 7 | 5:16 |
5. | Rogów | 11 | 6 | 4:22 |
6. | Unia Racibórz IV | 11 | 5 | 6:34 |
Zapowiedź IV kolejki (31.01.2015)
Rogów – Unia Racibórz IV (sb 9:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Tworków II (sb 9:13), Unia Racibórz III – Tworków I (sb 9:26), Rogów – Tworków II (sb 9:39), Unia Racibórz III – Unia Racibórz IV (sb 9:52), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Tworków I (sb 10:15), Unia Racibórz IV – Tworków II (sb 10:28), Rogów – Tworków I (sb 10:41), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Tworków II (sb 10:54), Tworków I – Unia Racibórz IV (sb 11:07), Rogów – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 11:20), Unia Racibórz III – Tworków II (sb 11:33).
czyli z tabel wynika że finał to:Krzyżkowice , Unia , Piotrowice, Wodzisłąw, Unia, Tworków i nawet w ostatniej kolejce nikt ich nie przegoni