JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Piłkarska młodzież na ostatniej prostej rundy jesiennej. Rezultaty wielu spotkań nadal zaskakują i powodują sporo przetasowań w różnych kategoriach wiekowych. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele i zapowiedzi kolejnych meczów!
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (19.10.2014)
Nędza – Górki Śląskie 3:1 (0:1)
Ruda Kozielska – Rudy 4:2 (1:0)
Rafako Racibórz – Zawada Książęca 1:0 (0:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rafako Racibórz | 9 | 23 | 22:6 |
2. | Nędza | 9 | 19 | 23:10 |
3. | Ruda Kozielska | 9 | 16 | 23:13 |
4. | Zawada Książęca | 9 | 10 | 12:24 |
5. | Górki Śląskie | 9 | 6 | 13:26 |
6. | Rudy | 9 | 4 | 9:23 |
Zapowiedź X kolejki (26.10.2014)
Górki Śląskie – Ruda Kozielska (nd 11:00), Rudy – Rafako Racibórz (nd 11:00), Zawada Książęca – Nędza (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (19.10.2014)
Pstrążna – Syrynia 1:4 (1:3)
Lubomia – Kornowac 4:2 (1:0)
Nowa Wieś – Czernica 0:5 (0:4)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Syrynia | 9 | 27 | 41:4 |
2. | Lubomia | 9 | 19 | 27:12 |
3. | Czernica | 9 | 18 | 35:12 |
4. | Kornowac | 9 | 7 | 13:24 |
5. | Pstrążna | 9 | 5 | 8:42 |
6. | Nowa Wieś | 9 | 3 | 9:39 |
Zapowiedź X kolejki (26.10.2014)
Kornowac – Nowa Wieś (nd 11:00), Syrynia – Lubomia (nd 11:00), Czernica – Pstrążna (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (19.10.2014)
Krzanowice – Cyprzanów 1:2 (0:1)
Bieńkowice – Pietrowice Wielkie 2:8 (0:3)
Studzienna – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 7 | 18 | 36:10 |
2. | Krzanowice | 7 | 13 | 9:7 |
3. | Cyprzanów | 7 | 11 | 10:10 |
4. | Studzienna | 7 | 7 | 13:16 |
5. | Bieńkowice | 8 | 3 | 9:34 |
Zapowiedź X kolejki (26.10.2014)
Cyprzanów – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Studzienna – Krzanowice (nd 11:00), Bieńkowice – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (19.10.2014)
Olza – Zabełków 0:3 (0:1)
Turza Śląska – Zawada 2:1 (1:1)
Rogów – Chałupki 5:1 (3:1) mecz zakończony w 49 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rogów | 9 | 23 | 23:5 |
2. | Turza Śląska | 9 | 16 | 13:9 |
3. | Zabełków | 9 | 15 | 23:14 |
4. | Zawada | 9 | 14 | 17:14 |
5. | Olza | 9 | 7 | 9:19 |
6. | Chałupki | 9 | 3 | 9:33 |
Zapowiedź X kolejki (26.10.2014)
Zabełków – Rogów (nd 11:00), Zawada – Olza (nd 11:00), Chałupki – Turza Śląska (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (19.10.2014)
Skrzyszów – Czerwionka 0:4 (0:0)
Grabownia-Golejów – Gołkowice 3:2 (1:0)
Orzepowice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 6 | 15 | 41:3 |
2. | Orzepowice | 6 | 13 | 38:21 |
3. | Skrzyszów | 7 | 9 | 31:39 |
4. | Gołkowice | 6 | 6 | 16:31 |
5. | Grabownia-Golejów | 7 | 4 | 21:53 |
Zapowiedź IX kolejki (26.10.2014)
Czerwionka – Grabownia-Golejów (nd 11:00), Gołkowice – Orzepowice (nd 11:00), Skrzyszów – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XI kolejki (19.10.2014)
Ochojec – Kamień 3:2 (0:1)
Jejkowice – Radziejów-Popielów 7:2 (5:0)
Rymer Rybnik – Wielopole 12:1 (9:0)
Bełk – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 9 | 25 | 68:14 |
2. | Jejkowice | 9 | 21 | 37:21 |
3. | Wielopole | 10 | 16 | 28:31 |
4. | Ochojec | 9 | 12 | 22:25 |
5. | Kamień | 10 | 8 | 18:35 |
6. | Bełk | 9 | 7 | 22:37 |
7. | Radziejów-Popielów | 10 | 3 | 18:50 |
Zapowiedź XII kolejki (26.10.2014)
Bełk – Rymer Rybnik (nd 11:00), Wielopole – Jejkowice (nd 11:00), Radziejów-Popielów – Ochojec (nd 11:00), Kamień – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XI kolejki (19.10.2014)
Rogoźna – Radlin 5:1 (0:1)
Rój – Baranowice 5:1 (2:0)
Wilchwy – Jankowice 2:2 (1:2)
Marklowice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Marklowice | 9 | 22 | 26:10 |
2. | Rogoźna | 10 | 21 | 38:18 |
3. | Wilchwy | 10 | 19 | 24:19 |
4. | Rój | 9 | 13 | 25:20 |
5. | Radlin | 9 | 12 | 31:25 |
6. | Baranowice | 10 | 7 | 20:32 |
7. | Jankowice | 9 | 2 | 7:47 |
Zapowiedź XII kolejki (26.10.2014)
Radlin – Rój (nd 11:00), Marklowice – Wilchwy (nd 11:00), Jankowice – Rogoźna (nd 11:00), Baranowice – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XI kolejki (18/19.10.2014)
Wodzisław Śląski – Żory 9:0 (3:0)
Ikar Racibórz – Energetyk ROW Rybnik 2:1 (0:0)
Unia Racibórz – Jastrzębie 1:6 (0:2)
Czyżowice – Rydułtowy 11:0 (6:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 11 | 31 | 61:7 |
2. | Czyżowice | 11 | 22 | 35:19 |
3. | Jastrzębie | 11 | 20 | 29:12 |
4. | Energetyk ROW Rybnik | 11 | 20 | 21:15 |
5. | Ikar Racibórz | 11 | 19 | 27:22 |
6. | Unia Racibórz | 11 | 6 | 27:31 |
7. | Rydułtowy | 11 | 6 | 15:45 |
8. | Żory | 11 | 4 | 7:71 |
Zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Żory – Unia Racibórz (sb 11:00), Energetyk ROW Rybnik – Wodzisław Śląski (sb 13:00), Jastrzębie – Czyżowice (nd 11:00), Rydułtowy – Ikar Racibórz (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (19.10.2014)
Brzezie – Kokoszyce 1:3 (0:3)
Nieboczowy – Lyski 5:0 (1:0)
Krzyżkowice – Gorzyce 0:10 (0:4)
Pszów – Kobyla 23:1 (14:0)
Wyniki XII kolejki (15/16.10.2014)
Lyski – Gorzyce 2:8 (0:6)
Kokoszyce – Pszów 1:5 (1:2)
Kobyla – Krzyżkowice 8:1 (3:0)
Nieboczowy – Brzezie 4:1 (1:0)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Krzyżkowice – Kokoszyce 2:5, jako walkower 3:0 dla drużyny gospodarzy.
