TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Rywalizacja w rundzie zasadniczej osiągnęła półmetek. W wielu grupach powoli krystalizuje się podział na drużyny wiodące i resztę stawki. Zapraszamy do lektury kolejnej porcji wyników, bieżących tabel i zapowiedzi następnych spotkań.
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VII kolejki (27/28.09.2014)
- Unia Racibórz – Ikar Racibórz 8:4 (5:0)
- Wodzisław Śląski – Wilchwy 16:2 (5:1)
- Jejkowice – Rybnik 9:2 (3:1)
- Żory – Bełk 1:4 (1:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 7 | 21 | 70:6 |
2. | Unia Racibórz | 7 | 18 | 40:21 |
3. | Jejkowice | 7 | 15 | 42:23 |
4. | Ikar Racibórz | 7 | 12 | 33:23 |
5. | Wilchwy | 7 | 9 | 22:34 |
6. | Rybnik | 7 | 6 | 21:40 |
7. | Bełk | 7 | 3 | 10:39 |
8. | Żory | 7 | 0 | 6:58 |
Zapowiedź VIII kolejki (30.09.2014)
Ikar Rybnik – Rybnik (wt 16:00), Żory – Unia Racibórz (wt 16:00), Wodzisław Śląski – Bełk (wt 16:00), Jejkowice – Wilchwy (wt 16:00).
Zapowiedź IX kolejki (04.10.2014)
Unia Racibórz – Wodzisław Śląski (sb 10:00), Żory – Ikar Racibórz (sb 10:00), Bełk – Jejkowice (sb 10:00), Wilchwy – Rybnik (sb 14:00).
Trampkarze starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (27.09.2014)
- Zawada Książęca – Górki Śląskie 5:0 (3:0)
- Rudy – Kuźnia Raciborska 4:3 (1:1)
- Raszczyce – Nędza 2:5 (1:1)
- Adamowice – pauza
Wyniki VII kolejki (23.09.2014)
- Rudy – Górki Śląskie 9:0 (4:0)
- Zawada Książęca – Adamowice 2:7 (2:5)
- Raszczyce – Kuźnia Raciborska 1:3 (0:3)
- Nędza – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Nędza | 7 | 16 | 57:10 |
2. | Kuźnia Raciborska | 7 | 15 | 38:17 |
3. | Adamowice | 6 | 13 | 28:6 |
4. | Raszczyce | 7 | 10 | 28:19 |
5. | Rudy | 7 | 10 | 28:36 |
6. | Zawada Książęca | 7 | 6 | 13:53 |
7. | Górki Śląskie | 7 | 0 | 1:52 |
Zapowiedź IX kolejki (04.10.2014)
Nędza – Rudy (sb 10:00), Kuźnia Raciborska – Zawada Książęca (sb 10:00), Górki Śląskie – Adamowice (sb 10:00), Raszczyce – pauza.
Trampkarze starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (25/27.09.2014)
- Pszów – Gorzyce 4:0 (1:0)
- Gaszowice – Turza Śląska 3:3 (2:1)
- Pstrążna – pauza
- Czyżowice – pauza
Wyniki VII kolejki (23.09.2014)
- Pszów – Czyżowice 7:1 (2:0)
- Pstrążna – Gorzyce 1:9 (1:4)
- Gaszowice – pauza
- Turza Śląska – pauza
Uwaga! Po VI kolejce spotkań z rozgrywek wycofała się drużyna Kokoszyc, dlatego wszystkie wyniki meczów z jej udziałem zostały anulowane.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 6 | 16 | 30:2 |
2. | Czyżowice | 5 | 12 | 45:11 |
3. | Turza Śląska | 6 | 11 | 18:22 |
4. | Gorzyce | 6 | 6 | 16:22 |
5. | Gaszowice | 6 | 4 | 19:26 |
6. | Pstrążna | 5 | 0 | 4:49 |
Zapowiedź IX kolejki (04.10.2014)
Turza Śląska – Pstrążna (sb 10:00), Gorzyce – Czyżowice (sb 10:00), Gaszowice – pauza, Pszów – pauza.
Trampkarze starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (27.09.2014)
- Lubomia – Zawada 4:3 (2:2)
- Syrynia – Krzanowice 3:1 (0:0)
- Pietrowice Wielkie – Studzienna 10:0 (2:0)
- Tworków – pauza
Wyniki VII kolejki (23.09.2014)
- Syrynia – Studzienna 5:1 (2:0)
- Lubomia – Krzanowice 1:2 (1:1)
- Pietrowice Wielkie – Tworków 5:1 (2:0)
- Zawada – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 7 | 21 | 47:8 |
2. | Krzanowice | 7 | 13 | 14:20 |
3. | Tworków | 6 | 12 | 23:10 |
4. | Syrynia | 7 | 10 | 18:18 |
5. | Lubomia | 7 | 9 | 28:20 |
6. | Studzienna | 7 | 6 | 10:33 |
7. | Zawada | 7 | 0 | 12:43 |
Zapowiedź IX kolejki (04.10.2014)
Zawada – Syrynia (sb 10:00), Krzanowice – Pietrowice Wielkie (sb 10:00), Studzienna – Tworków (sb 10:00), Lubomia – pauza.
