SENIORZY i JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Ostatni gwizdek w jesiennej walce o punkty zabrzmiał na boiskach raciborskiej A klasy oraz rybnickiej B i C klasy. Sympatycy wielu drużyny przecierali oczy ze zdziwienia patrząc na postawę swoich drużyn. Sporo meczów zakończyło się rezultatami, które zaskoczyły najlepszych znawców lokalnej piłki nożnej. Zapraszamy do lektury.
II liga
Wyniki XVII kolejki (15/16.11.2014)
- Limanovia Limanowa – Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:1)
- Rozwój Katowice – Nadwiślan Góra 5:0 (2:0)
- Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)
- Raków Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg 2:1 (1:0)
- Okocimski Brzesko – Górnik Wałbrzych 0:0
- Legionovia Legionowo – Wisła Puławy 3:4 (0:2)
- Stal Mielec – Kluczbork 0:0
- Kotwica Kołobrzeg – Znicz Pruszków 1:1 (0:1)
- Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola 1:3 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rozwój Katowice | 17 | 33 | 30:15 |
2. | Energetyk ROW Rybnik | 17 | 31 | 26:13 |
3. | Stal Stalowa Wola | 17 | 31 | 26:17 |
4. | Kluczbork | 17 | 30 | 21:9 |
5. | Stal Mielec | 17 | 29 | 19:15 |
6. | Stargard Szczeciński | 17 | 28 | 21:18 |
7. | Raków Częstochowa | 17 | 27 | 22:14 |
8. | Zagłębie Sosnowiec | 17 | 27 | 23:18 |
9. | Siarka Tarnobrzeg | 17 | 27 | 18:15 |
10. | Znicz Pruszków | 17 | 25 | 21:16 |
11. | Nadwiślan Góra | 17 | 21 | 21:28 |
12. | Legionovia Legionowo | 17 | 19 | 21:21 |
13. | Puszcza Niepołomice | 17 | 17 | 13:22 |
14. | Okocimski Brzesko | 17 | 17 | 12:23 |
15. | Kotwica Kołobrzeg | 17 | 16 | 21:22 |
16. | Wisła Puławy | 17 | 16 | 18:29 |
17. | Limanovia Limanowa | 17 | 11 | 9:27 |
18. | Górnik Wałbrzych | 17 | 9 | 12:32 |
Zapowiedź XVIII kolejki (22/23.11.2014)
Legionovia Legionowo – Kluczbork (sb 11:00), Okocimski Brzesko – Wisła Puławy (sb 12:00), Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg (sb 13:00), Stal Stalowa Wola – Limanovia Limanowa (sb 13:00), Błękitni Stargard Szczeciński – Górnik Wałbrzych (sb 13:00), Znicz Pruszków – Nadwiślan Góra (sb 18:00), Puszcza Niepołomice – Kotwica Kołobrzeg (nd 12:00), Raków Częstochowa – Energetyk ROW Rybnik (nd 13:00), Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec (nd 16:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XX kolejki (14/15.11.2014)
- Górnik Wesoła – Jastrzębie 0:1 (0:1)
- Szombierki Bytom – Pniówek Pawłowice 1:0 (0:0)
- Grunwald Ruda Śląska – Piast Gliwice II 1:1 (0:1)
- Stal Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 4:0 (1:0)
- Odra Opole – Polonia Łaziska Górne 5:0 (1:0)
- Polonia Bytom – Ruch Zdzieszowice 3:2 (1:1)
- Ruch Chorzów II – Skalnik Gracze 3:1 (0:1)
- Czaniec – Swornica Czarnowąsy 1:0 (1:0)
- Małapanew Ozimek – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (0:1)
- Górnik Zabrze II – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 20 | 46 | 48:21 |
