Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 20 i 21 września
Sympatycy futbolu podczas najbliższego weekendu znów nie powinni się nudzić, bowiem specyfika lokalnych rozgrywek, co tydzień gwarantuje im dużo ciekawych pojedynków. Tym razem zapraszamy do lektury terminarza 166 spotkań z 38 różnych grup!
II liga
Zapowiedź IX kolejki (19/21.09.2014)
- Zagłębie Sosnowiec – Siarka Tarnobrzeg (pt 18:00)
- Rozwój Katowice – Puszcza Niepołomice (sb 15:00)
- Kluczbork – Energetyk ROW Rybnik (sb 16:00)
- Górnik Wałbrzych – Znicz Pruszków (sb 16:00)
- Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola (sb 16:00)
- Okocimski Brzesko – Błękitni Stargard Szczeciński (sb 16:00)
- Legionovia Legionowo – Limanovia Limanowa (sb 16:00)
- Kotwica Kołobrzeg – Nadwiślan Góra (sb 18:00)
- Stal Mielec – Raków Częstochowa (nd 16:00)
III liga – grupa opolsko- śląska
Zapowiedź XI kolejki (20/21.09.2014)
- Grunwald Ruda Śląska – Odra Opole (sb 11:00)
- Rekord Bielsko-Biała – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 15:30)
- Jastrzębie – Skra Częstochowa (sb 16:00)
- Górnik Wesoła – Pniówek Pawłowice (sb 16:00)
- Skalnik Gracze – Górnik Zabrze II (sb 16:00)
- Swornica Czarnowąsy – Polonia Łaziska Górne (sb 16:00)
- Polonia Bytom – Małapanew Ozimek (sb 16:00)
- Piast Gliwice II – Ruch Zdzieszowice (nd 11:00)
- Czaniec – Szombierki Bytom (nd 16:00)
- Ruch Chorzów II – Stal Bielsko-Biała (nd 19:00)
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź VIII kolejki (20/21.09.2014)
- Unia Racibórz – Krupiński Suszec (sb 16:00)
- Bełk – Podlesianka Katowice (sb 16:00)
- Unia Turza Śląska – Gieksa Katowice II (sb 16:00)
- Radziechowy-Wieprz – Czarni-Góral Żywiec (sb 16:00)
- Jedność Przyszowice – Gwarek Ornontowice (sb 16:00)
- Drzewiarz Jasienica – Bojszowy (sb 16:00)
- Szczakowianka Jaworzno – Iskra Pszczyna (sb 16:00)
- Forteca Świerklany – Górnik Pszów (nd 16:00)
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź VIII kolejki (20/21.09.2014)
- Nędza – Zabrze-Kończyce (sb 16:00)
- Zuch Orzepowice – Tempo Paniówki (sb 16:00)
- Rachowice – Energetyk ROW Rybnik II (sb 16:00)
- Wawel Wirek – Buk Rudy (sb 16:00)
- Łabędy – Urania Ruda Śląska (sb 16:00)
- Orzeł Mokre – Zamkowiec Toszek (sb 16:00)
- Czarni Pyskowice – Wyzwolenie Chorzów (sb 16:00)
- Sokół Orzesze – Wilki Wilcza (nd 11:00)
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź VIII kolejki (20/21.09.2014)
- Krzyżanowice – Naprzód Syrynia (sb 16:00)
- Przyszłość Rogów – Rymer Rybnik (sb 16:00)
- Granica Ruptawa – Tworków (sb 16:00)
- Rafako Racibórz – Polonia Marklowice (sb 16:00)
- Dąb Gaszowice – Naprzód Zawada (sb 16:00)
- Gołkowice – Płomień Połomia (sb 16:00)
- Gwiazda Skrzyszów – Jedność Jejkowice (sb 16:00)
- Silesia Lubomia – Naprzód Czyżowice (nd 16:00)
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (20.09.2014)
- Owsiszcze – Borucin (sb 16:00)
- Raszczyce – Pawłów (sb 16:00)
- Cyprzanów – Gorzyce (sb 16:00)
- Kuźnia Raciborska – Buków (sb 16:00)
- Ocice Racibórz – Gamów (sb 16:00)
- Nowa Wieś – Kornowac (sb 16:00)
- Czernica – Pietrowice Wielkie (sb 16:00)
- Krzanowice – Studzienna (sb 16:00)
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (20/21.09.2014)
- Chwałowice – Mszana (sb 16:00)
- Wilchwy – Rydułtowy (sb 16:00)
- Boguszowice – Ochojec (sb 16:00)
- Radlin – Dębieńsko (sb 16:00)
- Rój – Radziejów-Popielów (sb 16:00)
- Gotartowice – Niewiadom (nd 16:00)
- Baranowice – Książenice (nd 16:00)
- Łaziska – Grabownia-Golejów (nd 16:00)