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (27.09.2014)
- Krostoszowice – Rydułtowy 4:4 (4:0)
- Radlin – Gotartowice 9:0 (2:0)
- Orzepowice – Ochojec 0:3 (0:1)
- Jastrzębie-Bzie – pauza
Wyniki V kolejki (23.09.2014)
- Gotartowice – Jastrzębie-Bzie 3:7 (2:4)
- Radlin – Orzepowice 7:1 (1:0)
- Rydułtowy – Ochojec 1:3 (1:1)
- Krostoszowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 6 | 14 | 42:5 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 4 | 10 | 27:9 |
3. | Ochojec | 5 | 10 | 12:15 |
4. | Gotartowice | 5 | 6 | 13:23 |
5. | Orzepowice | 4 | 3 | 9:20 |
6. | Krostoszowice | 3 | 1 | 7:13 |
7. | Rydułtowy | 5 | 1 | 8:33 |
Zapowiedź VII kolejki (30.09.2014)
Gotartowice – Orzepowice (wt 16:00), Rydułtowy – Jastrzębie-Bzie (wt 16:00), Ochojec – Krostoszowice (wt 16:00), Radlin – pauza.
Zapowiedź VIII kolejki (04.10.2014)
Krostoszowice – Orzepowice (sb 10:00), Ochojec – Jastrzębie-Bzie (sb 10:00), Rydułtowy – Radlin (sb 10:00), Gotartowice – pauza.
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (27.09.2014)
- Gołkowice – Czerwionka 1:9 (0:3)
- Jastrzębie – Forteca Świerklany 10:0 (6:0)
- Moszczenica – Wodzisław Śląski 0:26 (0:11)
- Chwałowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 6 | 18 | 52:2 |
2. | Jastrzębie | 6 | 15 | 59:9 |
3. | Chwałowice | 6 | 10 | 18:10 |
4. | Forteca Świerklany | 6 | 8 | 21:15 |
5. | Czerwionka | 6 | 7 | 21:19 |
6. | Gołkowice | 6 | 3 | 6:38 |
7. | Moszczenica | 6 | 0 | 0:84 |
Zapowiedź VIII kolejki (30.09.2014)
Jastrzębie – Wodzisław Śląski (wt 16:00), Gołkowice – Chwałowice (wt 16:00), Moszczenica – Czerwionka (wt 17:30), Forteca Świerklany – pauza.
Zapowiedź IX kolejki (04.10.2014)
Chwałowice – Moszczenica (sb 10:00), Wodzisław Śląski – Forteca Świerklany (sb 10:00), Czerwionka – Jastrzębie (sb 10:00), Gołkowice – pauza.
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (27.09.2014)
- Rój – Szczerbice 3:4 (1:2)
- Leszczyny – Szczejkowice 12:3 (5:0)
- Świerklany – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Świerklany | 4 | 12 | 50:4 |
2. | Leszczyny | 4 | 6 | 25:19 |
3. | Szczerbice | 4 | 6 | 18:19 |
4. | Rój | 4 | 6 | 12:22 |
5. | Szczejkowice | 4 | 0 | 3:44 |
Zapowiedź VI kolejki (04/05.10.2014)
Szczejkowice – Szczerbice (sb 10:00), Świerklany – Leszczyny (nd 9:45), Rój – pauza.
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VI kolejki (27.09.2014)
- Żory – Unia Racibórz 1:3 (0:2)
- RKP Rybnik – Wodzisław Śląski 2:1 (1:1)
- Świerklany – Rymer Rybnik 6:2 (3:1)
- Jastrzębie – pauza
Wyniki V kolejki (23.09.2014)
- Unia Racibórz – RKP Rybnik 2:1 (1:0)
- Rymer Rybnik – Jastrzębie 1:8 (1:3)
- Wodzisław Śląski – Świerklany 3:0 (2:0)
- Żory – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 5 | 12 | 9:4 |
2. | Wodzisław Śląski | 5 | 10 | 25:5 |
3. | Jastrzębie | 5 | 10 | 19:9 |
4. | Unia Racibórz | 6 | 9 | 10:9 |
5. | Świerklany | 5 | 6 | 8:8 |
6. | Żory | 5 | 6 | 7:9 |
7. | Rymer Rybnik | 5 | 0 | 3:37 |
Zapowiedź VII kolejki (04.10.2014)
Jastrzębie – Świerklany (sb 9:30), Rymer Rybnik – RKP Rybnik (sb 11:30), Wodzisław Śląski – Żory (sb 12:00), Unia Racibórz – pauza.