2. | Polonia Bytom | 20 | 41 | 48:18 |
3. | Stal Bielsko-Biała | 20 | 39 | 44:15 |
4. | Ruch Zdzieszowice | 20 | 39 | 37:20 |
5. | Jastrzębie | 20 | 35 | 30:23 |
6. | Skra Częstochowa | 20 | 33 | 36:21 |
7. | Rekord Bielsko-Biała | 20 | 33 | 40:30 |
8. | Ruch Chorzów II | 20 | 31 | 36:37 |
9. | Górnik Zabrze II | 20 | 29 | 36:28 |
10. | Szombierki Bytom | 20 | 29 | 25:21 |
11. | Czaniec | 20 | 28 | 18:22 |
12. | Pniówek Pawłowice | 20 | 27 | 26:25 |
13. | Polonia Łaziska Górne | 20 | 26 | 21:29 |
14. | Podbeskidzie B-B II | 20 | 25 | 31:29 |
15. | Grunwald Ruda Śląska | 20 | 24 | 30:38 |
16. | Swornica Czarnowąsy | 20 | 21 | 22:40 |
17. | Górnik Wesoła | 20 | 18 | 25:38 |
18. | Piast Gliwice II | 20 | 12 | 22:49 |
19. | Skalnik Gracze | 20 | 11 | 18:58 |
20. | Małapanew Ozimek | 20 | 10 | 13:44 |
Zapowiedź XXI kolejki (22/23.11.2014)
Jastrzębie – Stal Bielsko-Biała (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – Skra Częstochowa (sb 13:00), Górnik Wesoła – Czaniec (sb 13:00), Swornica Czarnowąsy – Grunwald Ruda Śląska (sb 13:00), Piast Gliwice II – Małapanew Ozimek (sb 13:00), Ruch Chorzów II – Górnik Zabrze II (sb 13:00), Ruch Zdzieszowice – Odra Opole (sb 13:00), Polonia Łaziska Górne – Szombierki Bytom (sb 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Skalnik Gracze (sb 13:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Polonia Bytom (nd 12:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVI kolejki (15/16.11.2014)
- Buków – Raszczyce 1:1 (0:0)
- Pawłów – Kornowac 1:2 (1:1)
- Owsiszcze – Czernica 3:0 (0:0)
- Krzanowice – Ocice Racibórz 5:1 (1:0)
- Pietrowice Wielkie – Gamów 10:1 (5:1)
- Studzienna – Cyprzanów 2:3 (1:2)
- Borucin – Gorzyce 1:5 (0:1)
- Kuźnia Raciborska – Nowa Wieś 2:1 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 16 | 41 | 68:30 |
2. | Krzanowice | 16 | 40 | 48:19 |
3. | Czernica | 16 | 34 | 43:26 |
4. | Kuźnia Raciborska | 16 | 33 | 42:28 |
5. | Raszczyce | 16 | 30 | 49:30 |
6. | Buków | 16 | 26 | 34:32 |
7. | Pietrowice Wielkie | 16 | 25 | 47:31 |
8. | Gorzyce | 16 | 23 | 38:33 |
9. | Studzienna | 16 | 18 | 34:46 |
10. | Nowa Wieś | 16 | 17 | 27:26 |
11. | Ocice Racibórz | 16 | 17 | 26:38 |
12. | Owsiszcze | 16 | 15 | 24:38 |
13. | Cyprzanów | 16 | 13 | 25:39 |
14. | Gamów | 16 | 13 | 26:50 |
15. | Pawłów | 16 | 9 | 26:66 |
16. | Kornowac | 16 | 8 | 20:45 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XVI kolejki (15/16.11.2014)
- Chwałowice – Radlin 1:1 (1:0)
- Boguszowice – Łaziska 1:1 (0:0)
- Mszana – Radziejów-Popielów 0:2 (0:2)
- Niewiadom – Grabownia-Golejów 2:0 (0:0)
- Rydułtowy – Książenice 1:1 (0:0)
- Wilchwy – Rój 2:2 (2:1)
- Ochojec – Dębieńsko 5:3 (2:0)
- Gotartowice – Baranowice 1:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Łaziska | 16 | 33 | 32:17 |
2. | Radziejów-Popielów | 16 | 32 | 44:22 |
