TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Zmagania rundy jesiennej z udziałem najmłodszych piłkarzy powoli dobiegają końca. W kilku grupach podział na drużyny najlepsze, średniaków i słabeuszy jest już bardzo widoczny, ale w niektórych rywalizacja będzie trwała do ostatniego gwizdka. Sprawdź komplet wyników, bieżących tabel i zapowiedzi następnych meczów!
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XI kolejki (18/19.10.2014)
Bełk – Wilchwy 3:3 (1:2)
Unia Racibórz – Rybnik 10:0 (3:0)
Wodzisław Śląski – Ikar Racibórz 6:2 (3:0)
Żory – Jejkowice 3:13 (2:9)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 11 | 33 | 127:8 |
2. | Unia Racibórz | 11 | 27 | 60:33 |
3. | Jejkowice | 11 | 24 | 69:36 |
4. | Ikar Racibórz | 11 | 21 | 44:30 |
5. | Wilchwy | 11 | 13 | 36:47 |
6. | Bełk | 11 | 7 | 20:58 |
7. | Rybnik | 11 | 6 | 24:64 |
8. | Żory | 11 | 0 | 11:115 |
Zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Jejkowice – Wodzisław Śląski (sb 10:00), Ikar Racibórz – Bełk (sb 10:00), Rybnik – Żory (sb 11:00), Wilchwy – Unia Racibórz (nd 14:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (18.10.2014)
Górki Śląskie – Nędza 0:9 (0:4)
Adamowice – Raszczyce 1:1 (1:0)
Zawada Książęca – Rudy 2:3 (0:2)
Kuźnia Raciborska – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Nędza | 11 | 28 | 87:13 |
2. | Kuźnia Raciborska | 10 | 21 | 56:20 |
3. | Adamowice | 10 | 20 | 41:11 |
4. | Rudy | 10 | 16 | 35:50 |
5. | Raszczyce | 10 | 14 | 45:22 |
6. | Zawada Książęca | 11 | 6 | 15:88 |
7. | Górki Śląskie | 10 | 0 | 2:77 |
Zapowiedź XIII kolejki (21.10.2014)
Nędza – Kuźnia Raciborska (wt 15:30), Rudy – Adamowice (wt 15:30), Raszczyce – Górki Śląskie (wt 15:30), Zawada Książęca – pauza.
Zapowiedź XIV kolejki (25.10.2014)
Kuźnia Raciborska – Raszczyce (sb 10:00), Górki Śląskie – Rudy (sb 10:00), Adamowice – Zawada Książęca (sb 10:00), Nędza – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (18.10.2014)
Gorzyce – Turza Śląska 11:1 (4:1)
Czyżowice – Gaszowice 14:2 (9:0)
Pszów – Pstrążna 11:0 (10:0) mecz zakończony w 45 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 9 | 25 | 53:6 |
2. | Czyżowice | 8 | 19 | 71:18 |
3. | Turza Śląska | 10 | 15 | 26:45 |
4. | Gorzyce | 8 | 9 | 28:31 |
5. | Gaszowice | 9 | 4 | 25:49 |
6. | Pstrążna | 8 | 3 | 9:63 |
Zapowiedź XIII kolejki (21.10.2014)
Pstrążna – Czyżowice (wt 15:30), Gaszowice – Gorzyce (wt 15:30), Pszów – pauza, Turza Śląska – pauza.
Zapowiedź XIV kolejki (25.10.2014)
Gorzyce – Pstrążna (sb 10:00), Czyżowice – Pszów (sb 10:00), Turza Śląska – pauza, Gaszowice – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (18.10.2014)
Tworków – Lubomia 1:1 (0:0)
Studzienna – Zawada 3:3 (1:2)
Pietrowice Wielkie – Syrynia 4:0 (1:0)
Krzanowice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 11 | 33 | 76:8 |
2. | Tworków | 10 | 20 | 42:14 |
3. | Krzanowice | 10 | 17 | 23:31 |
4. | Lubomia | 10 | 13 | 31:32 |
5. | Syrynia | 10 | 11 | 22:28 |
6. | Studzienna | 10 | 7 | 15:48 |
7. | Zawada | 11 | 2 | 19:67 |
Zapowiedź XIII kolejki (21.10.2014)
Lubomia – Studzienna (wt 15:30), Syrynia – Tworków (wt 15:30), Zawada – Krzanowice (wt 15:30), Pietrowice Wielkie – pauza.
