Piłkarska sobota – wyniki z 16 sierpnia
Huśtawkę nastrojów fundują swoim kibicom drużyny naszego regionu. Jedni mają powody do radości, a drudzy „ciężki” ból głowy. Ligowa machina rozkręca się coraz bardziej, dlatego warto na bieżąco śledzić wyniki i przetasowania w tabelach.
II liga
Wyniki i zapowiedź III kolejki (16/17.08.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Nadwiślan Góra 0:0
Zagłębie Sosnowiec – Okocimski Brzesko 0:2 (0:2)
Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
Górnik Wałbrzych – Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
Kluczbork – Błękitni Stargard Szczeciński 5:0 (3:0)
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice 0:2 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg – Legionovia Legionowo 1:3 (1:2)
Wisła Puławy – Limanovia Limanowa 0:1 (0:1)
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko- śląska
Wyniki i zapowiedź V kolejki (15/17.08.2014)
Jastrzębie-Zdrój – Małapanew Ozimek 3:0 (2:0)
Ruch Zdzieszowice – Pniówek Pawłowice 1:0 (0:0)
Polonia Łaziska Górne – Stal Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
Rekord Bielsko-Biała – Odra Opole 2:3 (0:1)
Szombierki Bytom – Ruch Chorzów II 2:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Skra Częstochowa 0:1 (0:0)
Górnik Wesoła – Skalnik Gracze 3:1 (1:1)
Swornica Czarnowąsy – Górnik Zabrze II 3:2 (0:0)
Czaniec – Grunwald Ruda Śląska 1:0 (0:0)
Piast Gliwice II – Polonia Bytom (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź II kolejki (16/17.08.2014)
Górnik Pszów – Podlesianka Katowice 3:1 (0:0)
Unia Racibórz – Unia Turza Śląska 1:1 (1:1)
Jedność Przyszowice – Krupiński Suszec 2:4 (1:3)
Iskra Pszczyna – Bojszowy 1:2 (0:1)
Gwarek Ornontowice – Gieksa Katowice II 0:8 (0:6)
Szczakowianka Jaworzno – Radziechowy-Wieprz 1:1 (1:0)
Forteca Świerklany – Czarni-Góral Żywiec (nd 17:00)
Drzewiarz Jasienica – Bełk (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki II kolejki (16.08.2014)
Nędza – Buk Rudy 2:0 (1:0)
Zuch Orzepowice – Wyzwolenie Chorzów 0:3 (0:1)
Tempo Paniówki – Energetyk ROW Rybnik II 1:2 (1:1)
Urania Ruda Śląska – Wilki Wilcza 2:1 (1:1)
Łabędy – Wawel Wirek 0:0
Sokół Orzesze – Orzeł Mokre 1:2 (1:1)
Czarni Pyskowice – Rachowice 2:2 (1:1)
Zabrze-Kończyce – Zamkowiec Toszek 1:4 (0:3)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź II kolejki (16/17.08.2014)
Krzyżanowice – Naprzód Zawada 3:1 (2:1)
Przyszłość Rogów – Płomień Połomia 4:0 (1:0)
Naprzód Czyżowice – Jedność Jejkowice 2:5 (1:2)
Gwiazda Skrzyszów – Granica Ruptawa 2:0 (0:0)
Naprzód Syrynia – Tworków 6:1 (2:0)
Rymer Rybnik – Polonia Marklowice 3:1 (1:0)
Gołkowice – Rafako Racibórz 2:2 (2:1)
Silesia Lubomia – Dąb Gaszowice (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź II kolejki (15/17.08.2014)
Pietrowice Wielkie – Gorzyce 2:0 (2:0)
Pawłów – Owsiszcze 2:2 (0:2)
Krzanowice – Nowa Wieś 3:0 (2:0)
Kuźnia Raciborska – Czernica 2:4 (0:2)
Buków – Cyprzanów 2:0 (0:0)
Studzienna – Ocice Racibórz 2:1 (1:0)
Borucin – Raszczyce (nd 15:00)
Kornowac – Gamów (nd 16:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (15.08.2014)
Radlin – Łaziska 1:1 (0:0)
Chwałowice – Ochojec 0:2 (0:1)
Niewiadom – Dębieńsko 3:2 (3:1)
Mszana – Książenice 0:1 (0:0)
Gotartowice – Rój 4:1 (2:0)
Boguszowice – Baranowice 2:2 (1:1)
Wilchwy – Radziejów-Popielów 1:1 (1:1)
Rydułtowy – Grabownia-Golejów 6:0 (3:0)
Zapowiedź III kolejki (17.08.2014)
Łaziska – Chwałowice (nd 17:00)
Baranowice – Radlin (nd 17:00)
Rój – Boguszowice (nd 17:00)
Książenice – Wilchwy (nd 17:00)
Dębieńsko – Rydułtowy (nd 17:00)
Ochojec – Niewiadom (nd 17:00)
Radziejów-Popielów – Gotartowice (nd 17:00)
Grabownia-Golejów – Mszana (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź I kolejki (15/17.08.2014)
Chałupki – Kokoszyce 2:1 (2:1)
Płonia Racibórz – Krzyżkowice 2:1 (1:0)
Nieboczowy – Bieńkowice (nd 16:00)
Tworków II – Wojnowice (nd 16:00)
Olza – Rzuchów (nd 17:00)
Rogów II – Zabełków (nd 17:00)
Czyżowice II – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź I kolejki (16/17.08.2014)
Górki Śląskie – Babice 2:1 (1:1)
Rudnik – Lyski 0:4 (0:2)
Adamowice – Brzezie (nd 15:00)
Grzegorzowice – Ruda Kozielska (nd 16:00)
Pstrążna – Kobyla (nd 17:00)
Zawada Książęca – Markowice (nd 17:00)
Gaszowice II – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź II kolejki (16/17.08.2014)
Rowień – Kamień 2:4 (0:2)
Szczejkowice – Szeroka 2:5 (1:4)
Zwonowice – Jankowice (nd 17:00)
Godów – Palowice (nd 17:00)
Jastrzębie-Bzie – Rogoźna (nd 17:00)
Polaris Żory – Czerwionka (nd 17:00)
Czuchów – Krostoszowice (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź II kolejki (17.08.2014)
Gołkowice II – Jastrzębie-Zdrój II (nd 17:00)
Bełk II – Dębieńsko II (nd 17:00)
Ruptawa II – Świerklany II (nd 17:00)
Kleszczów – Skrzyszów II (nd 17:00)
Szczerbice – Leszczyny (nd 17:00)
Stanowice – Chwałęcice (nd 17:00)
Skrbeńsko – pauza
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
Czemu nie ma wynikuw i tabel?
gaszowice lubomia 2;0
Gdzie wyniki z niedzieli?
Pszowski Górnik do przodu!
Jak tam gra nasza droga strzelba z Głubczyc Bawołek ???
Raczej przeciwnicy jak kelnerzy oddali nam punkt!!
gdzie znajdę zdjęcia z meczu Startu Pietrowice Wielkie vs, Czarni gorzyce .jedno z nich jest tutaj ^ .
Gołkowice jutro na mszę do koszyczka za remis wrzucać