3. | Rydułtowy | 16 | 32 | 34:19 |
4. | Boguszowice | 16 | 27 | 40:25 |
5. | Książenice | 16 | 27 | 46:33 |
6. | Gotartowice | 16 | 27 | 28:21 |
7. | Ochojec | 16 | 27 | 33:27 |
8. | Baranowice | 16 | 23 | 31:33 |
9. | Wilchwy | 16 | 22 | 35:35 |
10. | Dębieńsko | 16 | 21 | 36:32 |
11. | Radlin | 16 | 20 | 27:36 |
12. | Niewiadom | 16 | 19 | 38:46 |
13. | Rój | 16 | 15 | 22:45 |
14. | Chwałowice | 16 | 11 | 25:35 |
15. | Mszana | 16 | 11 | 22:37 |
16. | Grabownia-Golejów | 16 | 11 | 19:49 |
Zapowiedź XVII kolejki (22/23.11.2014)
Grabownia-Golejów – Rydułtowy (sb 13:00), Radziejów-Popielów – Wilchwy (sb 13:00), Rój – Gotartowice (sb 13:00), Łaziska – Radlin (nd 13:00), Książenice – Mszana (nd 13:00), Ochojec – Chwałowice (nd 13:00), Dębieńsko – Niewiadom (nd 13:00), Baranowice – Boguszowice (nd 13:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (15/16.11.2014)
- Godów – Czerwionka 1:3 (0:2)
- Rogoźna – Kamień 9:2 (5:0)
- Rowień – Jankowice 2:0 (1:0)
- Jastrzębie-Bzie – Czuchów 7:0 (3:0)
- Szczejkowice – Palowice 1:3 (1:2)
- Polaris Żory – Krostoszowice 4:3 (1:1)
- Zwonowice – Szeroka 6:4 (4:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 14 | 42 | 67:9 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 14 | 39 | 66:14 |
3. | Rogoźna | 14 | 34 | 73:30 |
4. | Palowice | 14 | 26 | 46:25 |
5. | Godów | 14 | 25 | 30:22 |
6. | Kamień | 14 | 23 | 43:40 |
7. | Rowień | 14 | 19 | 23:41 |
8. | Jankowice | 14 | 18 | 51:44 |
9. | Polaris Żory | 14 | 12 | 27:43 |
10. | Szeroka | 14 | 11 | 30:48 |
11. | Zwonowice | 14 | 10 | 25:53 |
12. | Krostoszowice | 14 | 10 | 33:68 |
13. | Czuchów | 14 | 10 | 30:66 |
14. | Szczejkowice | 14 | 9 | 17:58 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (15/16.11.2014)
- Ruptawa II – Skrzyszów II 5:0 (2:0)
- Dębieńsko II – Jastrzębie II 0:0
- Gołkowice II – Świerklany II 1:2 (1:1)
- Szczerbice – Skrbeńsko 2:9 (0:4)
- Kleszczów – Leszczyny 5:5 (2:3)
- Bełk II – Stanowice 10:0 (1:0)
- Chwałęcice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 13 | 33 | 72:11 |
2. | Gołkowice II | 13 | 29 | 46:20 |
3. | Ruptawa II | 13 | 27 | 71:24 |
4. | Skrzyszów II | 13 | 27 | 43:28 |
5. | Skrbeńsko | 13 | 23 | 46:25 |
6. | Świerklany II | 13 | 22 | 46:27 |
7. | Stanowice | 13 | 20 | 45:46 |
8. | Kleszczów | 13 | 18 | 40:43 |
9. | Dębieńsko II | 13 | 14 | 20:64 |
10. | Szczerbice | 13 | 9 | 37:59 |
11. | Bełk II | 13 | 9 | 25:61 |
12. | Leszczyny | 13 | 8 | 24:50 |
13. | Chwałęcice | 12 | 3 | 13:70 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wynik zaległego meczu X kolejki (15.11.2014)
- Wodzisław Śląski – Szczerbice 3:3 (1:2)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Szczerbice | 10 | 23 | 39:18 |
2. | Połomia | 10 | 19 | 27:22 |
3. | Leszczyny | 10 | 15 | 32:24 |
4. | Ruptawa | 10 | 11 | 31:41 |
5. | Forteca Świerklany | 10 | 9 | 32:38 |
6. | Wodzisław Śląski | 10 | 8 | 19:37 |