Zapowiedź XIV kolejki (25.10.2014)
Tworków – Pietrowice Wielkie (sb 10:00), Krzanowice – Lubomia (sb 10:00), Studzienna – Syrynia (sb 10:00), Zawada – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki XI kolejki (18.10.2014)
Radlin – Jastrzębie-Bzie 3:2 (2:0)
Rydułtowy – Orzepowice 4:4 (1:2)
Gotartowice – Krostoszowice 6:1 (2:0)
Ochojec – pauza
Wyniki X kolejki (14.10.2014)
Ochojec – Gotartowice 5:1 (3:0)
Krostoszowice – Radlin 0:6 (0:3)
Orzepowice – Jastrzębie-Bzie 0:11 (0:6)
Rydułtowy – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 10 | 26 | 70:8 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 10 | 22 | 54:19 |
3. | Ochojec | 9 | 16 | 23:26 |
4. | Gotartowice | 9 | 13 | 29:36 |
5. | Krostoszowice | 10 | 8 | 28:39 |
6. | Orzepowice | 9 | 6 | 21:54 |
7. | Rydułtowy | 9 | 2 | 17:60 |
Zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Orzepowice – Radlin (sb 10:00), Ochojec – Rydułtowy (sb 10:00), Jastrzębie-Bzie – Gotartowice (nd 11:00), Krostoszowice – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Wyniki XI kolejki (18.10.2014)
Czerwionka – Wodzisław Śląski 0:5 (0:1)
Gołkowice – Jastrzębie 0:10 (0:6)
Chwałowice – Forteca Świerklany 2:0 (1:0)
Moszczenica – pauza
Wynik zaległego meczu IX kolejki (15.10.2014)
Chwałowice – Moszczenica 7:1 (4:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 9 | 27 | 72:3 |
2. | Jastrzębie | 10 | 24 | 85:14 |
3. | Chwałowice | 10 | 19 | 32:17 |
4. | Czerwionka | 10 | 11 | 31:35 |
5. | Forteca Świerklany | 9 | 9 | 22:30 |
6. | Gołkowice | 9 | 6 | 14:54 |
7. | Moszczenica | 9 | 0 | 4:107 |
Zapowiedź XII kolejki (25.10.2014)
Wodzisław Śląski – Chwałowice (sb 9:00), Jastrzębie – Moszczenica (sb 10:00), Forteca Świerklany – Gołkowice (sb 10:00), Czerwionka – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (18/20.10.2014)
Szczerbice – Leszczyny 12:0 (6:0)
Rój – Świerklany (pn 15:30)
Szczejkowice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Świerklany | 6 | 18 | 73:6 |
2. | Szczerbice | 6 | 12 | 33:19 |
3. | Leszczyny | 7 | 9 | 32:35 |
4. | Rój | 5 | 6 | 13:27 |
5. | Szczejkowice | 6 | 0 | 3:67 |
Zapowiedź IX kolejki (25/26.10.2014)
Rój – Szczejkowice (sb 10:00), Świerklany – Szczerbice (nd 15:15), Leszczyny – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XI kolejki (18.10.2014)
Żory – RKP Rybnik 0:3 (0:1)
Unia Racibórz – Świerklany 4:0 (2:0)
Wodzisław Śląski – Jastrzębie 0:1 (0:1)
Rymer Rybnik – pauza
Wyniki X kolejki (14/15.10.2014)
Świerklany – Żory 2:0 (1:0)
Jastrzębie – Unia Racibórz 3:1 (1:0)
Rymer Rybnik – Wodzisław Śląski 0:5 (0:3)
RKP Rybnik – pauza
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował dwa nierozegrane mecze: Jastrzębie – Świerklany oraz Rymer Rybnik – Żory, jako walkowery 0:3 dla drużyn gości.