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (20/21.09.2014)
- Zabełków – Rzuchów (sb 16:00)
- Krzyżkowice – Wojnowice (sb 16:00)
- Rogów II – Tworków II (nd 16:00)
- Nieboczowy – Olza (nd 16:00)
- Kokoszyce – Płonia Racibórz (nd 16:00)
- Czyżowice II – Bieńkowice (nd 16:00)
- Chałupki – pauza
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (20/21.09.2014)
- Lyski – Kobyla (sb 16:00)
- Babice – Brzezie (sb 16:00)
- Rudnik – Adamowice (sb 16:00)
- Siedliska – Górki Śląskie (sb 16:00)
- Ruda Kozielska – Zawada Książęca (nd 15:00)
- Gaszowice II – Markowice (nd 16:00)
- Grzegorzowice – Pstrążna (nd 16:00)
B klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (20/21.09.2014)
- Jankowice – Krostoszowice (sb 16:00)
- Rowień – Godów (sb 16:00)
- Rogoźna – Polaris Żory (sb 16:00)
- Szeroka – Czerwionka (nd 16:00)
- Palowice – Jastrzębie-Bzie (nd 16:00)
- Kamień – Czuchów (nd 16:00)
- Zwonowice – Szczejkowice (nd 16:00)
C klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IV kolejki (20/21.09.2014)
- Turza Śląska II – Jankowice (sb 16:00)
- Bolesław – Pietraszyn (nd 16:00)
- Zawada II – Dzimierz (nd 16:00)
- Borucin II – Pawłów II (nd 16:00)
- Bełsznica – pauza
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (20/21.09.2014)
- Świerklany II – Chwałęcice (sb 16:00)
- Gołkowice II – Szczerbice (nd 16:00)
- Jastrzębie II – Stanowice (nd 16:00)
- Ruptawa II – Kleszczów (nd 16:00)
- Leszczyny – Bełk II (nd 16:00)
- Skrzyszów II – Skrbeńsko (nd 16:00)
- Dębieńsko II – pauza
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (21.09.2014)
- Nędza – Zawada Książęca (nd 11:00)
- Rafako Racibórz – Rudy (nd 11:00)
- Ruda Kozielska – Górki Śląskie (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (20/21.09.2014)
- Nowa Wieś – Kornowac (sb 11:00)
- Pstrążna – Czernica (nd 11:00)
- Lubomia – Syrynia (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (21.09.2014)
- Krzanowice – Studzienna (nd 11:00)
- Pietrowice Wielkie – Cyprzanów (nd 11:00)
- Bieńkowice – pauza
Juniorzy starsi – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (21.09.2014)
- Rogów – Zabełków (nd 11:00)
- Olza – Zawada (nd 11:00)
- Turza Śląska – Chałupki (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (21.09.2014)
- Orzepowice – Gołkowice (nd 10:00)
- Grabownia-Golejów – Czerwionka (nd 10:00)
- Skrzyszów – pauza
Juniorzy starsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (21.09.2014)
- Wielopole – Ochojec (nd 10:00)
- Bełk – Kamień (nd 10:00)
- Rymer Rybnik – Jejkowice (nd 10:00)
- Radziejów-Popielów – pauza
Juniorzy starsi – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (21.09.2014)
- Jankowice – Rój (nd 10:00)
- Baranowice – Radlin (nd 10:00)
- Marklowice – Rogoźna (nd 10:00)
- Wilchwy – pauza
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (20/21.09.2014)
- Ikar Racibórz – Jastrzębie (sb 11:00)
- Żory – Energetyk ROW Rybnik (sb 11:30)
- Unia Racibórz – Rydułtowy (nd 11:00)
- Wodzisław Śląski – Czyżowice (nd 11:00)
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (20/21.09.2014)
- Krzyżkowice – Lyski (sb 11:00)
- Pszów – Gorzyce (nd 10:00)
- Brzezie – Kobyla (nd 11:00)
- Nieboczowy – Kokoszyce (nd 11:00)
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (20/21.09.2014)
- Borucin – Gamów (sb 11:00)
- Płonia Racibórz – Rafako Racibórz (nd 11:00)
- Ocice Racibórz – Kuźnia Raciborska (nd 11:00)
- Owsiszcze – pauza
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (21.09.2014)
- Połomia – Szczerbice (nd 10:00)