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 13 | 39 | 136:8 |
2. | Gorzyce | 13 | 36 | 102:14 |
3. | Nieboczowy | 13 | 21 | 46:42 |
4. | Kobyla | 13 | 16 | 39:64 |
5. | Kokoszyce | 13 | 15 | 36:49 |
6. | Brzezie | 13 | 14 | 31:59 |
7. | Lyski | 13 | 7 | 29:98 |
8. | Krzyżkowice | 13 | 3 | 16:101 |
Zapowiedź XIV kolejki (26.10.2014)
Gorzyce – Pszów (nd 11:00), Lyski – Krzyżkowice (nd 11:00), Kobyla – Brzezie (nd 11:00), Kokoszyce – Nieboczowy (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (19.10.2014)
Ocice Racibórz – Gamów 2:4 (1:2)
Borucin – Rafako Racibórz 2:3 (1:0)
Owsiszcze – Kuźnia Raciborska 1:1 (1:1)
Płonia Racibórz – pauza
Wyniki XII kolejki (15.10.2014)
Borucin – Ocice Racibórz 2:1 (2:1)
Kuźnia Raciborska – Płonia Racibórz 7:0 (3:0)
Gamów – Owsiszcze 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
Rafako Racibórz – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Gamów | 11 | 30 | 60:13 |
2. | Ocice Racibórz | 11 | 21 | 37:21 |
3. | Borucin | 11 | 19 | 44:25 |
4. | Rafako Racibórz | 11 | 19 | 36:28 |
5. | Kuźnia Raciborska | 11 | 17 | 31:30 |
6. | Owsiszcze | 12 | 6 | 12:36 |
7. | Płonia Racibórz | 11 | 1 | 11:78 |
Zapowiedź XIV kolejki (26.10.2014)
Gamów – Borucin (nd 11:00), Rafako Racibórz – Płonia Racibórz (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – Ocice Racibórz (nd 11:00), Owsiszcze – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (19.10.2014)
Szczerbice – Ruptawa 2:0 (1:0)
Wodzisław Śląski – Forteca Świerklany 1:6 (0:4)
Połomia – Leszczyny 3:0 (wo) drużyna gości nie miała ważnych kart zdrowia
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Szczerbice | 8 | 19 | 35:15 |
2. | Połomia | 8 | 16 | 24:19 |
3. | Ruptawa | 8 | 11 | 29:30 |
4. | Leszczyny | 8 | 9 | 19:19 |
5. | Forteca Świerklany | 8 | 9 | 26:30 |
6. | Wodzisław Śląski | 8 | 4 | 13:33 |
Zapowiedź IX kolejki (26.10.2014)
Forteca Świerklany – Leszczyny (nd 9:00), Szczerbice – Połomia (nd 11:00), Ruptawa – Wodzisław Śląski (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (19.10.2014)
Czerwionka – Palowice 3:0 (2:0)
Niewiadom – Zwonowice 1:5 (1:2)
Dębieńsko – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Dębieńsko | 6 | 14 | 25:6 |
2. | Czerwionka | 6 | 11 | 20:10 |
3. | Zwonowice | 6 | 10 | 25:17 |
4. | Niewiadom | 7 | 7 | 23:31 |
5. | Palowice | 7 | 3 | 11:40 |
Zapowiedź IX kolejki (26.10.2014)
Zwonowice – Palowice (nd 11:00), Dębieńsko – Czerwionka (nd 11:00), Niewiadom – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (18/19.10.2014)
Polaris Żory – Boguszowice 0:10 (0:5)
Mszana – Wilchwy 0:5 (0:2)
Rymer Rybnik – Rowień 5:3 (2:3)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 8 | 19 | 37:20 |
2. | Wilchwy | 8 | 16 | 39:17 |
3. | Boguszowice | 8 | 16 | 36:19 |
4. | Rowień | 8 | 10 | 38:27 |
5. | Mszana | 8 | 8 | 24:27 |
6. | Polaris Żory | 8 | 0 | 9:73 |
Zapowiedź IX kolejki (25/29.10.2014)
Polaris Żory – Mszana (sb 10:00), Rowień – Wilchwy (nd 11:00), Boguszowice – Rymer Rybnik (śr 15:00).
Gamów !!!! :D
pszów 21:1 kobyla haha :D