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 9 | 22 | 23:8 |
2. | Unia Racibórz | 10 | 18 | 25:12 |
3. | Jastrzębie | 10 | 17 | 27:18 |
4. | Wodzisław Śląski | 9 | 16 | 33:7 |
5. | Świerklany | 9 | 12 | 14:14 |
6. | Żory | 10 | 12 | 13:19 |
7. | Rymer Rybnik | 9 | 0 | 4:61 |
Zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Jastrzębie – Rymer Rybnik (sb 11:30), RKP Rybnik – Unia Racibórz (sb 11:30), Świerklany – Wodzisław Śląski (nd 13:30), Żory – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (17.10.2014)
Lubomia – Gaszowice 4:0 (2:0)
Pszów – Gracz Lyski 5:1 (1:0)
Krzyżkowice – Zawada 6:0 (1:0)
Kokoszyce – pauza
Wyniki XI kolejki (14.10.2014)
Gaszowice – Pszów 2:3 (1:2)
Zawada – Kokoszyce 1:1 (1:1)
Gracz Lyski – Krzyżkowice 2:3 (1:2)
Lubomia – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kokoszyce | 10 | 23 | 37:8 |
2. | Krzyżkowice | 11 | 22 | 34:22 |
3. | Pszów | 11 | 21 | 34:18 |
4. | Lubomia | 10 | 18 | 30:27 |
5. | Gracz Lyski | 10 | 13 | 28:17 |
6. | Gaszowice | 10 | 6 | 14:40 |
7. | Zawada | 10 | 1 | 6:51 |
Zapowiedź XIII kolejki (24.10.2014)
Kokoszyce – Lubomia (pt 15:30), Zawada – Pszów (pt 15:30), Gracz Lyski – Gaszowice (pt 15:30), Krzyżkowice – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (17.10.2014)
Tworków – Gorzyce 7:1 (5:1)
Unia Racibórz – Rogów 4:1 (3:0)
Turza Śląska – Zabełków 3:1 (1:0)
Krzyżanowice – pauza
Wyniki XI kolejki (14.10.2014)
Rogów – Tworków 3:6 (1:5)
Gorzyce – Turza Śląska 3:0 (1:0)
Krzyżanowice – Unia Racibórz 0:19 (0:8)
Zabełków – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Racibórz | 11 | 28 | 68:9 |
2. | Tworków | 10 | 28 | 67:11 |
3. | Rogów | 11 | 18 | 29:25 |
4. | Gorzyce | 10 | 15 | 26:25 |
5. | Turza Śląska | 10 | 12 | 19:36 |
6. | Zabełków | 10 | 4 | 7:30 |
7. | Krzyżanowice | 10 | 1 | 5:89 |
Zapowiedź XIII kolejki (24.10.2014)
Unia Racibórz – Tworków (pt 15:30), Zabełków – Gorzyce (pt 15:30), Krzyżanowice – Turza Śląska (pt 15:30), Rogów – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (17.10.2014)
Pawłów – Markowice 7:0 (2:0)
Pietrowice Wielkie – Nędza 6:0 (2:0)
Borucin – Kuźnia Raciborska 3:3 (0:2)
Rudnik – pauza
Wyniki XI kolejki (14.10.2014)
Rudnik – Borucin 2:5 (1:1)
Kuźnia Raciborska – Pawłów 5:3 (2:2)
Markowice – Pietrowice Wielkie 1:6 (0:2)
Nędza – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 11 | 31 | 62:14 |
2. | Borucin | 10 | 22 | 31:14 |
3. | Pietrowice Wielkie | 11 | 21 | 39:18 |
4. | Pawłów | 10 | 18 | 32:28 |
5. | Nędza | 10 | 9 | 22:43 |
6. | Rudnik | 10 | 6 | 16:30 |
7. | Markowice | 10 | 0 | 9:64 |
Zapowiedź XIII kolejki (24.10.2014)
Markowice – Borucin (pt 15:30), Kuźnia Raciborska – Rudnik (pt 15:30), Nędza – Pawłów (pt 15:30), Pietrowice Wielkie – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (18.10.2014)
Dębieńsko – Skrzyszów 1:1 (1:1)
Jejkowice – Książenice 0:4 (0:1)
Radziejów-Popielów – Wilchwy 2:1 (1:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Radziejów-Popielów | 8 | 15 | 25:15 |
2. | Skrzyszów | 8 | 14 | 13:9 |
3. | Wilchwy | 8 | 14 | 12:8 |
4. | Jejkowice | 8 | 11 | 12:16 |
5. | Książenice | 8 | 10 | 16:14 |
6. | Dębieńsko | 8 | 3 | 5:21 |
Zapowiedź IX kolejki (25.10.2014)
Radziejów-Popielów – Dębieńsko (sb 11:30), Wilchwy – Jejkowice (sb 11:30), Książenice – Skrzyszów (sb 11:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (18.10.2014)
Czuchów – Ruptawa 1:0 (0:0)
Szeroka – Czerwionka 2:4 (2:3)
Jankowice – Baranowice 0:11 (0:6)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Ruptawa | 8 | 21 | 31:9 |
2. | Czuchów | 8 | 18 | 25:11 |
3. | Czerwionka | 7 | 15 | 30:12 |
4. | Baranowice | 7 | 12 | 25:20 |
5. | Jankowice | 8 | 3 | 9:40 |
6. | Szeroka | 8 | 0 | 11:39 |
Zapowiedź zaległego meczu VI kolejki (22.10.2014)
Baranowice – Czerwionka (śr 15:45).
Zapowiedź IX kolejki (25.10.2014)
Baranowice – Szeroka (sb 10:00), Jankowice – Czuchów (sb 11:30), Czerwionka – Ruptawa (sb 11:30).
Raszczyce słaboo ! MIOŁECH W WAS NADZIEJA !