- Leszczyny – Forteca Świerklany (nd 10:00)
- Wodzisław Śląski – Ruptawa (nd 11:00)
Juniorzy młodsi – grupa C1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (20/21.09.2014)
- Palowice – Zwonowice (sb 11:00)
- Czerwionka – Dębieńsko (nd 10:00)
- Niewiadom – pauza
Juniorzy młodsi – grupa C2 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (21.09.2014)
- Mszana – Polaris Żory (nd 10:00)
- Wilchwy – Rowień (nd 10:00)
- Rymer Rybnik – Boguszowice (nd 13:00)
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (20/21.09.2014)
- Rybnik – Wodzisław Śląski (sb 10:00)
- Bełk – Unia Racibórz (sb 10:00)
- Wilchwy – Żory (sb 10:00)
- Ikar Racibórz – Jedność Jejkowice (nd 11:00)
Trampkarze starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (20.09.2014)
- Adamowice – Rudy (sb 10:00)
- Kuźnia Raciborska – Nędza (sb 10:00)
- Górki Śląskie – Raszczyce (sb 10:00)
- Zawada Książęca – pauza
Trampkarze starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (20.09.2014)
- Czyżowice – Pstrążna (sb 10:00)
- Gorzyce – Gaszowice (sb 10:00)
- Kokoszyce – Turza Śląska (sb 10:00)
- Pszów – pauza
Trampkarze starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (20.09.2014)
- Krzanowice – Zawada (sb 10:00)
- Tworków – Syrynia (sb 13:30)
- Studzienna – Lubomia 4:3 (1:2) mecz został rozegrany 16.09.2014 r.
- Pietrowice Wielkie – pauza
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (20/21.09.2014)
- Orzepowice – Rydułtowy (sb 10:00)
- Krostoszowice – Gotartowice (sb 10:00)
- Jastrzębie-Bzie – Radlin (nd 11:00)
- Ochojec – pauza
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (20.09.2014)
- Czerwionka – Chwałowice (sb 10:00)
- Wodzisław Śląski – Gołkowice (sb 10:00)
- Forteca Świerklany – Moszczenica (sb 10:00)
- Jastrzębie – pauza
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (20.09.2014)
- Szczejkowice – Rój (sb 10:00)
- Szczerbice – Świerklany (sb 10:00)
- Leszczyny – pauza
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź IV kolejki (20/21.09.2014)
- Jastrzębie – Wodzisław Śląski (sb 9:30)
- RKP Rybnik – Żory (sb 11:30)
- Świerklany – Unia Racibórz (nd 10:00)
- Rymer Rybnik – pauza
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (19.09.2014)
- Pszów – Zawada (pt 17:00)
- Gaszowice – Gracz Lyski (pt 17:00)
- Lubomia – Kokoszyce (pt 17:00)
- Krzyżkowice – pauza
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (19.09.2014)
- Tworków – Unia Racibórz (pt 17:00)
- Gorzyce – Zabełków (pt 17:00)
- Turza Śląska – Krzyżanowice (pt 17:00)
- Rogów – pauza
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (19.09.2014)
- Pawłów – Nędza (pt 17:00)
- Borucin – Markowice (pt 17:00)
- Rudnik – Kuźnia Raciborska (pt 17:00)
- Pietrowice Wielkie – pauza
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (20.09.2014)
- Jejkowice – Wilchwy (sb 11:30)
- Skrzyszów – Książenice (sb 11:30)
- Dębieńsko – Radziejów-Popielów (sb 11:30)
Młodziki – grupa B (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (20.09.2014)
- Szeroka – Baranowice (sb 11:30)
- Ruptawa – Czerwionka (sb 11:30)
- Czuchów – Jankowice (sb 11:30)
czy wie ktoś jak grała dzis nasza Oderka ?
niech panowie sedziowie daja se juz spokuj z sedziowaniem synus i tatus na lini katastrofa meczw raszczycach nie potrafili se poradzic niech ktos mi powie jak oni mogli zdac na sedziow no tak tam kto sie zapisze od razu zostaje sedzie !!!
Chluba znowu pokaże klasę i wybroni im wszystko! Weźcie go w końcu do lepszej drużyny.
Czernica - Pietrowice Wielkie najlepszy mecz !!