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (26.09.2014)
- Kokoszyce – Krzyżkowice 3:2 (1:2)
- Zawada – Gaszowice 0:3 (0:0)
- Gracz Lyski – Lubomia 0:1 (0:1)
- Pszów – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kokoszyce | 6 | 18 | 34:5 |
2. | Pszów | 6 | 13 | 21:8 |
3. | Krzyżkowice | 6 | 9 | 15:16 |
4. | Lubomia | 6 | 9 | 16:20 |
5. | Gracz Lyski | 6 | 7 | 16:8 |
6. | Gaszowice | 6 | 6 | 12:28 |
7. | Zawada | 6 | 0 | 3:32 |
Zapowiedź VIII kolejki (30.09.2014)
Lubomia – Krzyżkowice (wt 16:30), Kokoszyce – Pszów (wt 16:30), Zawada – Gracz Lyski (wt 16:30), Gaszowice – pauza.
Zapowiedź IX kolejki (03.10.2014)
Zawada – Lubomia (pt 16:30), Gaszowice – Kokoszyce (pt 16:30), Pszów – Krzyżkowice (pt 16:30), Gracz Lyski – pauza.
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (26.09.2014)
- Zabełków – Tworków 1:7 (0:1)
- Krzyżanowice – Gorzyce 0:7 (0:2)
- Rogów – Turza Śląska 4:3 (3:2)
- Unia Racibórz – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tworków | 6 | 16 | 35:4 |
2. | Unia Racibórz | 6 | 13 | 28:4 |
3. | Rogów | 6 | 12 | 18:13 |
4. | Gorzyce | 6 | 9 | 19:11 |
5. | Turza Śląska | 6 | 6 | 11:17 |
6. | Zabełków | 6 | 1 | 3:22 |
7. | Krzyżanowice | 6 | 1 | 3:48 |
Zapowiedź VIII kolejki (30.09/01.10.2014)
Krzyżanowice – Zabełków (wt 16:30), Rogów – Gorzyce (wt 16:30), Unia Racibórz – Turza Śląska (śr 16:00), Tworków – pauza.
Zapowiedź IX kolejki (03.10.2014)
Krzyżanowice – Tworków (pt 16:30), Zabełków – Rogów (pt 16:30), Gorzyce – Unia Racibórz (pt 16:30), Turza Śląska – pauza.
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (26.09.2014)
- Markowice – Rudnik 1:4 (0:1)
- Nędza – Borucin 2:5 (1:2)
- Pietrowice Wielkie – Pawłów 3:4 (0:1)
- Kuźnia Raciborska – pauza
Wynik zaległego meczu I kolejki (23.09.2014)
- Rudnik – Nędza 3:4 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 6 | 18 | 29:3 |
2. | Borucin | 6 | 15 | 20:6 |
3. | Pawłów | 6 | 12 | 17:20 |
4. | Pietrowice Wielkie | 6 | 9 | 23:11 |
5. | Nędza | 6 | 6 | 13:24 |
6. | Rudnik | 6 | 3 | 10:19 |
7. | Markowice | 6 | 0 | 7:36 |
Zapowiedź VIII kolejki (30.09.2014)
Pietrowice Wielkie – Borucin (wt 16:30), Nędza – Rudnik (wt 16:30), Markowice – Kuźnia Raciborska (wt 16:30), Pawłów – pauza.
Zapowiedź IX kolejki (03.10.2014)
Kuźnia Raciborska – Nędza (pt 16:30), Rudnik – Pietrowice Wielkie (pt 16:30), Borucin – Pawłów (pt 16:30), Markowice – pauza.
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (27.09.2014)
- Książenice – Dębieńsko 5:2 (2:0)
- Wilchwy – Skrzyszów 2:1 (1:0)
- Radziejów-Popielów – Jejkowice 6:1 (4:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wilchwy | 5 | 10 | 10:6 |
2. | Radziejów-Popielów | 5 | 9 | 18:10 |
3. | Skrzyszów | 5 | 9 | 8:7 |
4. | Jejkowice | 5 | 9 | 11:11 |
5. | Książenice | 5 | 7 | 12:9 |
6. | Dębieńsko | 5 | 0 | 3:19 |
Zapowiedź VI kolejki (04/06.10.2014)
Radziejów-Popielów – Skrzyszów (sb 11:30), Wilchwy – Książenice (sb 11:30), Dębieńsko – Jejkowice (pn 16:00).
Młodziki – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (27.09.2014)
- Baranowice – Ruptawa 0:3 (0:2)
- Jankowice – Szeroka 5:2 (2:0)
- Czerwionka – Czuchów 2:3 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ruptawa | 5 | 15 | 25:7 |
2. | Czuchów | 5 | 12 | 19:6 |
3. | Czerwionka | 5 | 9 | 19:10 |
4. | Baranowice | 5 | 6 | 10:20 |
5. | Jankowice | 5 | 3 | 8:20 |
6. | Szeroka | 5 | 0 | 8:26 |
Zapowiedź VI kolejki (04.10.2014)
Baranowice – Czerwionka (sb 10:00), Szeroka – Czuchów (sb 11:30), Jankowice – Ruptawa (sb 11:30).
Rydułtowy-Radlin 1:13 (0:10)
RASZCZYCE JADYMY !!! JE CO ROZ LEPI !!!