Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 30.10/02.11.2014
Ze względu na Święto Zmarłych w najbliższy weekend rozegranych zostanie znacznie mniej spotkań mistrzowskich. O ligowe punkty powalczą głównie seniorzy i w dwóch meczach juniorzy. Sprawdź dokładny terminarz 74 pojedynków z 11 różnych grup.
II liga
Zapowiedź XV kolejki (30.10/02.11.2014)
Kotwica Kołobrzeg – Kluczbork (cz 18:00)
Zagłębie Sosnowiec – Znicz Pruszków (cz 18:00)
Okocimski Brzesko – Energetyk ROW Rybnik (pt 13:00)
Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola (pt 13:00)
Stal Mielec – Górnik Wałbrzych (pt 17:00)
Puszcza Niepołomice – Wisła Puławy (nd 12:00)
Limanovia Limanowa – Nadwiślan Góra (nd 13:00)
Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg (nd 13:00)
Raków Częstochowa – Rozwój Katowice (nd 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko-śląska
Zapowiedź XVII kolejki (31.10/02.11.2014)
Skalnik Gracze – Polonia Łaziska Górne (pt 13:30)
Odra Opole – Szombierki Bytom (pt 19:00)
Polonia Bytom – Skra Częstochowa (pt 19:00)
Grunwald Ruda Śląska – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (nd 11:00)
Jastrzębie – Rekord Bielsko-Biała (nd 13:00)
Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice (nd 13:00)
Górnik Wesoła – Piast Gliwice II (nd 13:00)
Małapanew Ozimek – Ruch Zdzieszowice (nd 13:00)
Czaniec – Ruch Chorzów II (nd 13:00)
Swornica Czarnowąsy – Stal Bielsko-Biała (nd 13:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XIV kolejki (02.11.2014)
Unia Turza Śląska – Gwarek Ornontowice (nd 13:00)
Górnik Pszów – Radziechowy-Wieprz (nd 13:00)
Jedność Przyszowice – Unia Racibórz (nd 13:00)
Gieksa Katowice II – Krupiński Suszec (nd 13:00)
Drzewiarz Jasienica – Szczakowianka Jaworzno (nd 13:00)
Czarni-Góral Żywiec – Iskra Pszczyna (nd 13:00)
Podlesianka Katowice – Bojszowy (nd 13:00)
Forteca Świerklany – Bełk (nd 13:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XIV kolejki (02.11.2014)
Buk Rudy – Urania Ruda Śląska (nd 13:00)
Energetyk ROW Rybnik II – Wyzwolenie Chorzów (nd 13:00)
Zuch Orzepowice – Czarni Pyskowice (nd 13:00)
Orzeł Mokre – Nędza (nd 13:00)
Wawel Wirek – Zabrze-Kończyce (nd 13:00)
Zamkowiec Toszek – Wilki Wilcza (nd 13:00)
Rachowice – Tempo Paniówki (nd 13:00)
Sokół Orzesze – Łabędy (nd 13:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź XIV kolejki (02.11.2014)
Przyszłość Rogów – Gołkowice (nd 11:00)
Rafako Racibórz – Rymer Rybnik (nd 13:00)
Tworków – Jedność Jejkowice (nd 13:00)
Granica Ruptawa – Krzyżanowice (nd 13:00)
Dąb Gaszowice – Naprzód Syrynia (nd 13:00)
Naprzód Zawada – Naprzód Czyżowice (nd 13:00)
Gwiazda Skrzyszów – Silesia Lubomia (nd 13:00)
Polonia Marklowice – Płomień Połomia (nd 13:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (02.11.2014)
Borucin – Pietrowice Wielkie (nd 11:00)
Nowa Wieś – Pawłów (nd 11:00)
Kuźnia Raciborska – Raszczyce (nd 11:00)
Czernica – Ocice Racibórz (nd 11:00)
Krzanowice – Gorzyce (nd 11:00)
Buków – Kornowac (nd 11:00)
Studzienna – Gamów (nd 11:00)
Owsiszcze – Cyprzanów (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIV kolejki (02.11.2014)
Rój – Rydułtowy (nd 11:00)
Łaziska – Wilchwy (nd 13:30)
Chwałowice – Boguszowice (nd 13:30)
Radlin – Gotartowice (nd 13:30)
Baranowice – Mszana (nd 13:30)
Książenice – Ochojec (nd 13:30)
Grabownia-Golejów – Dębieńsko (nd 13:30)
Radziejów-Popielów – Niewiadom (nd 13:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XII kolejki (02.11.2014)
Czyżowice II – Tworków II (nd 11:00)
Kokoszyce – Rzuchów (nd 11:00)
Płonia Racibórz – Wojnowice (nd 13:30)
Nieboczowy – Krzyżkowice (nd 13:30)
Zabełków – Bieńkowice (nd 13:30)
Rogów II – Chałupki (nd 14:00)
Olza – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XII kolejki (02.11.2014)
Lyski – Ruda Kozielska (nd 13:30)
Górki Śląskie – Brzezie (nd 13:30)
Rudnik – Gaszowice II (nd 13:30)
Grzegorzowice – Babice (nd 13:30)
Siedliska – Kobyla (nd 13:30)
Pstrążna – Markowice (nd 13:30)
Adamowice – Zawada Książęca (nd 13:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź przełożonego meczu XIV kolejki (02.11.2014)
Rymer Rybnik – Ochojec (nd 9:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C2 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź zaległego meczu IX kolejki (02.11.2014)
Boguszowice – Rymer Rybnik (nd 10:00)
najlepszy mecz zapowiada się w Zabełkowie, bie drużyny będą gospodarzami - sędzia chyba znowu da 3pkt. Bienkowicom bo u nich kozy zjadły trawę na boisku
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia danych osobowych
trzeba byc dzbanem zeby myslec ze cos sie zmieni, chyba ze sie zesrosz dupku
hej kochani zapraszam na mecz towarzyski,pierwszy w historii klubu do Czyżowic! Na boisku zagrają dziś o 18.00 zespół Ligi okręgowej z drużyną Juniorów z WLJM.Będzie piwko i grill.Oświetlone boisko!Czyżowice zapraszają.
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia danych osobowych
A niby co ma się zmienić Kibic_?? To raczej ty jesteś debilem Zeby zmienić porę czy dzień meczu trzeba w wyprzedzeniem poinformować podokręg i drużynę przeciwą, a nie z dnia na dzień robić zmiane
i bardzo dobrze, że zapowiedzi są już w czwarek, bo niektóre mecze są juz dzisiaj i jest to aktualne info, a nie musztarda po obiedzie
Trzeba być debilem, żeby już w czwartek dawać zapowiedzi meczy. A co, jak coś się w ostatnim momęcie zmieni?